Opinie o Raccoon Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raccoon Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raccoon Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raccoon Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Witam, pokazała mi się oferta dla spedytora międzynarodowego podczas przeglądania Poznania ale jest w zasadzie stara. Teraz jak tak patrzę po opiniach to nie wiem czy można jeszcze przyjść na spedycję? Firma aktywnie funkcjonuje?

Roman -przewoźnik Nowy wpis

Czekamy już 1,5 roku na płatność za wykonanie transportu. Też macie takie doświadczenia?

Alicja Nowy wpis

witam, zastanawia mnie aktualna sytuacja w spółce, czy ktoś jest zorientowany w zatrudnieniu? pojawiały się na forum opinie dotyczące braków w płatnościach ale od dłuższego czasu ustały a firma z tego co widziałam działa. jak więc wygląda jej funkcjonowanie od środka? na jakich stanowiskach teraz są zatrudniani pracownicy? widziałam, że kiedyś były publikowane oferty dla handlowców

PPHU Nowy wpis

dokładnie, fachowa pomoc, również mi pomogli

Czy po rozmowie w Raccoon Logistics Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Mariusz

dzwoniłem i chce podziękować. faktycznie znają sprawę, konkretne podejście do tematu. czuje, że odzyskam co mi zabrano.

Leszek
@Mariusz

Gdzie dzwoniłeś? Mi wiszą trochę kasy za usługę transportową.

GRAFEN

NIE PŁACA ZA WYKONANA PRACĘ, ODRADZAM współpracę Z NIMI

klient

Zero jakiego kontaktu do firmy w kwestii płatności faktury

Alicja
@klient

Serio, Ty też? Trochę was już się tu na forum nazbierało. Ile przez to masz pieniędzy zamrożonych? :/

Kancelaria

Witam Prowadzimy sprawy na te firmę, jest ich sporo ale wszystkie są spłacane Proszę nie odsprzedawać należności gdyż mogą oni sami takie propozycje wysuwać i na tym zarobią. Osoby poszkodowane proszę dzwonić pod numer (usunięte przez administratora) Nie pobieramy żadnych opłat z góry

Witam. Proszę o kontakt grafen.transport@gmail.com

STOTEL
@Kancelaria

Prosze o pomoc przeciwko firmie RACCOON LOGISTIC dlug 2331,62zl kontakt 663115115 lub office@stoteltech.pl

jaś

firma nie płaci brak kontaktu dług 3890 zł proszę o kontakt 602 736332

Cerkomix Leszek Szpala
@Kancelaria

Witam Ja mam nie zapłaconą fakturę przez nich, proszę o kontakt

Aneta
@Cerkomix Leszek Szpala

długo czekasz? sprawa była zgłaszana do PIP?

ixenonauto@yahoo.com
@Kancelaria

Hello, where can i find a contact from you ? We also have invoice unpaid from this company !

nie placą fv za usługi
@Kancelaria

proszę o kontakt na e m a i l : w e n t r a @ w e n t r a. p l

Roman
@nie placą fv za usługi

Wg KRS-u firma nadal działa. A jak to wygląda w rzeczywistości, jest kontakt? Czy próbują wobec trudności finansowych spłacać swoje zaległości? I ciekawe, co z pracownikami, czy im również są coś winni?

joanna

witam takze maja wzgledem nas zobowiazania , prosze o konktat 509845083

Roman

odzyskał ktoś pieniądze? Macie konkretny numer tel do firmy lub osoby odpowiedzialnej za restrukturyzację ?

w google komunikat ; Raccoon Logistics w restrukturyzacji wiec firma chyba jednak ma spore problemy zwiazane z płynnościa finansowa

Trans Ventum

Ta firma to (usunięte przez administratora) nie płacą za wykonane usługi, zalegają od pół roku i brak kontaktu.

Y. K.

Odradzam prace u nich!!!

Y. K.

(usunięte przez administratora) Nie płacą za wykonaną pracę.

Co wchodzi w socjal Raccoon Logistics Sp. z o.o.?

Nie płacą

Jaki socjal? Najpierw by musieli kontrahentom zapłacić, a z tym jest problem.

@Nie płacą

Witam, zbieram przewoźników na pozew zbiorowy. Proszę o kontakt grafen.transport@gmail.com

Witam firma od kwietnia nie płaci za fracht. Proszę na nich uważać. Telefonów nie odbiera nikt lub zrzuca.

Mikołaj

I co zamierzasz z tym zrobić? Od kwietnia już trochę czasu minęło...

Wojtek

Proszę o kontakt na maila grafen.transport@gmail.com Zbieram przewoźników do pozwu zbiorowego.

(usunięte przez administratora) Odradzam prace u nich.

Raccoon
@Marek

Nikt o takim imieniu u nas nie pracował,a tym bardziej w dziale IT, którego nie posiadamy

Kamil
@Marek

Taki wpis to zdecydowanie za mało. Nie jest to żadna opinia, ale bezzasadna opinia. Może jednak warto uargumentować swój wpis? Napisać w czym problem i dlaczego ma się takie zdanie, a nie inne? Myślę, że mogłoby to bardzo pomóc.

Nie płacą
@Raccoon

Zapłaćcie nam za wykonane zlecenie! Kłamią, że zapłacą, przepraszają, a potem cisza i kontakt się urywa, szef nie potrafi telefonu odebrać! Czekamy na płatność!

zleceniobiorca
@Nie płacą

mnie tęż nie zapłacili, unikają kontaktu, brak informacji co dalej z ich zadłużeniem,

Mikołaj
@zleceniobiorca

I co, myślisz że sprawa zakończy się w sądzie? Czy masz jakieś inne opcje?

Damn
@Mikołaj

Ewentualnei można czekać ?

Płatności

Kontakt w sprawie płatności 514 746 783

Kancelaria

Witam państwa Prowadzimy na te firmę sporo spraw. Płacą, sprawy są do załatwienia proszę o kontakt osoby które nie mają zapłacone 531 373 009

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Raccoon Logistics Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Klaudia

Szukają taniej siły roboczej :) odradzam wszystkim, którzy chcieliby się rozwijać w kierunku logistyka.

Jakub
@Klaudia

Taniej to znaczy ile płacą? Najniższą krajową czy jednak odrobinę więcej? Możesz rozwinąć temat?

Klaudia
@Jakub

Taniej to znaczy, że osobie na szkoleniu, gdzie robi ona to samo co normalny pracownik nie płacą nic. A jeśli przez okres szkolenia nie znajdziesz klienta, to nie przedłużą wam umowy. Niestety, ale początki w logistyce są trudne, kiedy trzeba zebrać własną bazę klientów. 2 tygodnie to zdecydowanie za mało.

@raccoon a macie pełny skład ?

Zostaw merytoryczną opinię o Raccoon Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Raccoon Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raccoon Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raccoon Logistics Sp. z o.o.?

Raccoon Logistics Sp. z o.o.
  • Bułgarska 72
    60-321 Poznań

Raccoon Logistics Sp. z o.o.