Opinie o Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa w Racibórz

Niestety

Patrząc na przytłaczającą ilość pozytywnych ocen z przykrością stwierdzam, że jako jeden z nielicznych zobowiązany jestem wystawić opinię negatywną. Z Logic Work kontaktowałem się wielokrotnie w ciągu kilku tygodni i za każdym razem ciężko się było dodzwonić - odbierają średnio 1 na 3-4 połączenia, nie mając w zwyczaju oddzwaniać. Trzykrotnie upominałem się o wysłanie oferty, która miała być u mnie „za chwilę” (za trzecim razem się wreszcie udało). Pani rekruterka nie oddzwania nawet jeśli się do tego zobowiązała. Generalnie zainteresowanie kandydatem jest znikome, mimo iż rozmowa z panią była sympatyczna. Ostatecznie w ciągu 7 tygodni nie wyjechałem przy pomocy Logic Work do żadnej pracy, co należy uznać za porażkę firmy rekrutacyjnej/pośrednika pracy. Kontakt ze strony Logic Work się urwał, a i ja przestałem tam dzwonić, gdyż nikt nie odbierał i miałem wrażenie, że im po prostu przeszkadzam.

Gregory
@Niestety

A może coś nie teges po twojej stronie? Języki czy brak doświadczenia? Żaden rekruter nie przepuści dobrego kandydata, wiem bo jak wyślę cv to mam zawsze milion telefonów i to ja decyduję co wybiorę

Zimmermadchen

Polecam pracę w Gasthof Einodsbach w Bawarii. Bardzo dobre warunki pracy i zakwaterowania, pensja zawsze na czas, przemiła szefowa oraz bardzo dobra współpraca z całym zespołem.

Jagnasia

Prawda jest taka że kontakt z logic work jest lepszy niż z pracodawcą hehe . Więc pośrednik na plus . Jeśli będę jeszcze wyjeżdżała to na pewno z tą agencją ale w inne miejsce po prostu .

Izabela

Czy ktoś pracował na Norderny lub pracuje obecnie jakie opinie macie

Natalia
@Izabela

Wyspa odlot, jeśli lubisz jazdę na rowerze to jest fajnie. Wszystko blisko, praca spoko

Będę tam 9 czerwca. Czy ty tam pracujesz

Barbara

A jak stawka? :) Spoko?

Natalia
@Izabela

Byłam dwa sezony temu, jest ok. pieniądze na czas i po sezonie była premia za przepracowanie do końca. nie pamiętam jak duzo

Dziękuję Pozdrawiam

Jagnasia
@Izabela

Miałam tam jechać. Znajomi tam pracują i tak średnio podobno

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Co jaki czas w Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa można ubiegać się o podwyżkę?

Piter

Heloł, to jakieś pytanie bota chyba. Przecież oni nie zatrudnaiją a rekrutują, grejt difference raczej to jest.

@Piter

No ale chyba też ktoś pracuje przy rekrutowaniu, no nie?

Piter
@Alicja

No jasne ale z tego co widzę to tu pisza ludzie zrekrutowani

A.A.

Firma godna polecenia. Można otrzymać dobre warunki pracy z dopełnieniem wszelkich formalności. Z mężem bardzo dobrze trafiliśmy z pracą w Bawarii. Polecam z całego serca!:)

@A.A.

I kontakt z koordynatorami tez jest ok?

@Alicja

właśnie kontakt z pracownikiem jest godny polecenia

Biuro dopilnowuje wszystkiego od a do z. Oferty są jasne a jeśli mieliśmy jakieś wątpliwości przed wyjazdem to pani potrafiła kontaktować się z pracodawcą i wyjaśniać dosłownie wszystko-jestem alergikiem i załatwili mi nawet w hotelu dostosowane posiłki. Wielki szacun za bycie nie tylko dobrą firmą ale przede wszystkim fajnymi ludzmi.

