Opinie o EuroPower w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroPower. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroPower o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroPower w Poznań

Aco z grudniową wypłatą będzie czy nie?

Znów wypadła reszka

Szkoda mi ludzi z produkcji.Wiem,że ciężko pracują w koszmarnych warunkach.Trzymam kciuku za EP tylko przez wzgląd na moich byłych kolegów. Serdecznie pozdrawiam wszystkie brygady a szczególnie moja ukochana brygadę B.

koleś xyz

W polskich przedsiębiorstwach nastał kryzys. Dyrektor poucza na zebraniu załogę: - Musimy oszczędzać, oszczędzać i jeszcze raz oszczędzać, choćby nie wiem ile to kosztowało!

koles x

Witam Po pierwsze- bardzo przykro jest czytać takie rzeczy o firmie tutaj, a nie np. na zebraniu. Każdy jest mądry będąc anonimowym , jak Was sumienie gryzie to idźcie do kościoła albo wypowiedzcie się na forum. Takie to trudne? Jeżeli myslicie , ze Ci gorujący czytają wasze wypociny na tym portalu i ruszyło ich sumienie , to jesteście w błędzie. Po drugie- wykonując swoją pracę sprawnie i starannie nie mieli byście czasu na snucia i knowania. jedno jest pewne w kazdym zakątku tej firmy istnieje wiele problemow , ktore warto poruszyc , a głównym z nich zdaje sie nieróbstwo , które zauważane jest przez ludzi jeszcze bardziej leniwych, a ktorym brakuje samokrytyki. P.S.A najlepsza bylaby publikacja puszki po piwie wystającej z firmowego śmietnika . Przepraszam, z alkoholikami nie rozmawiam !

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroPower. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
aaa

Jakiekolwiek wartości i umiejętności nie liczą się w tej firmie, a podziały przeważnie biorą się z góry - wiadomo pieniądz rządzi, choć nie można pakować wszystkich do jednego wora.

PRACOWNIK

Powiedzcie kto i dlaczego Waszym zdaniem stworzył jakiś sztuczny podział na ,,my i oni " w tej firmie ? Czy wpływ mają dysproporcje w zarobkach ? czy imprezy dla wybranych typu np. coroczne kajaki ? czy imprezy pożegnalne np. pożegnanie sterylnego i innych( np. w pubie Alibi - tak sie nazywa ? ) pracowników administracji za pieniądze z nieznanego funduszu ( prawdopodobnie z funduszu socjalnego) ? czy imprezy integracyjne dla pracowników biurowych ? czy kosze z prezentami gwiazdkowymi dla administracji i otwieracze do butelek czy kalendarze -reklamówki z innych firm w ramach losowania gwiazdkowego dla produkcji ? Przecierz i na produkcji i wśród tzw. biurowych są wartościowi ludzie i prawdziwi fachowcy .Kto dążył do tego aby ich w jakiś sposób poróżnić ? I DLACZEGO????????

Koleś do Kolesia

Czytam to sobie i ręce opadają "Koleś". Jak ty mało wiesz i jeszcze mniej rozumiesz..

oil

Te ogłoszenie to kpina ? jakie dodatki ? -tylko za pracę w nocy no i na miesiąc nowy operator max 1500 ( w temp. 36 -38 stopni na hali ) - właśnie odeszłem choć ekipa na produkcji wporzo

poznaniak

Dobrze mówisz ale, zawsze jest jakies ale jak czesto zagladasz na produjkcje? Jak myslisz jaka temperatura jest w lato na hali? No i ten system motywowania fizycznych jest wprost fantastyczny . A co do kryzysu to biurowi sa do tego zeby sie dwoic i troi aby to produkcja miala co robic .Takie jest wlasnie zadanie .Od zwykłe naczynie połaczone , jak tu nic to i tam nic .Ty niemartwisz sie czy masz papier albo tusz w drukarce ,czy masz prąd w laptopie. A nastawiacz 40 minut szuka nazedzia a 5 minut wymieniea je ,operator ma 5 maszyn biega jak dziki osiol w te i z powrotem , a kontrola mu jeszcze powie ze ma 2 wadliwe sztuki.Majster powie ze sie maszyna zatrzymala jak je miezyl a inny bystry zaczepi i wspomni ze olej trzeba dolac.Wiec niedziw sie ze PRODUKCJA ma to gdzies .

