Opinie o Ppuh Sorel Sp. z o.o. w Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ppuh Sorel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ppuh Sorel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Sorel Sp. z o.o. w Wola

Czy można liczyć w Ppuh Sorel Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pani....

Tak,jest na czas ale wiecznie tydzień przed lub więcej jest płacz że nie ma na wypłaty i trzeba ściągać należności za faktury ????????????

Mery

Dokładnie,muszę potwierdzić wpisy o braku szacunku dla pracownika. Język Pani prezes zostawia dużo do życzenia aby nazwać to szacunkiem. Podaję przykład : powiedz temu twojemu gachowi (przedstawiciel dostawcy towaru) że ma zapłaconą fakturę i nich realizuje dostawę. Przykładów byłoby mnóstwo ale brakło by miejsca. Czym więcej pokazujesz że potrafisz tym więcej karzą ci robić i nie doceniają tylko wiecznie twierdzą że mało. Dziękując ci za pracę twierdzą że ostatnią cię przyjęli więc tobie pierwszej muszą podziękować,czyli brak profesjonalnego podejścia i oceny pracowników. A tak naprawdę to nie możesz mieć swojego zdania i dobrych pomysłów bo masz robić co karzą a nie myśleć. Także nie polecam tam pracy,a podziwiam osoby które tam pracowały 15-20 lat,szacunek za wytrzymanie w takiej toksycznej atmosferze tworzonej przez panią Prezes. Osoba bardzo dojrzała a szacunku do ludzi zero,nawet jak jesz śniadanie a ona chce coś od ciebie to musisz iść już a nie w spokoju zjeść śniadanie,bo ty jesteś dla niej i wygląda na to że przerwa ci się nie należy.

Wot
@Mery

Brak szacunku pani prezes nie dotyczy jedynie jej własnych pracowników, a każdego z kim rozmawia no chyba że chce on kupić akurat "(usunięte przez administratora) kota w worku"(Sorel) Przyszedł moment w którym trzeba wypić piwo warzone przez tyle lat

Przedstawiciel handlowy w sprzedaży artykułów spożywczych i suplementów diety ma minimalną czy więcej zapłaci szef? W ogłoszeniu żadnej dokładnej informacji o zarobkach, ciekawe czemu nie napisali nawet widełek. No ale nic, mam nadzieję, że to forum coś mi podpowie, bo nie lubię tak w ciemno aplikować.

inny

nie licz na nic, z tego co mi/nam wiadomo to firma plajtuje i próbuje się szybko sprzedać tak że nie wiem czy warto aplikować

@inny

O jakiej sprzedaży tak konkretnie piszecie? I co jest w ogóle przyczyna? zastanawiam się na jakiej zasadzie miałoby się to stać? Pracownicy normalnie mogliby zostać?

Ktoś Nowy wpis

Nie licz na wiele w tej firmie .... Tam liczy się tylko zysk ,a pracownik jest na końcu! I uwierz mi nawet świetni pracownicy odeszli i nikt ich nie zatrzymał..

@Ktoś

Na podstawie czego oceniacie, że ktoś był świetny? O jakich predyspozycjach mowa? firma nie próbuje nikogo zatrzymać? Czy to oznacza, że każdy jest zastępowalny?

@Mery

Ooo. A teraz właśnie szukają przedstawicieli. Poprzez wpis o dziękowaniu za pracę masz na myśli zwolnienie? Były tutaj ostatnio jakieś zwolnienia większej ilości osób? Dużo jest takich pracowników, którzy pracują po 15 i więcej lat?

Mery

Co mam powiedzieć dwóch zwolnili,dwóch nowych się zwolniło przedstawicieli a teraz szukają kolejnego. Teraz chyba tak długo to pracują tylko osoby na magazynie, co mają minimalny kontakt z Panią Prezes. A co do dziękowania za pracę to dokładnie,starasz się a oni cię zwalniają

@Mery

Czekaj, tych dwóch co odeszło to ze względu na warunki pracy pewnie? A co z tymi, którym firma sama podziękowała za współpracę? Czego mogło zabraknąć i po jakim czasie zostali oddelegowani? Ciekawi mnie jak sprawdzają teraz ludzi na rozmowie po prostu

Meine Ehre ist Treue
@Mery

Mery pamiętaj że TYLE możesz w firmie na ile pozwoli Ci właściciel ( w tym przypadku p. prezes ) tak że pomysły i innowacje nie wchodzą w rachubę :) Nie ma już pracowników o stażu pracy 15 czy 20 lat

Meine Ehre ist Treue
@Mery

Może nie wykonali przedstawiciele zakładanej wielkości sprzedaży to zostali zwolnienie nie szukajcie teorii spiskowej

Wot Nowy wpis
@Mery

Co o tym wspomnianym plajcie wiecie? teraz niedawno ktoś odradził zatrudnienie się właśnie ze względu na to, że firma do niego prawdopodobnie zmierza. Czy to prawda? Co jest powodem i czemu wobec tego firma niczego nie robi?

