Opinie o Promity Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promity Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Promity Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promity Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Promity Sp. z o.o. na stanowisko Web Developer? Pojawiło się 23 lipca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Czy Promity Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracownik Nowy wpis

W Promity nasi pracownicy są zatrudnieni na różne rodzaje umów w zależności od potrzeby zarówno pracownika jak i pracodawcy.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Promity Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Promity Sp. o. o. Nowy wpis

Wynagrodzenia są wypłacane zawsze do 10 dnia miesiąca chyba, że jest to dzień wolny od pracy, wówczas wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. Pozdrawiamy, zespół Promity Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Promity Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Promity Sp. z o.o.

W Promity panuje koleżeńska atmosfera i pracownicy dogadują się między sobą. Pozdrawiamy, Promity Sp. z o.o.

Firma Promity Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wygląda sprawa grafiku w Promity Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Promity Sp. z o.o.

W Promity nie mamy grafików. Niektórzy zaczynają pracę o godzinie 8 inni o 10 a jeszcze inni inaczej. To zależy od zespołu i zajmowanego stanowiska. Nasza firma jest elastyczna i zawsze można porozmawiać i ustalić szczegóły dostępności. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Irena

A czy ktoś kto pracuje zdalnie napisze czy to dobra praca ? Bo wiem ze jest taka opcja w firmie, ale nie wiem czy taka forma jest wygodna? Wiadomo fajnie być w domu, ale ile godzin się pracuje i czy np laptop dostaje każdy?

@Irena

Cześć Irena, Ja obecnie pracuję w Promity i mam pracę hybrydową. Jeśli chcę to zostaję w domu i pracuję zdalnie, jeśli wolę jechać do biura to jadę . Wg mnie to idealne rozwiązanie. Oczywiście, jest u nas wiele osób, które pracują 100% zdalnie. Osoby te spotykają się online na Teamsach, bądź organizowane są co jakiś czas spotkania w biurze lub też mamy wyjazdy - offsite. Laptopy w standardzie otrzymują wszyscy nowi pracownicy. Ilość godzin pracy zależy od rodzaju umowy. Jeśli np.: praca jest na pełny etat, no to dzień pracy to 8 godzin (czy to z biura czy z domu, czy z hotelu). Polecam serdecznie. Pozdr, M

@Marta

I na zdalnych takie 8 godzin trzeba odpękać czy oni liczą na wynik a nie przesiedziany czas pracy?

@Maria

Jeśli to umowa o pracę na pełny etat to regulują to przepisy i 8 godzin to normalny dzienny wymiar czasu pracy.

@Marta

A na teamsach jak ten czas jest mierzony? Samo zalogowanie się liczy czy bierze się udział w jakimś połączeniu przez 8 godzin?

@Maria

Wiesz Promity to nie jest korporacja, nie mierzymy takich rzeczy. Mamy zaufanie do osób, które z nami pracują. Zwykle projekty realizowane są zwinnie i występują spotkania Daily, na których rozmawia się o tym co się zrobiło, co się będzie robić. Pozdr, Marta

@Marta

Czyli podczas trybu zdalnego nie trafił się jeszcze nikt kogo trzeba byłoby zwolnić ze względu na niepoprawne wypełnianie swoich obowiązków? Bo ile tak mniej więcej osób na zdalnym w sumie by tu było?

@Maria

Nie słyszałam o takim przypadku. Tak jak wspominałam wcześniej mamy zaufanie do osób, które z nami pracują. Pozdr, Marta

@Marta

Wspomniałaś o wymiarze czasu pracy, czyli rozumiem że firma jest otwarta na osoby które nie mogą pracowac na pełen etat? :)

Tak. Oczywiście.

@Marta

A co ze studentami? :) Oni również są mile widziani w firmie?

@Elżbieta

Oczywiście, nasza firma jest otwarta na studentów. Zapraszamy. Pozdrawiamy, Promity Sp. z o.o.

