ADIKAM Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ADIKAM Sp. z o.o.

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork na profilu firmy ADIKAM! Jesteśmy wdzięczni, że zdecydowaliście się zapoznać z opiniami o naszej firmie. W ADIKAM, gdzie nasza pasja do czekolady łączy się z innowacyjnymi produktami, pragniemy zapewnić Wam dostęp do informacji odzwierciedlających nasze zaangażowanie i nieustanne dążenie do perfekcji. Wasza obecność tutaj świadczy o gotowości do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z naszą marką. Z wielkim zainteresowaniem czytamy wszystkie komentarze i opinie publikowane na naszym profilu. Każda konstruktywna krytyka jest dla nas ważną inspiracją, a pochwały są potwierdzeniem naszych wysiłków w kreowaniu odpowiedniej kultury pracy i podejścia do naszych pracowników. Pragniemy jednak podkreślić, że nasz profil jest miejscem szanującym zasady kulturalnej dyskusji. Nieakceptowalne są wpisy zawierające nieprawdziwe informacje, obraźliwe treści lub naruszające godność innych osób. Wszelkie takie komentarze będą usuwane, aby zachować pozytywny i konstruktywny charakter naszego forum. Zachęcamy Was do dzielenia się autentycznymi opiniami i konstruktywnymi uwagami. Wasze spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i stanowią klucz do naszego ciągłego rozwoju. Naszym celem jest, aby profil ADIKAM na GoWork był miejscem, gdzie każdy może czuć się wysłuchany i szanowany. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy sugestii, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: adikam@adikam.com. Jesteśmy tutaj, aby służyć Wam pomocą, odpowiadać na pytania i wspierać Was w odkrywaniu świata ADIKAM, gdzie każdy szczegół ma swoje znaczenie.

Magda Anna

Gorąco polecam pracę w firmie Adikam - pracowałam spory kawałek czasu i mogę podzielić się swoją opinią. Rewelacyjny szef - ludzki, normalny i przede wszystkim uczciwy, można w wielu kwestiach się dogadać i zawsze na niego liczyć. Zespół świetny - bardzo zaangażowani i życzliwi ludzie, zawsze chętni do pomocy i zwyczajnie fajni do współpracy. Atmosfera bardzo przyjazna, bez (usunięte przez administratora) zastraszania i wyzyskiwania (co niestety jest normą w wielu mniejszych firmach). Firma wielka nie jest, ale stale się rozwija i pracy jest dużo a okresami nawet bardzo dużo, ale to dobrze bo nie ma zastojów i np. wysyłania na bezpłatne urlopy. Ogólnie jedna z niewielu firm (a pracowałam w sporej ilości), gdzie jest się człowiekiem a nie trybikiem i człowiek nie tapla się w bagienku skłóconych ze sobą grupek. Polecam dla osób, które cenią sobie dobrą atmosferę w pracy, uczciwego i ludzkiego szefa oraz naprawdę chcą pracować (a nie tylko brać wynagrodzenie).

@Magda Anna

Droga Magdo, W imieniu całej firmy ADIKAM chcielibyśmy podziękować za Twój pozytywny komentarz i za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Twoje słowa są dla nas niezmiernie cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze wysiłki w tworzeniu przyjaznego, wspierającego środowiska pracy przynoszą dobre efekty. Cieszymy się, że postrzegasz zarządzanie i atmosferę w ADIKAM pozytywnie. Jesteśmy dumni, że nasz zespół składa się z zaangażowanych i życzliwych ludzi, którzy tworzą razem świetną atmosferę pracy. Twoje doświadczenia potwierdzają, że właściwe podejście do każdego pracownika, oparte na szacunku i uczciwości, jest kluczem do budowania efektywnego i zadowolonego zespołu. Doceniamy Twoje uwagi na temat dynamicznego rozwoju firmy i cieszymy się, że dostrzegasz w ADIKAM miejsce, gdzie praca przynosi satysfakcję i możliwości rozwoju. Twoje doświadczenia są dla nas bardzo cenne i motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy Ci wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach. Mamy nadzieję, że Twoje pozytywne doświadczenia będą inspiracją dla obecnych i przyszłych pracowników ADIKAM. Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM Sp. z o.o.