Carewicz

Nic się nie przejmujcie, nic się nie martwcie....firma będzie sprzedana i przyjdzie inny prezes głowa do góry, po burzy zawsze świeci słońce.

@Carewicz

Sugerujesz, że teraz jest jakaś burza? Dlaczego firma miałaby iść na sprzedaż i czy wiadomo, jaki to będzie miało wpływ na zatrudnione w firmie osoby?

Carewicz

a nie?? dwa nie przez sylwestrem zwolniła 3 osoby to nie burza?? to jak TO nazwać już jest po firmie, od nowego roku nowy właściciel i nowe otwarcie :) ale ta Pani nigdy nie miała empatii dla drugiej osoby

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ppuh Sorel Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel handlowy w sprzedaży artykułów spożywczych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Slusarz, spawacz stocznia za granicą
Wola
ATN Service ApS
logo firmy ELEKTROMONTER - SEKCJA PIAST II W WOLI
Wola
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Mam takie pytanko odnośnie polityki firmy. Naprawdę tam mogą zwolnić za niewyrobienie celu, i to tak już od pierwszego razu, jak się noga powinie? Tak tutaj ktoś sugerował, że może to być powód zwolnienia. Konkretnie chodzi mi o pracę jako przedstawiciel handlowy. Jak to aktualnie wygląda? Bo czytać ogłoszeń nie ma co chyba, widzę że od 17 dni nieaktywne już.

Czy poziom wynagrodzeń w Ppuh Sorel Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 24 października.

Czy można liczyć w Ppuh Sorel Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ktoś

Marzeniaaa

Witold
@Ktoś

A jakieś inne benefity dają? Dofinansowanie do wakacji, bony na święta?

boss
@Witold

Nie wiem czy "coś" takiego funkcjonuje w małych rodzinnych firmach Atmosfera w pracy jest bardzo dobra o to się liczy najbardziej, są "nowi" pracownicy jak ONI się w komponują w firmę to czas pokarze. Ogólnie jest dobrze. pozdrawiam

jakitaki

prywatna opieka?? zapomnij dobrze że "kasa" jest na czas i zawsze troszku wiecej

Pani....

co Ty piszesz, kasa zawsze jest na czas,, co innego premia, ale do 10 każdego miesiąca jest, tak że pisz nieprawdy co powiecie i nowym stanowisku w firmie .... dyrektor generalny a nie jak dawniej handlowy .... ciekawe czy "nowy" dyrektor podniesie sprzedaż i zmieni sami wiecie co :)

On

czy Ty jesteś botem ??? ponawiasz te pytania jak bot odpowiedz masz w poście z 15.09.2020 jeśli za takie pytania masz wynagrodzenie to bravo !!!!

@Pani....

Bronek

W tych ostatnich wpisach, choć nie są już pierwszej świeżości, to tylko przepychanki słowne. Na zasadzie, że jedni zarzucali brak szacunku do pracowników, choć nie wyjaśnili, co przez to rozumieją; inni, z kolei pisali, że takie opinie to nieprawda i że wypisują je jacyś rozgoryczeni, którym w firmie nie wyszło, dodając jeszcze, że przecież, jak się nie podoba, to można pracę zmienić. No to może jakieś konkrety dla odmiany. Bo po czym poznać szacunek, czy docenienie, jak nie po dobrym słowie, po umowie, czy stawce za pracę? Gdy kilka m-cy temu poszukiwano pracownika działu obsługi klienta, wymieniono, że jest UoP. Ale na jaki czas jest ona zawierana i jakie przewiduje się wynagrodzenie?