Halina
@Promity Sp. z o.o.

Na praktyki, staż? Czy ogólnie na etat też?

@Halina

Pani Halino, Promity jest otwarte na wszelkie opcje. Na naszej stronie w zakładce kariera https://promity.com/careers/ można znaleźć aktualne oferty pracy. Na razie nie ma tam informacji o stażach i praktykach, niemniej jeśli będzie na to zapotrzebowanie w przyszłości, to na pewno taka informacja pojawi się właśnie tam. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

@Irena

Cześć, Ja pracuję np. hybrydowo i to mi odpowiada :) Laptopa dostaje każda osoba. Pozdr, M

Jaka atmosfera panuje w firmie Promity Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 30 czerwca. Czy jest rotacja?

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że atmosfera pracy jest jak najbardziej OK. Pozdr, Marta

Promity Sp. z o.o.

Rotacja w Promity jest stosunkowo mała. Ostatnio doszło kilka nowych, zdolnych osób do naszego zespołu. Poszukujemy obecnie kolejnej osoby na stanowisko "Frontend Angular Developer" do działu App Development. Zapraszamy chętnych do składania aplikacji przez portal pracuj.pl , (również pracowników z Ukrainy) Nasza firma jest otwarta na zatrudnienie obywateli Ukrainy. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

@Promity Sp. z o.o.

Super, że dają państwo znać :) A czy wymagane jest duże doświadczenie? I czy jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej?

@Elżbieta

Cześć, Wszystkie niezbędne informacje o tym kogo dokładnie szukamy, można znaleźć w treści ogłoszenia na stronie pracuj.pl . Opcje są różne w zależności od danego stanowiska. Zapraszam do sprawdzenia i wysłania aplikacji. Miłego dnia. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Ewelina
@Marta

Czy firma szczególnie o to dba, czyli organizuje spotkania itd.? Ma politykę która wspomaga dobre relacje w pracy?

@Ewelina

Oczywiście, że tak. Są organizowane integracje działowe jak również co jakiś czas mamy spotkania całej firmy. Pozdr, Marta

Bartek Śmietanka

Pracowałem w Promity ponad dwa lata w dziale AI. W zespole panuje bardzo przyjazna atmosfera, a co do organizacji pracy to we wszystkich sprawach można było się dogadać. Przez ten czas zdecydowanie rozwinąłem się w swojej dziedzinie.

Jaka jest kultura pracy w Promity Sp. z o.o.?

Promity Sp. z o.o.

W Promity jesteśmy przekonani, że zachowanie swobodnej struktury oraz naturalnych relacji pozwala na tworzenie cennych więzi, dzięki którym organizacja jest przede wszystkim zgranym zespołem ludzi. To jest nasz zasób i podstawa do odnajdywania synergii we wspólnym działaniu. Praca w Promity jest możliwa w trybie zdalnym, hybrydowo lub na miejscu z biura. Dajemy pracownikom tą swobodę, że mogą wybrać najlepszą dla siebie opcję. Jeśli chodzi o dress code to obowiązuje styl casual, czyli swobodny ???? Mamy na nowo zaaranżowaną przestrzeń biurową i piękny ogród, w którym można odpocząć w cieplejsze dni na leżakach. Posiadamy również gaming room z piłkarzykami, rzutkami czy PlayStation. Można też w nim poczytać książki z firmowej biblioteczki. Organizowane są integracje działowe oraz ogólno-firmowe. Ponadto, raz w tygodniu organizujemy drugie śniadania dla wszystkich chętnych, gdzie można zjeść coś pysznego i przy okazji porozmawiać z koleżankami i kolegami z pracy. Raz w miesiącu organizujemy również wspólne obiady. Zapraszamy chętnych do odwiedzenia naszej strony https://promity.com/pl/kariera/ oraz przesyłania aplikacji. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Promity Sp. z o.o.