EdwinG

Jako osoba współpracująca zdalnie na kontrakcie B2B z ADIKAM od 2018 roku, z pełnym przekonaniem mogę podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami na stanowisku Specjalisty ds. Eksportu. Firma odznacza się dynamicznym rozwojem, co jest widoczne w każdym aspekcie działalności, szczególnie w obszarze eksportu. Jakość produktów, na które skupiamy nasze działania eksportowe, jest zawsze na najwyższym poziomie, co stanowi solidną podstawę do budowania długotrwałych relacji z partnerami zagranicznymi. Właściciele firmy wykazują się nie tylko profesjonalizmem, ale również autentycznym zaangażowaniem w rozwój każdego pracownika. Ich podejście do biznesu, uwzględniające zarówno innowacyjność, jak i tradycyjne wartości czekoladowego rzemiosła, jest inspirujące i motywujące. Praca w zespole ADIKAM to prawdziwa przyjemność. Koledzy i koleżanki z działu eksportu oraz innych działów są nie tylko wysoce kompetentni w swoich obszarach, ale także zawsze gotowi do współpracy i wsparcia. Atmosfera pracy jest profesjonalna, a jednocześnie przyjazna, co sprzyja efektywnemu realizowaniu projektów i osiąganiu wspólnych celów. Podsumowując, praca w ADIKAM to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także bycie częścią firmy Rodzinnej, która nieustannie dąży do perfekcji w każdym aspekcie swojej działalności. Jest to miejsce, gdzie innowacyjność łączy się z pasją do czekolady, tworząc wyjątkowe środowisko pracy.

Rysiek Nowy wpis

Witam, na stronie widnieje oferta pracy dla specjalisty ds. eksportu. Doświadczenie z pracy na takim stanowisku już posiadam chociaż widzę, że zostało ono podkreślone jako mile widziane. Wpływa to bardziej na wybór kandydata czy może od razu jest szansa na negocjacje podstawy?

Witam. jak jest ta oferta dla Specjalisty ds. rozliczania produkcji to zastanawiam się czy pracuje się na samej podstawie czy może są jakieś premie? nie mogę się ich doszukać w samym opisie, a piszą, że max do 5 000 zł można mieć

Nowy wpis

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisko Specjalisty ds. rozliczania produkcji w ADIKAM. Chciałbym podkreślić, że wynagrodzenie na tym stanowisku jest indywidualnie negocjowane i zależy od wielu czynników, w tym od doświadczenia na poszukiwanym stanowisku oraz od kompetencji i umiejętności miękkich kandydata. W naszej firmie staramy się doceniać wkład i zaangażowanie naszych pracowników, dlatego oprócz podstawy wynagrodzenia, możliwe są również różne formy premii i bonusów, które są uzależnione od osiąganych wyników i realizacji założonych celów. Szczegóły dotyczące systemu premiowego omawiane są indywidualnie na etapie rozmów rekrutacyjnych. Mamy nadzieję, że ta informacja jest pomocna i zachęcamy do aplikowania na wskazane stanowisko. Czekamy na Twoje zgłoszenie i z niecierpliwością oczekujemy możliwości poznania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ajj.

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie, atmosfera od samego początku niezachęcająca, osoby odpowiedzialne za rekrutację sprawiały wrażenie bardzo pewnych siebie, bez żadnego czynnika ludzkiego. Nie polecam.

Nowy wpis

@Ajj.

