Opinie o Hand2Band Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hand2Band Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hand2Band Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand2Band Group Sp. z o.o. w Gdynia

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Hand2Band Group Sp. z o.o.? Na Lento.pl jest 27 lipca kilka ogłoszeń.

@pracodawca Nowy wpis

Proces rekrutacji w H2B Group jest ciągły - stąd ogłoszenia z lipca. Jeśli chodzi o sam proces - jest zazwyczaj dwuetapowy: rozmowa HR i weryfikacja techniczna. W razie dalszych pytań, zapraszamy do kontaktu:)

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hand2Band Group Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Web Developer, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 27 lipca.

@pracodawca Nowy wpis

W H2B Group mamy cały szereg benefitów pozapłacowych. Są one dopasowywane indywidualnie do pracownika. Największym zainteresowaniem cieszą się Health Check'i z panią psycholog i pakiet szkoleniowy, czyli indywidualny budżet na rowój.

Czy Hand2Band Group Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Oczywiście, mamy szkolenia wewnętrzne (dość ich sporo ostatnio) i budżet szkoleniowy do wykorzystania dla każdego pracownika

Iwona

Widziałam, że zapraszano tutaj do kontaktu z osobami rekrutującymi w sprawie pracy. A ja to chciałabym się zapytać o warunki zatrudnienia ale właśnie dla rekrutera, jest tu taka możliwość, żeby dowiedzieć się czegoś więcej? :) Ile osób tu pracuje właśnie przy rekrutacji i na jakich warunkach? Ciekawa jestem stawek i zakresu obowiązków, oprócz obsługi kandydata co jeszcze się tu robi?

@Iwona

@iwona Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hand2Band Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać w odniesieniu do charakteru współpracy z firmą. Czy można podjąć pracę na 3/4 etatu? Czy firma gwarantuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Zespół Hand2Band

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy chętnie odpowiedzą na Pana pytania w ramach pytań o wymiar czasu pracy. Odpowiadając na dalszą część pytania, w chwili obecnej mamy bogaty pakiet benefitów pozapłacowych począwszy od ubezpieczenia i opieki zdrowotnej, skończywszy na budżetach szkoleniowych i innych elementach motywacji pozapłacowej.

Małgorzata
@Zespół Hand2Band

Ooo, a w jakim obszarze te szkolenia macie? :) Bardzo sobie cenię rozwój w pracy.

@Małgorzata

Bardzo się cieszymy, że rozwój w pracy jest dla Ciebie równie ważny co i dla Nas. Szkolenia można wybrać samemu i zawnioskować o budżet do swojego bezpośredniego przełożonego lub zapytać o taką możlwość w rozmowach One2One,.

Jolanta
@Zespół Hand2Band

A jak to jest ze studentami? :) Można ustalić sobie elastyczny grafik, w miarę rozsądku oczywiście? Czy nie jesteście państwo jako firma nastawieni na osoby uczące się?

@Jolanta

Oczywiście, można ustalać elastyczne godziny ale ograniczeniem są projekty zewnętrze, gdzie ostatecznie decyduje Klient końcowy o godzinach pracy. W przypadku projektów wewnętrznych sprawa jest otwarta do negocjacji :)

Po zgłoszeniu się do pracy w firmie, dostałem bez zapowiedzi zadanie rekrutacyjne z deadlinem za 3 dni. Po przesłaniu rozwiązania nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej, mimo dodatkowego zapytania mailowego o status rekrutacji. Nie polecam - mimo sporej ilości poświęconego przeze mnie czasu, brak jakiegokolwiek odzewu.

Zespół Hand2band
@Kandydat

Szanowny Panie, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację spowodowaną brakiem odpowiedzi, być może była ona spowodowana nawarstwieniem się kilku spraw, w tym absencją osoby za to odpowiedzialnej. Życząc sukcesów, łączymy pozdrowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hand2Band Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Hand2Band Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand2Band Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hand2Band Group Sp. z o.o.
  • Al. Zwycięstwa 96/98
    81-451 Gdynia
  • NIP: 1132912069 REGON: 364715783 KRS: 0000623017

Hand2Band Group Sp. z o.o.