Witam, Obowiązuje wtedy umowa o pracę. Umowa o pracę na okres próbny jest szczególnym rodzajem umowy terminowej. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Olsztyn to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Developer? Co powiecie o pracy w firmie Promity Sp. z o.o.?

Promity Sp. z o.o.

Wychodząc na przeciw sytuacji pandemicznej w naszym kraju, Promity umożliwia pracę zdalną, hybrydową czy stacjonarną. Olsztyn to dobre miejsce, w którym jest możliwe podjęcie pracy jako Developer. Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Czy urlop w Promity Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Promity Sp. z o.o.

Dziękujemy za zapytanie. Wysokość wynagrodzenia za urlop jest uzależniona od rodzaju urlopu który się bierze. Np: urlop wypoczynkowy przy formie zatrudnienia umowa o pracę jest płatny w 100%. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

Czy Promity Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Promity Sp. z o.o.

Witam, Tak. Oferujemy dofinansowanie do karty Multisport. Pozdrawiamy, Zespół Promity Sp. z o.o.

K. Ostrowska

Pracowałam w Promity półtora roku, bardzo sobie cenię czas tam spędzony #polecamkatarzynaostrowska. Zdarzały się oczywiście przeróżne sytuacje, czy zgrzyty pomiędzy ludźmi. Jednak co ważne, nawet w bardzo trudnych momentach, staraliśmy się porozumieć i dojść do takiego rozwiązania, które będzie zadawalające. Co było dla mnie bardzo zadziwiające (gdyż w żadnej innej firmie nie spotkałam się z takim podejściem), to otwartość na różnorodność oraz zgoda na realizację przeróżnych inicjatyw, również tych wykraczających po za działalność biznesową. Jeśli ktoś miał jakiś pomysł i chęci do jego realizacji - let's do this :-) Pomiędzy pracownikami panuje dość luźna atmosfera przez co do tej pory się uśmiecham kiedy myślę o zespole. Zdarzały się również sytuacje kiedy dochodziło do zgrzytow i nieporozumień. Jednak w moim poczuciu mogłam sprawę wyjaśnić omówić, co mi dawało dużo poczucia bezpieczeństwa. Promity jest firmą, która bardzo mocno mnie wspierała i umożliwiała wszechstronny rozwój. Za możliwość pracy w tej firmie jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję :-)

Michał Pruba

W Promity spędziłem 3 lata, działając w zespole AI na stanowisku Data Scientist. Zdecydowanie dobrze wspominam czas spędzony w firmie. W tym okresie zdołałem się wiele nauczyć, co było związane z dużym zróżnicowaniem projektów. Ze względu na raczej niewielki zespół, jest się zazwyczaj zaangażowanym w cały proceces powstawania produktu, wliczając w to jego "wymyślanie". Osobiście sprawiało mi to wiele satysfakcji. W kwestii organizacji pracy, ciężko jest wyobrazić sobie bardziej elastyczne rozwiązania. Nie spotkałem się z sytuacją, aby ktoś odmówił mi pomocy, gdy tego potrzebowałem.

Agata
@Michał Pruba

A jaka atmosfera panuje wśród pracowników? Czy nowa osoba bez problemu wpasuje się w zespół? Fajnie, że pracując w firmie Promity można liczyć na rozwój osobisty i wszelką pomoc gdy zachodzi taka potrzeba.

J.
@Agata

Jak na razie atmosfera jest naprawdę spoko, nawet pomimo pandemii i pracy zdalnej.

byłypracownik

Nie polecam firmy Promity -Niepoważne traktowanie pracowników, na każdym etapie , (usunięte przez administratora) Strata czasu ,nierozwojowe miejsce ,w którym nie ma struktury pracy (usunięte przez administratora)

były-pracownik

Dla mnie praca tutaj to był kawał trudnej, ale mega rozwijającej przygody. Dziekuję Krzyśkowi prezesowi za możliwość bycia częścią zespołu. Trzymam za Promity kciuki!

