Opinie o Betakol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Betakol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Betakol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betakol Sp. z o.o. w Warszawa

Widzę, że ludzie piszą, że dostają pełno telefonów ze strony tej firmy... Chętnie popracowałabym na takim stanowisku na telefonie :D Mają jakieś wolne wakaty? Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc tak pracować? Ile można zarobić?

Jan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Dziś dzwoniła do mnie pani z numeru 616 405 039 i zapraszała na spotkanie w stylu bałkańskim. Na pytanie skąd ma mój numer odpowiedziała, że właśnie od tej firmy. Na słowo RODO romowa przerwana. Skąd wiedzą o moim telefonie, o miejscu zamieszkania? Nie znam firmy Betakol i nie zezwalam na dysponowanie moimi danymi. Żądam natychmiastowego usunięcia numeru z bazy danych.

To ciekawe, co piszecie, że firma miałaby się zajmować pozyskiwaniem baz numerów telefonicznych, gdy pod numerami regon, nip itp. jest informacja, że firma pani Viktorii zajmuje się obsługą nieruchomości. Skąd ta rozbieżność?

Karolina Nowy wpis

Dzisiaj odebrałam telefon z nr 61640xx24 z zaproszeniem na spotkanie w stylu Bałkańskim. Będąc osobą wyczuloną na oferty posiadam zablokowany nr do takich celów stąd pytanie skąd mają mój numer Pani odpowiedziała, że właśnie od tej firmy. Nigdy z nią nie miałam styczności więc w niewiadomy sposób pozyskała mój numer i przekazała do swoich celów marketingowych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Betakol Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jna

Dziś dzwonili do mnie i zapraszali na spotkanie w hotelu. Scenariusz rozmowy taki jak opisali poprzednicy, czyli po pytaniu skąd maja numer rozmowa przerwana.

Witam. Czy ktoś pracuje dla tej firmy i może mi wytłumaczyć czym dokładnie zajmuje się firma? Jest dużo informacji o telefonach, i aferze o udostępnianiu danych, brak jakichkolwiek wypowiedzi o pracy jaką wykonuje. Dostanę jakieś informacje?

Polak

,,Twoje dane osobowe są przetwarzane w sposób nieprawidłowy albo bez twojej zgody? Możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dowiedz się, jak to zrobić i jakie prawa ci przysługują,, Organem uprawnionym do wymierzenia kary administracyjnej za nieprzestrzeganie, złamanie lub naruszenie przepisów RODO jest Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO). UODO może nałożyć karę w wysokości do 10 lub 20 mln euro, albo do 2 % lub 4% całkowitego rocznego obrotu firmy z poprzedniego roku. Po pytaniu skąd maja moje dane i czy posiadają zgody na ich przetwarzanie oraz prośbę o nr. Kontaktowy bądź adres e-mail rozmowa została przerwana. Co pozwala na wyciągnięcie wniosku iz pozyskali dane w nielegalny sposób i nielegalnie je przetwarzają. Co należy zgłaszać bo to nic nie kosztuje a może doprowadzić do wyciągnięcia konsekwencji finansowych.

Mania

Dużo osób tu pisze, że firma dzwoni na ich numery telefonów, to może potrzeba teraz kogoś na słuchawkę? Mam roczne doświadczenie w branży. Ktoś wie może czy jest jakaś minimalna ilość telefonów, które w ciągu dnia trzeba wykonać?

Majka

Dziś zadzwonili do mnie z jakimś spotkaniem w hotelu jakim prawem dysponują moim nr telefonu i skąd wiedzwze akurat mieszkam w danym miejscu czyli mają moje dane Niestety nie pozostawię tego bez oddzewu Sprawa sądową za sprzedawanie moich danych

Eliza

Gdzie aplikowaliście do firmy? Nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy, co więcej, nawet tych starszych... pracowałam już w call center, wiem z czym to się je:) Ktoś wie, czy nie rekrutują obecnie ludzi? To praca zdalna czy z biura? Moge prosić o widełki?

