Opinie o Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak się pracuje z ludźmi z Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.?

@Hmmm Nowy wpis

Pracowało się świetnie, firma już nie istnieje i nie zanosi się na reaktywacje.

Enrico wlosi muwia Nowy wpis

Ciekawe co Buzek takiego zrobil ze tak wysoko siedzi

Czy ktoś wie co dalej z firmą?? Będą przyjęcia po Nowym Roku??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Czy firma Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia pracowałam tam przez parę lat i nigdy żadnych szkoleń nie organizowano, szkoda pieniędzy. Nawet socjalne nie było wypłacane w całości bo szefostwo musiało sobie za coś nowe auta kupowac

Olaaa

Nie polecam, osoby które są przyjmowane przez agencje są traktowane strasznie... Ogólnie atmosfera w tej firmie jest tragiczna... Nie ważne jak pracujesz ważne jak podp... Innych. Liderzy w nocy jeżdżą sobie po jedzenie.... Dla mnie najgorsza firma nie polecam nikomu! Pani Karolina wscipska, nawet prywatnym życiem się interesuje pracowników, dlatego zrezygnowałyśmy... Zdrowie psychiczne ważniejsze...

Edyta O1 07 2020 23 :44
@Olaaa

Moja opinia na temat pracy w firmie Buzek plastik poczernia zgadzam się z opinią innych ponieważ tam pracowałam atmosfera nie do wytrzymania. Pani liderka Ewa zmiany A podła wredna okropna wykorzystuje pracowników nowych chodzi sama na przerwy w trakcie pracy j nawet zdarzało się mi zauważyć że wychodzi w trakcie pracy nie polecam nikomu tej pracy bo psychicznie wykanczajo nowych pracowników którzy przychodzą i wykorzystujo zamiast uczyć pracy

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Olaaa

Dodam aby właściciele się przyjrzeli pracy Pani Karoliny która jest ich prawą ręką.... A samej Pani Karolinie proponuję aby swoje kompleksy może leczyła u psychologa... ani urody ani charakteru! Fałszywi ludzie wokół.... Jeśli ktoś się tam przyjmie radzę wogole nic o sobie nie mówić, bo te damy nie mają swojego życia i żyją innnych. Szczerze praca praca nigdzie nie posądza....ale atmosfera którą tam stworzyli... Jeszcze czegoś podobnego nie widziałam.... Szczują nawet na siebie przełożonych... A później niewinnnie się uśmiechają jakby nigdy nic. Za żadne pieniądze nie polecam, godność ważniejsza!

Jessy

Wszystko co napisała Pani w poprzednim komentarzu jest prawdą. Nie tylko Pani Karolina interesuje się życiem prywatnym pracowników, ale również reszta pań z biura na produkcji, zamiast zająć się pracą to latają i zbierają ploty. Grupa mechaników to wgl jest nie potrzebna, chyba przychodzą do pracy tylko się lansować i spacerować. Praca ogólnie ciężka (kontroler jakości), 12h na nogach żadna przyjemność, nadźwigać się trzeba bardzo, jeśli pokaże się że coś więcej się potrafi od razu zaczynają dokładać roboty. Stawka przez agencje ok i pieniężnie też ok wychodzi, ale atmosfera ciężka,każdy interesuje się innymi a nie sobą. Praca na produkcji nie jest lekką i łatwą, ale w tej firmie ostro przeginają. Z czystym sumieniem nie polecam nikomu.

Bumi888

Witam, na początku chciała bym zauważyć że główna filia firmy znajduje się w Poczerninie koło Płońska. Niestety w firmie dzieje się bardzo źle, pracownicy z długoletnim stażem zostają zwalniani a na ich miejsce przyjmowani są Ukraińcy z którymi nikt nie może się dogadać i łamaną wszystkie normy czasu pracy(6dni po 14godzin) w lato przy 40stopniach na hali będą padać jak muchy, atmosfera w firmie leci na łeb przez sfustrowanych i wrednych liderów którzy chyba jeszcze nie wiedzą co ich czeka jak sytuacja będzie się rozwijać w tym kierunku, austrialiiski Boss myśli chyba że wszystko jest ok albo przynajmniej udaję że tak myśli ale raczej się przeliczył bo oto i mamy negatywny komentarz na temat jego firmy, tylko pogratulować. Postaram się żeby niedoszły konkrachent też to przeczytał, pozdrawia była pracownica.

@Bumi888

Boss jest austryjakiem a nie australijczykiem

Zostaw merytoryczną opinię o Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.
  • Plac Czesława Niemena 1 lok. 22
    01-748 Warszawa

Buzek Plastic Poland Sp. z o.o.