Spędziłem w Promity ładnych parę miesięcy i również uważam ten czas za stracony. Byłem członkiem zespołu, który nazywany był „działem kosztów”. Prezes mówił to wprost - przychodzisz po podwyżkę? To źle, bo rosną mi koszty. Śmiechu warte było tu podejście do umów. Wewnątrz firmy powstało pojęcie „UNG - Umowa na gębę”. Musisz się upominać o jakikolwiek papier. Oczywiście UoD było tu najpopularniejszą formą zatrudnienia.
Nie jest oczywiście tak, że nikt nie miał UoP - bardziej doświadczone osoby mogły sobie na taki przywilej pozwolić, ale i tak ciągle były zniechęcane do tej formy. Jeśli chodzi o komfort pracy (okres przed kwarantanną) to zrobił nam się nawyk spoglądania za siebie, bo regularnie stał tam prezes i patrzył w ekran. Warto zwrócić uwagę też na podejmowanie decyzji w tworzonym produkcie. Jeśli były jakieś burzliwe dyskusje, to z samej góry padało stwierdzenie „to Wy sobie tu ustalajcie, a ja i tak potem podejmę decyzję”. Co więcej wielokrotnie było tak, że ta najbardziej decyzyjna osoba wychodziła z sali w trakcie dyskusji i już nie wracała. Doprowadziło to do tego, że nikt nie chciał o niczym zdecydować, bo nasz głos i tak nie miał znaczenia. Zdarzało mi się też słyszeć takie komentarze jak „Jak patrzę na (efekt mojej pracy) to rzygać mi się chcę”. Podsumowując: gdybym mógł cofnąć się w czasie, to poświęcił bym dodatkowy miesiąc na szukanie czegoś innego.

Promity Sp. z o.o.

Dzień dobry, W przeszłości zdarzały się sytuacje, w których zachowanie jednego z Prezesów (usunięte przez administratora) mogło być odbierane negatywnie. Nie miało to na celu znieważenia nikogo, a wynikało z krótkich terminów wydania produktów na rynku globalnym (Atlassian marketplace). Nie mniej takie zdarzenia miały miejsce w przeszłości i obecnie staramy się unikać takich sytuacji. Jedyne co możemy obecnie zrobić, to przeprosić oraz życzyć Ci powodzenia w dalszej ścieżce zawodowej. Zespół Promity Sp. z o.o.

Leryske

Witam wszystkich, Dzisiaj jest ostatni dzień mojej pracy. Chciałem Wam wszystkim bardzo podziękować za współpracę. Niewiele jest takich miejsc, gdzie ludzie mają tak pozytywne nastawienie. W szczególności dziękuję zespołowi, z którym pracowałem na co dzień. Jest to najlepszy zespół wszechświata, nie ma co do tego wątpliwości. Dziękuję Prezesom - Robertowi i Krzysztofowi za to, że miałem w ogóle okazję tutaj pracować. Pracowało mi się naprawdę bardzo dobrze i będę trzymał kciuki za Wasze dalsze sukcesy. Pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Promity Sp. z o.o.?

Promity Sp. z o.o.

Na ten moment w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną nie organizujemy wspólnych wyjazdów i imprez. Wcześniej takie wyjazdy organizowaliśmy np. na narty. Jeśli chodzi o spotkania integracyjne to w ramach "Fun czwartków" spotykaliśmy się przy piwie i grach planszowych (oczywiście przed pandemią). Nie możemy się już doczekać, gdy sytuacja będzie opanowana na tyle, by bez przeszkód wrócić do dawnych aktywności. Aktualnie z racji, że nasi pracownicy w większości pracują zdalnie, uruchomiliśmy wirtualną przestrzeń do integracyjnych spotkań przy kawie online.

Zostaw merytoryczną opinię o Promity Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Promity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Promity Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wiejska 14 lok. 25
    00-490 Warszawa