Witamy AJJ, Dziękujemy za podzielenie się Twoimi wrażeniami po rozmowie rekrutacyjnej w ADIKAM. Bardzo nam przykro słyszeć, że Twoje doświadczenie nie spełniło oczekiwań. Cenimy sobie każdą opinię, gdyż daje nam to możliwość analizy i ulepszania naszych procesów. Staramy się, aby atmosfera podczas rekrutacji była profesjonalna, ale jednocześnie przyjazna i otwarta. Naszym celem jest, aby każdy kandydat czuł się szanowany i doceniony. Przykro nam, że w Twoim przypadku nie udało się tego osiągnąć. Pragniemy zapewnić, że Twoje uwagi zostaną przekazane do odpowiednich osób i wykorzystane do przeglądu naszych procedur rekrutacyjnych. Chciałabym także dodać, że aktualnie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych, co mogło być jednym z powodów, dla których Twoja aplikacja została odrzucona już na początkowym etapie. Rozumiemy, jak ważne jest jasne i otwarte komunikowanie w takich sytuacjach i postaramy się, aby w przyszłości takie informacje były przekazywane w sposób bardziej zrozumiały. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i żałujemy, że doświadczenia z nami nie były pozytywne. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli możliwość zmienić to wrażenie.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie ADIKAM Sp. z o.o.?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Zarządzania Produkcją w firmie Adikam Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Witam, ile trwa tutaj jakiś okres próbny? W zakładce na temat rekrutacji jest napisane, że nie liczy się to w jakim kto jest wieku oraz ile ma lat doświadczenia. czy to oznacza, że po takiej próbnie czasu można wyznaczyć adekwatna stawkę? Wszystko jest indywidualne?

Witamy DG, Okres próbny w ADIKAM jest ustalany indywidualnie, ale zwykle trwa standardowo od 1 do 3 miesięcy. Nasza polityka rekrutacyjna faktycznie nie koncentruje się na wieku czy latach doświadczenia kandydata, a raczej na umiejętnościach i potencjale. Po okresie próbnym, stawka wynagrodzenia jest oceniana i ustalana na podstawie wyników, umiejętności oraz wkładu pracownika w firmę. Wszystkie te aspekty są brane pod uwagę, aby zapewnić adekwatne i uczciwe wynagrodzenie.

Witamy ZNAWCĘ TEMATU, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. W ADIKAM staramy się, aby stawki wynagrodzeń były adekwatne i sprawiedliwe. Rozumiemy, że każdy pracownik ma unikalne oczekiwania i potrzeby. Cieszymy się, że jako znawca tematu znalazłaś pracodawcę, który docenia Twoje kompetencje i odpowiednio wynagradza za umiejętności, jakie posiadasz. Zgadzamy się, że nasza firma nie jest dla każdego, ale dążymy do tego, aby być jak najlepszym miejscem pracy dla tych, którzy podzielają nasze wartości i cele.

Karo

A co z okazji świąt się tu dzieje? : ) firmę dopiero niedawno wypatrzyłam. Po wpisaniu w przeglądarkę jej nazwy wychodzi mi artykuł o sprzedaży wielkanocnej. Co natomiast z Bożym Narodzeniem? Jak pracownicy je obecnie obchodzą? Czy występują jakieś bony? Lub premie świąteczne?

@Karo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi praktykami świątecznymi w ADIKAM! Święta są dla nas wyjątkowym okresem, w którym wprowadzamy specjalne linie produktów. Oferujemy szeroką gamę figurek czekoladowych, zarówno wielkanocnych, jak i bożonarodzeniowych, co odzwierciedla naszą pasję i kreatywność w tworzeniu czekolad na specjalne okazje​​. Jeśli chodzi o obchody świąt przez pracowników, staramy się, aby ten czas był dla nich okresem radosnym i satysfakcjonującym. Co do bonusów i premii świątecznych, są one częścią naszej polityki wewnętrznej i zależą od wielu czynników, w tym od osiągnięć firmy i indywidualnego wkładu pracownika. W ADIKAM dbamy o to, aby nasz zespół czuł się doceniany, zwłaszcza w tak ważnych momentach jak święta.

Magda Anna

@Magda Anna

EdwinG

Witam, opiszecie mi prace w biurze? zauważyłam po prostu w tej ostatniej opinii od jednego Pana, że oficjalnie odradzał od pracy w każdym dziale… biuro także podkreślił… dlaczego? w nim jaka występuje rotacja? Tak się składa ze mieszkam niedaleko ale oferty nie udało mi się żadnej z teraz odszukać

