Opinie o Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. w Wrocław

Project Manager

Pracowałam w agencji Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. zo.o. ponad rok. Tomek i Marta są wymagający, co w moim odczuciu wiąże się z ich wiedzą oraz doświadczeniem w branży. Są profesjonalistami i właśnie to przyciągnęło mnie do nich. Pracując tam (jeśli chcesz), jesteś w stanie nauczyć się praktycznie wszystkiego. Od organizacji eventów dla zagranicznych klientów na kilkuset uczestników, przez kampanie SEM i SEO, po podstawową budowę stron internetowych. Jeśli jesteś chętny, wrzucają Cię na głęboką wodę, jednakże w każdej chwili możesz liczyć na pomoc i wsparcie zespołu oraz właścicieli. Oni sami również realizują projekty, więc są zaangażowani we wszystko, co się dzieje w agencji, jednocześnie dając sporą przestrzeń pracownikom na podejmowanie decyzji. Starają się słuchać potrzeb pracowników i na nie odpowiadać. Organizują wyjścia integracyjne, „cookie days” oraz okazyjnie ustanawiają wolne dni od pracy. Atmosferę określiłabym jako przyjacielską, mieliśmy z zespołem przestrzeń na wspólne lunche i codzienne „suchary” niejednokrotnie razem z właścicielami. Jeśli dobrze pracujesz, wynagradzają Ci to swoim podejściem – co nie jest takie oczywiste w tej branży. Doceniają ludzi, którzy angażują się w swoją pracę i w życie firmy, czego jestem żywym dowodem. Nie od dziś wiadomo, że praca w marketingu nie jest dla każdego. Realizacja kilku projektów naraz jest stresogenna, dynamiczna i wymagająca, niezależnie od agencji w której się pracuje. Jeśli nie jesteście na to gotowi, lepiej zmieńcie profesje????

S jak Skąpiec
@Project Manager

niestety w dzisiejszych czasach ,,wynagradzanie,, pracowników ,,dobrym podejściem do nich,, to zdecydowanie za mało. Życie w Polsce jest drogie, a wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej jest skandaliczne na tak profesjonalnych stanowiskach. Kwoty jakie się tam zarabia, w stosunku do wartości projektów są po prostu skąpe. Żeby nie powiedzieć (usunięte przez administratora), tym bardziej, że mieli czelność proponować je pracownikom z wieloletnim doświadczeniem.

Aleksander Nowy wpis
@S jak Skąpiec

Mógłbyś/mogłabyś podać trochę więcej szczegółów? Czy wciąż tam pracujesz, czy jednak zdecydowałeś/zdecydowałaś się zrezygnować z pracy w firmie Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.? Jeżeli jesteś pracownikiem, to od jak dawna tam pracujesz? Jaki rodzaj umowy Ci zaoferowano? Chciałbym się też dowiedzieć czegoś więcej na temat projektów, które realizowałeś/realizowałaś i jak to się przekładało na wynagrodzenie.

:) Nowy wpis
@Project Manager

Wynagradzają pracowników dobrym podejściem już nic dawno mnóstwo nie ubawilo. W profesjonalnych firmach pracowników wynagradza się kasa

Bożydar Nowy wpis

A czy grafik jest chociaż elastyczny?

Szukająnaiwnych Nowy wpis

Ludzie... w tej agencji płacą mniej niż w Lidlu na kasie. Nie warto się stresować i zapracowywać, za takie nędzne grosze...Współwłaścicielka w odbiorze wydaje się totalnie nieprzyjemną osobą. Ich oferta jest zdecydowanie droższa niż reszta na rynku. Ekipa drętwa, wystraszona przez właścicieli. Bardzo bardzo nie polecam. Post @Project Manager napisali sobie raczej sami, tak więc totalna obłuda.

ZgadujZgadula

Nie polecam współpracy z tą firmą, zatrudniają na działalności . Czysty wyzysk. Oczekują w zamian bardzo dużo. Na rozmowie kwalifikacyjnej określali się jako firma rodzinna o luźnej atmosferze. Nic bardziej mylnego. Jeżeli szukasz firmy, która zdaje sobie sprawę, że w obecnych czasach millenialsów, najważniejszym ogniwem biznesu są szczęśliwi pracownicy - uciekaj - to nie jest miejsce dla Ciebie. To miejsce gdzie panuje sztuczna atmosfera, a właściciele siedzą odseparowani w swoim pokoiku na środku, i tylko słychać jak się śmieją i żartują. Jedno z moich gorszych doświadczeń zawodowych. Moje sugestie dla Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.: autorefleksja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć się metod zarządzania jakie panują obecnie na rynku PRACOWNIKA.

Aplikowałeś do firmy Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. - Wrocław

Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.
  • Jedności Narodowej 152 lok. 177
    50-302 Wrocław

Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.