Opinie o Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. w Kielce

Pracownik Nowy wpis

Szukam pracy na stanowisko do działu sprzedaży. Czy są prowadzone aktualnie rekrutacje? Jak wygląda atmosfera w firmie?

Arkadiusz Bolek Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, natomiast sytaucja może się zmienić w każdej chwili. Proszę o przesłanie lub dostarczenie osobiście CV. W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego. Dane kontatowe na stronie schwarztec.pl Pozdrawiam

Jaki jest wkład kierownictwa Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Arkadiusz Bolek

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu, chętnie odpowiem.

@pracodawca Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy do bepośredniego kontaktu, jeżeli możemy pomoc.

@@@ Nowy wpis

Bardzo negatywny jeśli chodzi o kierownika produkcji

Sopel

Czy w tej firmie zatrudniają kobiety? Jestem zainteresowana pracą,mam kurs spawacza i cięcia plazmowego, ale nie posiadam doświadczenia. Czy jest opcja,żeby tam się dostać do pracy na jakieś mniej odpowiedzialne stanowisko na początek?

@Sopel

Szanowna Pani, Proszę dostarczyć CV osobiście, chętnie porozmawiamy o możliwej współpracy. Istnieje wiele możliwości rozwoju a zakres prac wykonywanych w firmie jest bardzo szeroki. W razie pytań proszę o telefon do mnie. Pozdrawiam Arkadiusz Bolek 577 588 466

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 21 lipca

Arkadiusz Bolek

Dziękuję za pytanie. Praca jest zawierana na umowę o pracę. Szczegóły umowy ustalane sa indywidualnie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.?

Obecny pracownik

Etapy rekrutacji: 1) Analiza CV oraz listu motywacyjnego 2) Rozmowa telefoniczna bądź kwalifikacyjna na miejscu w firmie. 3) Prezentacja firmy oraz przedmiotowego stanowiska pracy wraz z możliwościami zarobkowymi. 4) Decyzja 5) Formalności administracyjne 6) Badania wstępne 7) Podpisanie umowy 8) Szkolenie BHP oraz stanowiskowe 9) Rozpoczęcie pracy

Spawacz

Witam Jak wyglądają zarobki w tej firmie jeśli chodzi o spawaczy?

Mariusz
@Spawacz

Spawacz?raczej ślusarz.2 godzina spawania 5,5 godzin precyzyjnego szlifowania...zarobki słabe względem wymagań i jakości......

Były
@Spawacz

Witam powiem tak pracowałem w tej firmie warunki pracy są ok czysto, ciepło i chyba tyle ???? z tego dobrego płaca kiepska i zapomnij o podwyżce pensji bo bedziesz pracowal na tej samej stawce co sie przyjoles przez 5 lat ????????spawacz ma więcej do szlifowania i prostowania detali niż spawania pozdro

Kandydat Spawacz
@Były

Jako spawacz... na jakich warunkach istnieje możliwość wyjazdu do pracy w Szwajcarii? Trzeba odbyć szkolenie? Jak długo trwa? Jak wygląda to finansowo?

Były
@Kandydat Spawacz

Lepiej jedź na truskawki do Bielin :)

@Były

Dziękuję za opinię. Chętnych spawaczy do pracy zapraszam do sprawdzenia firmy osobiście oraz możliwych zarobków.

@Kandydat Spawacz

Praca tylko w Polsce. Szkolenia czasami prowadzone są w Szwajcarii. Specyfika pracy jest bardzo wymagająca i nie dla każdego. Finanse można negocjować tylko osobiście.

@Spawacz

Zapraszam do kontaktu osobistego.