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w biurze naszej firmy ADIKAM. Chętnie opowiemy Ci więcej o tym, jak wygląda praca w naszym dziale biurowym. Praca w biurze ADIKAM charakteryzuje się stabilnymi godzinami pracy, które rozpoczynają się od 6:00 do 14:00 lub od 8:00 do 16:00. Nasz dział biurowy nie jest liczny jeżeli chodzi o ilośc osób w nim pracujących, ale jest zespołem zaangażowanym i dobrze zorganizowanym. Cieszymy się niewielką rotacją pracowników – w ciągu ostatnich pięciu lat zrezygnowały tylko dwie osoby. Pierwsza z nich opuściła nas już po pierwszym dniu pracy, nie podając konkretnej przyczyny. Druga osoba zrezygnowała ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Pozostali pracownicy biurowi, którzy dołączyli do nas po zmianie lokalizacji firmy na Borek Szlachecki w 2018 roku, nadal z nami pracują. W miarę rozwoju firmy zatrudnialiśmy nowe osoby, a także realizowaliśmy awanse wewnętrzne, dając szanse na rozwój pracownikom z innych działów. Możemy z dumą stwierdzić, że poza wymienionymi dwoma przypadkami nie odnotowaliśmy dużej rotacji na stanowiskach biurowych. Aktualnie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji na stanowiska w biurze, ale zachęcamy do przesyłania CV na nasz adres e-mail: adikam@adikam.com. W przypadku planów powiększenia naszego zespołu biurowego, w pierwszej kolejności będziemy kontaktować się z osobami, które aplikowały bezpośrednio do nas. Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję, że ta odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości. Czekamy na Twój kontakt! Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

były

UWAGA UWAGA!!! Niekorzystne wpisy są usuwane!! Pozytywnych brak... Także to wiele mówi o "firmie" ... Zdecydowanie odradzam pracę w tym czymś - w każdym dziale (produkcja, magazyn, biuro). Chyba że ktoś się chce sam przekonać...

@były

Drogi Użytkowniku "Były", Dziękujemy za Twój komentarz. Chcielibyśmy wyjaśnić, że jako firma ADIKAM przywiązujemy dużą wagę do opinii naszych obecnych i byłych pracowników, ponieważ są one dla nas cennym źródłem informacji i pomagają w dążeniu do ciągłego doskonalenia. Jednakże, zgodnie z regulaminem platformy GoWork, niektóre wpisy, które naruszają zasady kulturalnej wymiany opinii, mogą być usuwane przez administratora naszej strony. Naszym celem jest utrzymanie konstruktywnej i merytorycznej dyskusji, gdzie każdy ma możliwość wyrażenia swoich przemyśleń w sposób uporządkowany i szanujący innych. Rozumiemy, że każda opinia jest subiektywna, ale zachęcamy do dzielenia się konkretnymi uwagami, które wskazują na obszary wymagające poprawy. Takie informacje są dla nas niezwykle wartościowe, ponieważ pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pracowników i podjąć kroki w celu poprawy ich satysfakcji. Jeśli masz jakiekolwiek konkretne uwagi lub sugestie dotyczące naszej firmy, prosimy o kontakt bezpośredni pod adresem e-mail: adikam@adikam.com. Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi do podjęcia działań, które przyczynią się do poprawy warunków pracy w naszej firmie. Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Zosia

A jest przed czym? O biurze piszesz może? upewnić się chce, bo widziałam tamten wpis sprzed dwóch miesięcy chyba, w którym pisali, że na produkcji chyba z 10% osób jest z Polski? A w biurze jakie proporcje występują? oraz atmosfera?

Droga Kaśko, Przykro nam, że masz negatywne odczucia w stosunku do naszej firmy ADIKAM. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i komentarze, ponieważ dają nam one możliwość doskonalenia naszych działań oraz poprawy relacji z naszymi pracownikami, klientami oraz społecznością. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej na temat Twoich doświadczeń lub obaw związanych z ADIKAM. Czy mógłbyś podzielić się konkretnymi uwagami lub spostrzeżeniami, które doprowadziły do takiej opinii? Tylko dzięki konstruktywnej i merytorycznej wymianie informacji możemy skutecznie reagować na ewentualne niedociągnięcia i nieustannie pracować nad poprawą jakości naszej pracy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje zastrzeżenia i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: adikam@adikam.com. Jesteśmy tu, aby słuchać i uczyć się od naszej społeczności, co jest dla nas kluczowe w tworzeniu pozytywnego środowiska pracy i biznesu. Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