Z brygady Wołka

Pierwsze co muszę powiedzieć to to ze ta firma od początku jak się tam dostałem to była jedna wielka pomyłka. Mam tu na myśli wszystkich tych którzy zarządzali tą firmą. A o majstrze to nawet nie mowie baran nigdy nie miał przyjemności pracować przy maszynie to tez [usunięte przez moderatora]wiedział. Jak mi sie maszyna paliła to zamiast wcisnąć grzybek bezpieczeństwa to on leciał przez pół hali po mnie żebym to ja ją wyłączył. Kolega który miał twarz szytą w szpitalu stracił cała premie bo stwierdzili ze mógł pracować. Zarobki nawet ok pod warunkiem ze Ci premii nie zabrali to należy podkreślić. Bo bez premii 1400 zł za prace na 5 maszynach to nic. [usunięte przez moderatora]i nic więcej.

........

Wypłaty są na czas...i to trzeba im przyznać że są wypłacalni mimo ciężkiej sytuacji! . Nie macie pojęcia o sytuacji firmy i bzdury piszecie. Pozdro

NN

Ty - przedstaw się jeśli Twe IQ jest równie dobre jak pisownia < ŻEKOME> to współczuję rodzinie a poza tym widać ,, yntelygencję " która panoszy się w EURO lepiej abyś wstydu wodzom nie przynosił bo jeśli prezentowałeś taki poziom przy rekrutacji to niezbyt dobrze świadczy o tym który Cię zatrudnił . I co nie przedstawisz się baranie ???

nowy

I co dalej z Europower ??? nikt nic nie wie ??? Będą zwalniać ? bo narazie to koszty tną tylko zwolnieniami - ciekawe czego dyrekcja sobie odmówiła m w tym roku ? Pamiętajmy że w ostatni weekend maja w tzw. kryzysie byli z prz[usunięte przez moderatora]sami na kajakach a więc dla nich są pieni.ądze a na wypłaty dla ludzi nie ma ? wiedza o tym anglicy albo inni właściciele firmy ?? Czy lktoś zmna emalika do przełożonych naszych bonzów ?

BYŁY S/O :)

Duzo by pisac o tej firmie... Przepracowalem prawie dwa lata , z nadgodzinami zarobki niezle ale pod koniec mojej kariery o zarobkach mozna bylo pomarzyc - kryzys... Ludzie - zajebisci ! Przynajmniej wiekszosc (wiadomo ze wyjatki sie zdarzaja ) . Kadra zarzadzajaca.... I tu byl maly problem , Dyrekcja potrafila z aparatem fotograficznym biegac i robic zdjecia [usunięte przez moderatora]na maszynie zeby zabrac czesc premii - wedlug mnie dosc nawiedzony facet byl ale no zdarzaja sie i tacy.Ogolnie w biurze co jakis czas wymyslali cos nowego co nam uprzykrzalo zycie a oni mysleli ze podniosa wydajnosc :D Majstrowie :) hehe zle nie mialem tak powiem , ale jak by mnie chcieli przeniesc do innej brygady nie wiem czy bym sie zgodzil :) Ogolnie milo wspominam ta firme bo mialem super ekipe w brygadzie , lepszych nie bylo !! Ale co do samej pracy to halas od maszyn , po pachy unorany w oleju bo olejem byla chlodzona obrobka materialu , rece pokaleczone od wiorow ale to sa uroki/wady pracy w tym zawodzie. A no i non stop poganiany :) Po 5 maszyn na głowe i wszystkie musiały chodzić . BAJZEL BYŁ ale jak napisałem wczesniej MILO WSPOMINAM , odszedlem ze wzgledu na kryzys i mniejsze zarobki . Duzo ludzi zostalo i nadal pracuja i jakos sobie chwala . Ocene zostawiam przyszlym pracownikom ;)

prawie hanys

zgadza sie i potwierdzam ni i pozdrawiam wszystkich wytrwałych miło sie pracowało i czasem ciekawie :) Pozdro od drugiego hanysa

Bajzel totalny, archaiczny park maszynowy, brak inwestycji, na skraju opłacalności, częsta zmienność decyzji i planów, rozpiętość wynagrodzeń dość spora...ale czasami naprawdę ciekawie i sympatycznie. Ponadto bez perspektyw na rozwój, chyba że dla wybranych. Pracownicy niższego szczebla w wielu przypadkach zgrani i oddani

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPower - Poznań

EuroPower