Jupiter Bach Polska

Opinie o Jupiter Bach Polska

Długoletni Pracownik

(usunięte przez administratora) Kierownicy w żaden sposób nie dbają o pracowników, głównie tych wieloletnich z którymi współpracują od początku istnienia zakładu w Trzeszczynie - są lekceważeni, nie dostają wsparcia od kierownictwa oraz szefostwa, nie wynagradza się ich pracy finansowo adekwatnie do stażu pracy - pracownicy wieloletni mają takie same pieniądze co pracownicy nowi po wejściu dziwnego systemu premii obecnie panującej w firmie. Nowi pracownicy dostali możliwość wysokiego awansu mimo minimalnego czasu pracy przez co nie są kompetentni i panuje ogromny chaos, zamieszanie i kłótnie. Co więcej system premiowy jest śmiesznie niski w porównaniu do traktowania pracowników przez prezesa i sam fakt warunków pracy. Kierownictwo często faworyzuje niektórych pracowników, przez to wprowadzona jest niezdrowa atmosfera w zmianach. Od kiedy pojawił się obecny prezes, (usunięte przez administratora), musimy niestety stwierdzić , że nigdy nie było jeszcze tak źle jak jest obecnie. Zostały uszczuplone dodatki do pensji - wakacyjne, świąteczne, a także premie. Zostały znacząco ograniczone wydatki na odzież dla pracowników zarówno ochronną jak i polary , czapki czy bluzy. Prezes nie kontaktuje się z pracownikami, nie organizuje spotkać na których rozwiązywane są potencjalne konflikty czy omawiane bieżące sprawy , tak jak było to robione przez innych prezesów. Pan prezes wyraźnie zaznacza granice między zwykłym pracownikiem, a osobą wyższego szczebla. Pan prezes zorganizował tak zwane donosicielstwo, pracownicy zyskują w oczach kierownika i prezesa oraz krążą pogłoski o wynagrodzeniu za dostarczanie informacji do prezesa o tym co dzieje się na hali, informacje o przewinieniach pracowników oraz zachowania według pana prezesa nieodpowiednie. Obecnie standard firmy obniżył się do tego stopnia że pracownicy zwalniają sie nawet po tygodniu lub miesiącu. Niestety ale kadry mają takie braki w ludziach że zniżyli się do poziomy dodatkowych premii aby to pracownicy szukali na własną rękę nowych rąk do pracy. Kadry niestety także nie nadają sie na obecne stanowiska, głownie zarzuty padają w kierunku księgowej. Pani jest osobą niekompetentną na swoje stanowisku, wypłaty sie nie zgadzają, sama nie wie o co chodzi na drukach które pracownik dostaje, nadgodziny są naliczane w przedziwny sposób , nie mówiąc o wynagrodzeniu za dodatkowe godziny. Pracownicy są oburzeni faktem, że co miesiąc mają inną wypłatę a wyjaśnienia niestety żadnego. Jedynym zapytaniem jest : Gdzie te pieniądze się znajdują, skoro nikt nie potrafi tego wytłumaczyć ? Zarzucić kadrą można o wiele więcej. (usunięte przez administratora) Firma podupada także na płaszczyźnie kontaktów miedzy pracownikami, zamiast współpracy tworzą sie konflikty i nienawiść, co kierownictwo ignoruje. Co więcej zabrane zostały wszelkie integracje pracownicze jakie były organizowane przez firmę przed kadencją pana prezesa (usunięte przez administratora) Obecne panujące zasady i atmosfera są odpowiedzialne za taki grom zwolnień, kar czy buntów. W takich warunkach żaden pracownik nie będzie efektywny, a praca nigdy nie będzie satysfakcjonująca a co za tym idzie nie będzie wyników.

a z kim sie kontatkować w firmie Jupiter w sprawie pracy jakis nr telfonu ?