@Zosia

Droga Zosio, Dziękujemy za zwrócenie uwagi na poprzedni wpis i za Twoje pytanie dotyczące składu naszej załogi. Chcielibyśmy wyjaśnić, że informacje zawarte w tamtym wpisie nie odzwierciedlają rzeczywistości naszej firmy ADIKAM. W naszym zespole zatrudniamy różnorodnych pracowników, zarówno z Polski, jak i z innych krajów, w tym kilku pracowników ze Wschodu – czy to bezpośrednio, czy poprzez agencje pracy. Jednakże, nie jest to aż tak znacząca ilość, jak sugerowano w poprzednim wpisie. W ADIKAM cieszymy się, że większość pracowników, którzy rozpoczęli z nami pracę na początku działalności firmy, nadal z nami pracuje, rozwijając swoje kompetencje i rosnąc wraz z rozwojem naszej firmy. Naszym priorytetem jest tworzenie pozytywnej i wspierającej atmosfery pracy, gdzie każdy członek zespołu jest ważny i doceniany. W kontekście budowania takiej pozytywnej atmosfery, aktywnie poszukujemy osób z pozytywnym nastawieniem, które nie skupiają się na narzekaniu, ale na konstruktywnym działaniu i współpracy. Wierzymy, że taka postawa przyczynia się do tworzenia zdrowego i produktywnego środowiska pracy, które sprzyja zarówno rozwojowi indywidualnemu, jak i wspólnym sukcesom. Co do proporcji w biurze, staramy się utrzymywać zrównoważony i różnorodny skład zespołu, co przekłada się na twórcze i efektywne środowisko pracy. Atmosfera w naszym biurze, podobnie jak na linii produkcyjnej, jest profesjonalna, przyjazna i oparta na wzajemnym szacunku. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jeśli masz więcej pytań lub chciałabyś dowiedzieć się więcej o naszej firmie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: adikam@adikam.com. Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Edek

Są otwarte trzy rekrutacje, w tym dla Pakowacza - Pracownika linii produkcyjnej w Fabryce Czekolady. Na zleceniu planują płacić 23,50–28,00 zł brutto / godz. Jest też i b2b. A co z UoP, najlepiej taką na stałe? I kto wytłumaczy, dlaczego samych pakowaczy szukają 20 osób, i na jak długo ma trwać to zatrudnienie?

@Edek

Drogi Edku, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rekrutacjami, w tym stanowiskiem Pakowacza - Pracownika linii produkcyjnej w Fabryce Czekolady ADIKAM. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy oraz znaczący wzrost zamówień, szczególnie w nadchodzącym okresie, poszukujemy nowych pracowników do wzmocnienia naszego zespołu. Na początku oferujemy umowę zlecenie z wynagrodzeniem w przedziale 23,50–28,00 zł brutto za godzinę, jednak istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie wdrożenia. Chcemy zapewnić, że nasz proces rekrutacyjny i decyzje dotyczące typu umowy są podyktowane aktualnymi potrzebami firmy oraz możliwościami, które możemy zaoferować naszym pracownikom. Naszym celem jest stworzenie stabilnych i długoterminowych relacji z pracownikami, a przejście na umowę o pracę jest częścią tego procesu dla osób, które wykażą się zaangażowaniem i będą spełniać oczekiwania stanowiska. Co do liczby poszukiwanych pakowaczy, wynika to z aktualnych potrzeb operacyjnych naszej firmy. Mamy na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi i realizacji zamówień, co jest kluczowe dla naszego sukcesu, zwłaszcza w okresach o zwiększonej aktywności. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres adikam@adikam.com. Nasi rekruterzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i omówią możliwości zatrudnienia w ADIKAM. Czekamy na Twój kontakt! Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Izabela

Są tu jacyś pracownicy z firmy, którzy mają info o pracy tu jako Pakowacz - Pracownik linii produkcyjnej w Fabryce Czekolady? Dajcie znać, czy ta stawka z oferty 20-22 zł brutto za godzinę, to kasa na start, a po czasie dają więcej? Podwyższają to po czasie?