zarządzajcie sobie swoimi zasobami inie ruszajcie prywatnej własności, Nie wiem skąd macie moj numer ale to (usunięte przez administratora) wykorzystywać takie numery do swoich biznesów. Widzac po tym co robicie jesteście żałosna firmą która żeruje na innych. NIE POLECAM , NIE POZWALAM KORZYSTAĆ Z MOJEGO NUMERU TELEFONU. WYPIERDALĆ!!!

bosman

NA jakiej podstawie rozdajecie i ujawniacie numery telefonów ?? czy was nie obowiązuje Rodo do (usunięte przez administratora) nędzy (usunięte przez administratora) !!! występuję na drogę sądową z powództwa cywilnego !! to się wam odechce !! rozdawać nr. telefonów !! możecie spokojnie czekać na pozew !!!!!!!!!!!!!!!!

Ezdra

(usunięte przez administratora) firma wydzwania do mnie non stop i nagabuje na spotkania. Skończcie z tym!

Adrian

Widzę, że tu wszyscy piszecie raczej z poziomu osób, do który ludzie z tej firmy dzwonili, a ja właśnie bym chciał gdzieś się załapać do call center. Tylko nie mam doświadczenia. Przyjmują takie osoby? W sieci informacji nie ma nawet o archiwalnych ofertach pracy. Ktoś kiedyś pracował albo próbował się dostać i coś wie, czy taka osoba bez totalnego doświadczenia, jak ja może się tu załapać? Ile proponują dla nowej osoby?

Yolka

Jakim prawem spółka Betakol rozdaje nr telefonów . Dzwonią... nękają... swoim natręctwem i zapraszają na jarmark do hotelu. Może ktoś sie zajmie tym procederem

Przed momentem odebrałam telefon odnośnie prezentacji we Wrocławiu, nie znam firmy z której Pani dzownila( nawet się nie przedstawiła), a mój numer został przekazany od firmy Betakol! Ja nie znam tej firmy i nie zezwalam na kontakt ze mną! Po informacji ze obowiązuje RODO i proszę o usunięcie numeru z bazy danych, Pani się rozłączyła.

@Kasia

U mnie dokładnie taka sama sytuacja przed momentem.

RAFAŁ

u mnie taka sama sytuacja, skąd ta firma ma takie informacje?

nikt jak zero
@RAFAŁ

Od twojego przełożonego napewno... można się bujać na ślepo od twego pracownika haha wiec powodzenia życzę w patoli :)

74+
@Kasia

Przed chwila dzwoniła kobieta, która się przedstawiła, i popychała jakieś głupoty o kamyczkach i wodzie. Spytałem ja kto udostępnił jej mój numer, stwierdziła że jakiś Betakol. A kto dostarczył numery do Betakolu, zapytam swojego operatora.

jan
@Kasia

U mnie dzisiaj to samo, z tym że chodziło o prezentację w innym mieście.

Kama
@Kasia

Właśnie odebrałam telefon i nawet nie wiem z kim rozmawiałam i pani się rozłączyła gdy poprosiłam o przedstawienie się Naciągacze , tragedia

Dokładnie aka Saną sytuacja

sss

Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę Waszym pracownikiem. Skąd macie mój adres i telefon, i jakim prawem go udostępniacie????

Julia
@sss

Ale co to znowu zaczęło się to dzwonienie, o którym mowa wszędzie na forum?? Co Ci powiedzieli przez telefon?

ika

Mają nie tylko nr telefonów , ale i adresy bo w "rozmowie " zapraszają na jakieś tam spotkania w miejscowości właściciela nr tel. - czyli adres też znają??????!!!!!!

Pola

Również przed chwila odebrałam telefon z propozycja udania się na jakiś pokaz mój numer przekazała firma BetaKol. Nie mam pojęcia co to za firma i dlaczego dysponuje swobodnie moim numerem telefonu!

Arek

Odpowiadają wam godziny pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Betakol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Betakol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Betakol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Betakol Sp. z o.o.?

Betakol Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Puławska 601
    02-885 Warszawa