Syska

Jak obecnie wygląda wyjazd zagranicę w dobie pandemii?

Madzik
@Syska

od końca maja pracuję na wyspie, w sumie wszystko normalnie, środki ostroznosci sa zachowane i tyle. Póżniej tez dojeżdżali praciwnicy i bez problemu

Laura
@Syska

Hej, pracuję od konca maja. W sumie teraz to na dtugiej szteli. Wszystko normalnie.bez obaw. Firma git-polecam

goha
@Laura

szukam pracy w niemczech obecnie pracuje na rugi chcem zmienić prace słabo mówie po niemiecku moze jakiś kontakt moj tel 784 948 276

Jesteśmy drugi miesiąc z chłopakiem i bratem na sezonówce, praca w ogrodnictwie-mieszkanie bardzo wygodne, tylko dla nas i wypłata na czas. Nadgodziny rozliczone będą na koniec z konta nadliczbówek. Polecam firmę-dobry i stały kontakt.

Nie polecam 4* hotelu wellness na północy Niemiec. Właściciel (usunięte przez administratora) i nie szanuje pracowników. Pracownicy z agencji mają płacić 270 euro za wyżywienie, choć jedzą tylko jeden posiłek (resztki tego, co zostało). Mieliśmy dojeżdżać do pracy busem, a chodziliśmy pieszo drogą bez pobocza i oświetlenia. Kilku z nas się rozchorowało. Ja złożyłam wypowiedzenie, dopełniłam wszelkich formalności działając w porozumieniu z agencją i do dziś nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę. Koleżanki nie otrzymały pieniędzy za nadgodziny, a napiwki są rzędu 10 euro za miesiąc. Właściciel nie odpisuje na wiadomości i nie odbiera telefonu. Żałuję tego wyjazdu, bo straciłam pieniądze.

Jaki to hotel/miejscowość? Warto przestrzec innych przed taką wtopą.

Barbara

O nie, przykro to się czyta :( A w umowie nie ma zapisanego terminu, do kiedy mają ci wypłacić wynagrodzenie? Ile już zwlekają?

Izabela

Firma solidna i godna polecenia. Dostaliśmy umowę klarowną i jasną. Pracujemy na wyspie Norderney. Na miejscu warunki zapewnione jak w umowie. Umowa Niemiecka z pracodawcą podpisana odrazu na miejscu. Polecam

@Izabela

A zakwaterowanie też jest w porządku?

Katie

tak wiec, trzeci miesiac w restauracji w DE w pracy przez Logic. na poczatku byly starcia z szefostwem z powodu nadgodzin ale biuro szefa dosc szybko wyprostowalo i jest ok. polecam-dobra stawka i na legalu

@Katie

no i wskoczyly mi dwa komentarze bo sie wczesniej cos nie ladowalo

@Katie

Słaby internet. ;p Ale co narzucali na siłę te nadgodziny, normalnie chcieli chociaż płacić? On się nie mścił ani nic za to, że zaingerowali?

Katie

Tak wiec, trzeci miesiac w restauracji w DE w pracy zalatwionej przez Logic. byly starcia na poczatku z powodu nadgodzin-ale biuro szybko wyprostowalo mojego szefa- i jest fajnie. legalnie i w sumie z dobra stawka. polecam

xxxx

Niemcy, wyspa Spiekeroog - Czy ktoś posiada jakieś informacje odnośnie pracy tam jako złota rączka i pokojówka? Dostaliśmy ofertę pracy wraz z partnerem. W ofercie pisze ,że j.niemiecki A1, po czym okazuje sie ,że można korzystać z tłumacza w telefonie aby sie komunikować. Ten fakt już po prostu jest lekko dziwny.