@Izabela

Droga Izabelo, Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Pakowacza - Pracownika linii produkcyjnej w naszej Fabryce Czekolady ADIKAM. Chciałbym potwierdzić, że proponowana stawka 20-22 zł brutto za godzinę jest stawką początkową. W ADIKAM cenimy sobie rozwój i zaangażowanie naszych pracowników, dlatego regularnie przeglądamy i dostosowujemy wynagrodzenia, aby odzwierciedlały one ich doświadczenie, umiejętności oraz wkład w rozwój firmy. W przypadku pracowników linii produkcyjnej, tak jak w każdym innym dziale naszej firmy, istnieje możliwość wzrostu wynagrodzenia wraz z nabywaniem doświadczenia, rozwojem kompetencji oraz przyczynianiem się do sukcesu firmy. Szczegóły dotyczące systemu wynagrodzeń i potencjalnych podwyżek omawiane są indywidualnie z pracownikami w trakcie ich zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowana tą rolą i chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w ADIKAM, zachęcamy do aplikowania. Możesz przesłać swoje CV na adres adikam@adikam.com. Nasi rekruterzy chętnie przedstawią Ci więcej szczegółów na temat stanowiska oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. Czekamy na Twój kontakt i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu! Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Lidia

Na stronie firmy widziałam, że firma szuka specjalisty ds. eksportu. Podobno na tym stanowisku oferują jakieś atrakcyjne wynagrodzenie. Ktoś się orientuje jakie to mogą być mniej więcej kwoty? Poza tym podobno studenci mają elastyczne godziny pracy i ciekawa jestem jak to dokładniej wygląda? Bo sama studiuje więc może byłoby mi to na rękę. Liczę na jakieś info :)

@Lidia

Droga Lidio, Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem specjalisty ds. eksportu w naszej firmie ADIKAM. Cieszymy się, że rozważasz dołączenie do naszego zespołu. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, staramy się, aby było ono konkurencyjne i adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia kandydata. Konkretne kwoty są zawsze ustalane indywidualnie podczas procesu rekrutacyjnego, co pozwala nam lepiej dostosować ofertę do oczekiwań i potrzeb zarówno firmy, jak i przyszłego pracownika. Co do elastycznych godzin pracy dla studentów, to rzeczywiście staramy się być elastyczni i dostosować harmonogram pracy do potrzeb naszych pracowników, w tym studentów. Rozumiemy, że studia są ważne i chcemy wspierać naszych pracowników w ich edukacyjnych aspiracjach. Szczegółowe informacje na temat elastycznych godzin pracy i możliwości dostosowania ich do zajęć akademickich można omówić bezpośrednio podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli jesteś zainteresowana stanowiskiem i chciałabyś dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres adikam@adikam.com. Nasi rekruterzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci więcej szczegółów dotyczących pracy na tym stanowisku. Czekamy na Twój kontakt i życzymy powodzenia w dalszej ścieżce edukacyjnej i zawodowej! Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Nelka

Wymagają potwierdzenia znajomości języka? Chodzi mi o stanowisko Menedżer ds. Eksportu z językiem angielskim. Znalazłam ogłoszenie, ale nie ma tam szczegółów, czy bez papieru na znajomość języka przyjmą albo nie. A ja nie mam niestety :(

@Nelka

Droga Nelko, Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Menedżera ds. Eksportu z językiem angielskim w naszej firmie ADIKAM. Chcielibyśmy Cię poinformować, że w procesie rekrutacyjnym kluczowe dla nas są umiejętności miękkie oraz praktyczna znajomość języka angielskiego, co jest sprawdzane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie wymagamy formalnych dokumentów potwierdzających znajomość języka. Jeżeli jesteś zainteresowana przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego, zachęcamy Cię do wysłania swojego CV na adres adikam@adikam.com. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością przeanalizuje Twoje doświadczenie i kwalifikacje oraz skontaktuje się z Tobą, aby omówić dalsze kroki. Jesteśmy otwarci na różnorodne talenty i doświadczenia, a nasz proces rekrutacyjny jest zaprojektowany tak, aby wyłonić najlepszych kandydatów na podstawie ich rzeczywistych umiejętności i potencjału. Czekamy na Twoje zgłoszenie i życzymy powodzenia! Z wyrazami szacunku, Zespół ADIKAM

Zostaw merytoryczną opinię o ADIKAM Sp. z o.o. - Borek Szlachecki

• Jak się pracuje w ADIKAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADIKAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADIKAM Sp. z o.o.?

ADIKAM Sp. z o.o.