0 Dodaj merytoryczną opinię
counter

Opinie o Building Plastics Polska Sp. z o.o.

Natalia

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem co o czymś świadczy. Prowadzi szkolenia dla klientów, stawia na rozwój pracownika.Firmę znam i współpracuję od kilku lat.Nie odniosłam negatywnych wrażeń.

Kamil Nowy wpis

Może ktoś ma wiedzę o pracy w firmie? Trudno dostać się tu do pracy?

Natalia Nowy wpis

Maciej Nowy wpis

Rozwojowa firma w której się odnalazłem pomimo trudności (usunięte przez administratora). Obecnie kadra częściowo się zmieniła i firma nabrała wiatru w żagle. Można się realizować i nabyć dużego doświadczenia w branży rolet i bram. Patrząc na poprzednie opinie to uważam że odpadły osoby zastane. Stąd takie opinie. Mam dużo swobody i nie słucham żartów pod swoim adresem ani współpracowników. Polecam.

Honorata Nowy wpis

Czy mimo Waszych negatywnych opinii jest coś, co moglibyście doradzić osobom, które mimo wszystko są zainteresowane pracą w Building Plastics Polska? Może pracując tam łatwiej o nowe doświadczenia i umiejętności? Czy w firmie prowadzone są szkolenia lub okresowe kursy podnoszące kwalifikacje pracownika? Zachęcam do rozwinięcia tych kwestii.

Możesz mieć wpływ ma rynek pracy już teraz. Dodaj opinię o firmie Building Plastics Polska Sp. z o.o. w mieście Niepruszewo i oceń tego pracodawcę. Wiele osób czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Building Plastics Polska Sp. z o.o. - Niepruszewo