Ktoś

W tej firmie nikt nie szanuje pracowników... Uważają ze jak się pracownika pochwali to obrośnie w piórka!!! Dla nich liczy się tylko KASA!!!

xxl
@Ktoś

w tej firmie wszyscy się szanują wzajemnie, to firma rodzinna a nie jakiś moloch ustawiony na wyzysk pracownika, szanuj innych a sam będziesz szanowany jak ja i inni. pozdrawiam

Byly pracowmik
@xxl

Hahaha ,niestety nikogo tu sie nie szanuje odradzam komu kolwiek zatrudnienie

v2
@Byly pracowmik

a dlaczego jesteś już były pracownik ? w tej firmie pracownicy pracują po kilkanaście lat ! a TY już nie? bo tak się nadawałeś/łaś że powiedzieli dziękuję. zastanów się nad tym co wypisujesz

Ona
@Ktoś

cześć a po co chwalić i kto to ma robić?? Pani prezes co jest już wiekowa?? patrz na pozytywne strony pracy :8 godz. i do domku, kasa na czas i bez sobót i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, to nie korpo tylko mała rodzinna firma ci co tak narzekają ( zakładam że to już tak zwani byli :) zawsze mogą zmienić firmę, niech spróbują gdzie indziej to się przekonają jak jest, nic za darmo !

Marcin80
@Ona

Pracowałem 10lat kapusie oraz wazeliniarze mają lepiej. Nie szanuje się ludzi którzy mają pojęcie o pracy,pani prezes brak kultury osobistej zmieniłem pracę i powiem jest 1000% lepiej. Jak jestem na trasie i widzę jak moja praca poszła na marne. Rekord mój 50tys marży. Spróbuj pobić.

M.

Firma może i ma potencjał, ale pracownik to niewolnik (coś na zasadzie: ciesz się, że w ogóle tu jesteś. Na twoje miejsce jest tysiąc innych.) W życiu nie polecę tam pracy, chyba, że ktoś od początku nie da się (usunięte przez administratora):)

v2
@M.

były pracowniku M, widz że emocje u Ciebie biorą górę ( dużo usunięte przez adm. ) to że sam się zwolniłeś lub Cię zwolnili to nie znaczy że "TAM" jest (usunięte przez administratora), bo krzywdzisz innych którzy TAM pracują i sobie chwalą ( prace lub kasę ) pozdrawiam

DoK

Cześć Firma jak firma, jest ok Atmosfera prawie że przyjacielska, nie ma zle wymagania są stawiane przez dyrektora ale ogólnie jest sprawiedliwy i nie czepia się bez powodu co do wynagrodzenia to wszyscy w firmie zarabiamy więcej jak minimum, rotacji nie ma jest Ok

Paulina

@pracuś i nie ma nadgodzin ?

Anita

@pracuś a zmiany ilu godzinne?

pracuś
@Anita

jak to ilu godzinne ? normalnie 8 od poniedziałku do piątku ogólnie jest dobrze :)

pracuś

prywatnej opieki nie ma, to nie ten kaliber firmy ale ogólnie jest dobrze, mała rodzinna firma bez rotacji pracowników nie licząc kierownika handlowego ale takie stanowisko w każdej firmie jest rotujące kasa na czas, praca bez patrzenia na zegarek jest dobrze , polecam :)

red

Witam I co powiecie o nowym "koordynatorze" ? czy jest tak samo nie kumaty jak były dyrektor ?

Witold

Rzadko wypowiadacie się na temat Ppuh Sorel, czy w firmie jest Wam tak dobrze że postanowiliście milczeć? Zastanawiam się czy warto wysyłać tu swoje CV, będę wdzięczny za wszelkie opinie na temat tej firmy.

C
@Witold

Nie polecam. Najniższa krajowa. Jest dużo lepszych.

Obserwujący

Cóż można napisać. Odkąd w firmie pojawił się dyrektor handlowy wszystko leci na (usunięte przez administratora). Człowiek nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, o pracy z handlowcami, o pracy w terenie. Co chwilę zmienia przedstawicieli. Wprowadza swoje chore teorie. O rozmowie na poziomie popartej argunentami możecie zapomnieć. Pani Prezes strzeliła sobie w kolano zatrudniając tego człowieka. Jak najszybciej się to pozbyć!!!!!!!!

Co wiecie o firmie Ppuh Sorel Sp. z o.o. w miejscowości Wola? Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

MB

Umowa zlecenie, gruszki na wierzbie i tzw kiełbasa przed zatrudnieniowa

MB

Jedyne co mogę powiedzieć to że firma ma za nic ludzi i ich prawa. Jednym slowem uciekać

Firma zeszła na psy!!! Dyrektorzyna co tylko same laski zatrudnia. Ogólne złodziejstwo i zero pojęcia jak motywować pracowników. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Sorel Sp. z o.o. - Wola

• Jak się pracuje w Ppuh Sorel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ppuh Sorel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ppuh Sorel Sp. z o.o.?

Ppuh Sorel Sp. z o.o.