Betty
@xxxx

A1 to parę podstawowych słówek/zwrotów, więc jak nie mówisz albo masz a1, to i tak musisz korzystać z tłumacza

Pokojówka Inez

Pracujemy z kuzynka w hotelu w Szwarzwaldzie; mialysmy stresa bo nie znamy niemieckiego ale dalysmy rade; generalnie spoks;bardzo fajny hotel no i po pracy mozemy korzystac z silki, basenu i sauny.

Stefano
@Pokojówka Inez

Hej czy to sprawdzona oferta? Możesz powiedzieć czegoś więcej?

@Stefano

Masz jakieś wątpliwości, że nie sprawdzona?

Stefano
@Alicja

Nie, po prostu będę wyjeżdżać pierwszy raz z tą agencją i jestem ciekaw jak to wszystko wygląda z waszej perspektywy, pozdrawiam

@Pokojówka Inez

Hej, widzialam ich oferte, mozna sie z Tobą jakos skontaktowac lub z kims kto tez wyjezdzal do Szwardzwaldu z ta agencja ? Chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej :) pozdrawiam!!

Zuzanna
@Pokojówka Inez

A pracodawca wiedział o tym? Czy wymagają niemieckiego i po prostu się wymigałyście hah??

Янa

Oni tu bardzo domopagajut. Ja maju rabotu, żenki sa pomocni.Rabota dobra w Niemcy.

@Янa

Nie zrozumiałam chyba do końca. Pomagają Ci jako firma i chwalisz robotę w Niemczech? To gdzie dokładnie pracujesz i co należy do Twoich obowiązków?

Hej

Pracował ktoś w hotelu na Bawarii w Rosenheim? Jak oceniacie?

Matt

Chłopie a jak z twoim niemieckim? Wladasz biegle/komunikatywnie? Bo wiem jak to zazwyczaj jest -przyjezdza Polak na miejsce, problem z podstawami zeby sie dogadac ale roszczenia meeega. Moze szczescie ze na miejscu miales kogos kto ci tlumaczyl na polski?

Matt

Narzeka sie latwo i wszedzie mozna szukac dziury ale co sie reprezentuje to drugie

@Matt

Dobrze znam niemiecki. Nie mam problemu z językiem. Nikt nie musiał mi tłumaczyć języka. Na miejscu były inne osoby którym tłumaczenie by się przydało.

@Matt

Skąd możesz wiedzieć co sobą reprezentuje jak mnie nie znasz. Ja akurat byłem w porządku nie mam sobie nic do zarzucenia.

@Anonim

Żeby gościowi udowodnić swoją rację może zacznij po niemiecku tu do nas pisać? Może wtedy da już spokój? ;)

Gośka

Dla mnie firma działa bez zarzutów. Dostałam klarowną ofertę a potem umowę, która zabezpieczała warunki tej austriackiej. Przed wyjazdem z Polski dostałam umowę od pracodawcy. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego biura. Na miejscu też wszystko się zgadza, nie było mowy o tarasie z widokiem na Alpy, który mam więc dodatkowy plus.

Patrycja
@Gośka

Część, pytanie mam odnośnie dojazdu do Austrii. Czym jechałaś? Czy D2D? Może polecasz jakiś transport z Polski. W jakiej jesteś miejscowości. Jak szefowie?

Gosia
@Patrycja

Przyjechałam sama. Jestem niedaleko Schladming. Szefowa i ekipa(bardzo międzynarodowa) jest spoko. Oby tak dalej.

Grzegorz i Asia

Skończyliśmy sezon na wyspie na stanowisku pokojowych i dzięki Logic mamy kolejną i nie wiem czy jeszcze nie lepszą pracę. Wiemy że nie chcemy wracać do PL bo tam nic dobrego na nas nie czeka. Teraz zaczynamy godnie żyć i pracę mamy pewną. Polecamy szczerze

Zostaw merytoryczną opinię o Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa - Racibórz

• Jak się pracuje w Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Logic Work sp. z o.o. sp. komandytowa
4.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Opawska 62/3
    47-400 Racibórz