Nie ma ubrań dla starych pracowników a dla nowych sie znajdują, nie płacą godziwie starszym pracownikom(usunięte przez administratora)

Wymagająca i mało płatna robota.

operator produkcji

Ok, dostałem.wsYstki informacje

Doświadczenie, poprzednie firny, powody zmiany pracy

Asterix

Dobry pracodawca polecam

Rambo 8

Teraz kolej na mnie moja przygoda w firmie jest długa jestem operatorem i nic więcej robię swoje dostaje pieniądze i mi to pasuje. Narzekać mogę na wszystko i wszystkich lecz to i tak nic nie zmieni bo w firmie pracuje ok 350 osób z czego 3/4 narzeka i wypisuje te wypociny z (usunięte przez administratora) ale nadal tu pracują więc jak Ci źle zwolnij się. Nikt ci za to w ryj nie da. Nikt łańcuchami Cie do formy czy elementu nie przykłuję idź do biedy czy na Orlen a nawet drogi możesz sprzątać ???? pozdrawiam wszystkich hejterow. Weźcie się za robotę a nie piszecie jak wam źle może zostanę dzięki temu wpisowi TL? I wtedy dopiero sielanka się wam skończy.

Zadowolona

2 lata pracuje w Jupiterze wiec moze tez sie cos wypowiem. Na poczatku dostalam najnizsza krajowa... slabo ale sama sie na to zgodzilam, widzialam papiery ktore podpisuje. Fakt, ze nie mialam zadnego doswiadczenia ani umiejetnosci. Nie mam tez wyksztalcenia wiec chcialam sie gdzies zalapac. Przez pierwsze 3 miesiace nie ma mowy o wiekszych pieniadzach bo sie uczysz. Ciezko jest sie uczyc jak wszyscy gonia i nikt nie ma czasu na ciebie wiec nauka polega na nasladowaniu innych. Trafilam na ukladanie mat szklanych. Na rozmowie uprzedzano mnie o warunkach pracy wiec nie bylam zdzwiona, ze smierdzi chemia i szklo gryzie. Kombinezony nic nie daja, tylko sie czlowiek w nich poci ale rekawiczki daja duzo. Co nawdycham sie kleju to moje ale w zadnej pracy nie ma idealnie. Jesli chcesz wiecej zarabiac to musisz zdac egzamin z wiedzy o dziale w ktorym pracujesz. Nie jest to trudne jak robisz to codziennie. Zmieniasz dzial, dostajesz wiecej kasy i nie nudzisz sie bo ile mozna robic to samo. Premia za obecnosc to cwany sposob szefa zeby ludzie nie chodzili ciagle na zwolnienia. W firmie jest zakaz palenia poza przerwami. Uwazam to za uczciwe bo ja jestem osoba niepalaca. Dlaczego ktos ma miec wiecej przerw bo pali, a ja mam pracowac caly czas? To nie sprawiedliwe. Atmosfera w pracy... to znalezy gdzie sie trafi i z kim sie pracuje... jeden z kierownikow tragedia... nie bede pisac bo musialabym uzyc slow ktore administrator by usunal. Wymagane sa nadgodziny ale dla mnie to dobrze, zblizaja sie swieta i potrzebuje kasy. Zarabiam tyle, ze daje rade sie utrzymac, cos odlozyc i na male conieco :) jedyne co mi przeszkadza to z gory ustawiony urlop. Musisz wziac 2 tygodnie w lipcu wolnego, tydzien na swieta w grudniu i roznie bywa z majowka. Opinie jak widac sa rozne. Wiec lepiej przyjsc i samemu sie przekonac

NordexKingh54life

Zatrudnilem się w jupiterze już ponad rok temu. Strasznie się dzieje pracować każą. Zatrudniając się miałem zupełnie inne wyobrażenie kanapa ze skóry tv obiady kolacje pachnące konwaliami pomieszczenia a tu suprice wcale tak nie jest. Mało z tym zrobili mi szkolenie na sztaplarke i suwnice boże jaka krzywda zainwestowali we mnie zrobiłem kilka nadgodziny i dostałem 3500 wypłaty a jak bym był kobieta urodził bym siedmioro dzieci i miał bym to samo. No i na święta kubek do kawy mi dali tak każdy mówił po h*j mi kubek a kolejka taka że 45minut czekałem a każdy z bananem odchodził straszne. Nie polecam nikomu no chyba że chcesz pracować.

Gosc

A ja tam lubię spacerować do pracy lasem świeże powietrze różne ciekawe zwierzęta i ogólnie fajnie jest

Denzel

Moim zdaniem wejscie powinno byc przez brame i tak jak cos podjezdza to mozna przejsc . Ja akurat nie musze chodzic na przystanek ale rozumiem . Niestety chyba wiekszosc ma na to wyje3ane . Atmosfera spoko jak dla mnie tez zalezy jaka zmiana . To chyba My musimy cos zmienic w tej firmie bo innym to nie wychodzi .