Renata
@Dyrektor Zarządzający

A czy te szkolenia w Szwajcarii wtedy są obowiązkowe? I opłacane przez firmę? :)

Xyz
@Spawacz

Jałmużna zarobki mega kiepskie w Lidlu zarobisz więcej

w**tek

Jestem w firmie juz w firmie dluzszy czas i mogę powiedzieć ze to wszystko to smiech na sali. Każdy chodzi jak chce, szef na każdym kroku kłamie obiecując gruszki na wierzbie, kluczowe miesace to stały element rozmow. Rozwój? Dostaniesz szkolenie ale przed podpisaniem lojalnościowki. wypłata - jałmuzna - w terminie i to chyba jedyny plus. Grupki, wyzwiska, wyśmiewanie atmosfera taka sobie. ogólnie jesli ktoś szuka rozwoju to radze szukać gdzie indziej. Trzeba uważać na kierownika spawaczy. wymagania nie idą w parze z wynagrodzeniem.

s****k
@w**tek

Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Każdy ma wolny wybór gdzie pracuje i za ile. Życzę powodzenia i sukcesów w STP czy u innego pracodawcy.

Obecny pracownik

Pracodawca jest wymagający, natomiast, mam możliwość rozwoju osobistego, mogę się uczyć nowych rzeczy. W styczniu zostały uruchomine nowe procesy produkcyjne takie jak cięcie oraz gięcie na prasie krawędziowej. Istnieje szansa, że firma wkrótce będzie potrzebowała nowych specjalistów tj. technologa-konstruktora, operatora prasy krawędziowej CNC, magazyniera, osoby do obsługi sprzedaży. Temat wynagrodzenia jest ważny i jest kwestią otwartą. Każdy, kto przychodzi do firmy może negocjować pensję indywidualnie, uzaleznione od doświadczenia, zaangażowania i wydajności pracy. Podsumowując, firma zatrudnia niewielu pracowników, zatem jest nastawiona tylko na najlepszych.

Zofia
@Obecny pracownik

Czy jeśli są nastawieni tylko na najlepszych to Ci o przeciętnych normach są niestety zwalniani?

@Zofia

@Zofia, dziękuje Ci za Twoje Pytanie. Odpowiedź jest następująca: przeciętny pracownik też może być oceniony jako najlepszy. Słowo pisane jest nie precyzyjne, więc wycofuję się z tezy, że to firma tylko dla najlepszych. Jest to firma dla każdego:).

@Obecny pracownik

A jestes w stanie powiedzieć jakie orientacyjnie sa widełki wynagrodzeń na stanowisku technologa? 4000 netto się uda, czy raczej mało realna stawka?

@Michał

Proszę o telefon 577 588 466 możemy porozmawiać na ten temat otwarcie.

Czy firma Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Obecny pracownik

Firma nie udziela pożyczek pracowniczych. Każdy pracownik, może otrzymać wsparcie w zakresie szkoleń plus uzgodnione wynagrodznie. To tyle bez zbędnego obiecywania.

Robert

Jak jest z zarobkami w tej firmie jako monter bo mam zamiar aplikować do nich i nie wiem czy warto

Przemek
@Robert

Zarobki w firmie są bardzo kiepskie jako monter najniższa krajowa więc lipa

@Przemek

Zachęcam jednak do sprawdzenia osobiście. Opinie mogą wprowadzać w błąd.

Praca w Schwarz nie jest zła ale płaca tragiczna trzeba uważać na kilka osób które ciągle donoszą

Honorata
@Marcin

co znaczy płaca tragiczna? minimalna krajowa? chociaz na umowie o etat czy jakiejś innej? czy po przeproacwaniu dluzszego czasu moznna liczyc na zwiekszenie pensji czy caly czas taka sama? pracownicy donosza kierownikom? czy są przez to wyciagane jakies konnsekwencje czy kierownictwo sobie nic z tym nie robi jesli cos w firmie jest nie tak i trzeba aż donosic?

Zostaw merytoryczną opinię o Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.?

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.
  • Karola Olszewskiego 6
    25-663 Kielce
  • NIP: 9591975926 REGON: 365195370 KRS: 0000631890

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.