Vidal93

Pracuje już tutaj 3 miesiąc i praca naprawdę jest fajna dostałem karnet na siłownię i opiekę medyczną ludzie z którymi pracuje są młodzi i bardzo wporzadku atmosfera jest dobra i nie mam żadnych problemów z TL chłopak też wporzadku a do tego mówił że nie chciał nim być a przydzielono mu ta funkcje więc nie wiem jak na innych halach że ktoś komuś gdzieś wchodzi aby zostać TL. Pieniądze jak na realnie naszego kochanego regionu też są bardzo fajne nie narzekam. Jedynie co mogli by poprawić to aby wszędzie tego pyłu nie było i chemii ale myślę że to kwestia czasu. Kończąc miłym akcentem hasło przewodnie jupiter to nie tylko praca to kariera!

Arek1987

Coraz większy zapiernicz za kasę poniżej poziomu rynkowego. Często obowiązkowe nadgodziny. Stężenie styrenu często przekraczające normy. Plusem jest raczej dobra atmosfera, ale jej do garnka nie włożysz.

gość

Firma wreszcie po długim czasie wzięła się za nierobów i ściemniaczy ale jak widać niektórym to przeszkadza. Pracuję tu 1,5 roku i wreszcie coś się zmienia. Palenie, niekończące się przerwy i olewactwo w końcu się kończy. To się nazywa normalność. Za darmo nikt nie płaci. Tak zawsze powinno być. Roboty jest dużo ale to chyba dobrze, a i nadgodziny można załapać i to nie mało. Lepiej weź się do roboty i nie narzekaj. A zresztą, LIDL i Biedronka czekają z otwartymi ramionami, pytanie tylko czy kolega "2 letni pracownik" będzie się nadawał?

Aneta
@gość

Pracowałam w biedronce i możesz się śmiać ale dają na start 2650zł brutto+ premie a po 2 latach 2950zł. Tez można robić nadgodziny i więcej za nie płacą. A i zapalić oraz odpocząć można.

2 letni pracownik

Pracuję tutaj 2 lata na umowie 2850zł brutto po 2 latach (smiech). System podwyżek jest tak bezsensowny, że nawet nie opłaca się w niego zagłębiać, gdyż czytacie instrukcje uczycie się na pamięć czegoś co nigdy się nie przyda, bo uczycie się pracy, której pewnie nigdy nie będziecie wykonywać. Dobrze zarabia ten kto kręci się z kierownikami i nadaje na innych jak to robią lub też nie. Osoba, która ma doświadczenie wie co robi choćby padła z przepracowania PODWYŻKI NIE DOSTANIE taki śmieszny system. Śmieszny jest też kierownik produkcji, który ma 1000 pomysłów z czego ani jeden nie przejdzie bo są tak bez sensowne... Pełno ludzi, od nic nie robienia więcej kierownictwa niż pracowników. Jeden kierownik i jeden brygadzista na zmianę z czego kierownik u nas chodził sobie spać. Operatorom zabierają po 500zł za brak okularów na nosie a zamówili takie, że parują ciągle i nic nie widać. Odkąd przyszedł nowy prezes pan K to nagle brak premii, zakaz palenia, i co śmieszne żeby z przystanku dojść do szatni trzeba iść 10 min bo wymyślił sobie aby przechodzić przez parking. W nocy dziki jadące samochody. Bajka a było normalne wejscie przez bramę. Obowiązkowe nadgodziny. Co nie dziwne skoro nikomu się już nie chce pracować w takiej patologi. Ogólnie pracownik jest traktowany jak głupek. A dla nowych dobra praca, żeby coś tam zarabiać i szukać nowej lepiej płatnej bo tutaj lepiej nie będzie. Bo osoba, która potrafi tylko malować a osoba która ogarnia praktycznie wszystko zarobi tyle samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Bach Polska - Trzeszczyn

• Jak się pracuje w Jupiter Bach Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Bach Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Bach Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter Bach Polska?

Kandydaci do pracy w Jupiter Bach Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter Bach Polska