Opinie o LINETECH S.A. w Warszawa 17 Stycznia 45D

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LINETECH S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LINETECH S.A. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINETECH S.A. w Warszawa 17 Stycznia 45D

Jak wygląda ścieżka kariery w Linetech Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Barbara

Jest duża rotacja pracowników dlatego łatwo awansować :)

Marzena

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisku samodzielnej księgowej. Jakie są warunki pracy? Jak duży jest zespół? Czy jest duża rotacja? Może ktoś się podzielić jakąś opinią o firmie?

Barbara
@Marzena

Hej, a gdzie masz to ogłoszenie? Są też na inne stanowiska?

Marzena
@Barbara

Hej, na pracuj.pl zostało znowu wrzucone ogłoszenie.

Enginer

Witam, Dostrzegłem ofertę pracy w Ożarowicach tzn Specjalista ds. zakupów. Proszę o konkretną odpowiesz,Jakie wynagrodzenie można spodziewać na tym stanowisku, atmosfera i ogólne warunki pracy. Bo nie wiem czy warto zaaplikować. z góry dziękuje za odpowiedz.

Emilia
@Enginer

Hej, I co, aplikowałeś do nich na to stanowisko? Powiedz coś na temat tego jakie warunki Ci zaproponowali... No i jak w ogóle rozmowa kwalifikacyjna wygląda?

znajomy

Anka K to Ty?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LINETECH S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Linetech Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kaśka

Linetech posiada umowy na organizację staży dla szkół średnich, współpracuje z uczelniami wyższymi. W naszych strukturach znajdziesz wielu ludzi wcześniej współpracujących na warunkach stażowych, dzisiaj będących pracownikami/współpracownikami. Wg mojej wiedzy kilku studentów posiada np. Dział Badań. Odpowiadając na pytanie: Linetech zatrudnia studentów;) Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu.

Mechanik

Pracowałem tam jakiś czas temu. W zarządzie alkoholik, facet z zakazem pełnienia funkcji w spółkach. Bandycko chuligańskie układy. (usunięte przez administratora) prymityw i (usunięte przez administratora) początki trzeba przyznać były fajne i pieniądze były dobre ale od kiedy pojawił się Pikej... firma zaczęła tonąć. Z informacji zasłyszanych od osób, które ostatnio stamtąd uciekły... nadal gorąco nie polecam. Dziwne, że Urząd Lewych Certyfikatów nie weźmie się za tę firmę... Ptaszki głośno ćwierkają dlaczego tak jest.

szczurek ;)

W tym bajzlu jest wiele prawnie nierespektowanych dodatków o których zarzad i hr zdaje sobie sprawę ale siedzi cicho. Delegacje? Diety? Nadgodziny? Kilometrówki? No i clue tego bajzlu ;) nieterminowość w płaceniu za wszystko ;))

Kondrad
@szczurek ;)

Cieszymy się, że możesz rozwijać się dalej i gdzie indziej zmieniać świat swoją pracowitością i kompetencjami. Powodzenia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anka

Umowa o pracę jest podpisywana najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy. Inne umowy, wg dobrej praktyki, również.

Kwoczka proroczka.

O ciekawe usunięto moją bardzo negatywna opinię o firmie! Rotacja jest ogromna co świadczy o bajzlu w firmie. Nie tylko mechanicy ale również biuro rotuje w sposób zastanawiający. Najbardziej gorace krzesła są na recepcji, księgowości, zakupach i IT. Omijać szerokim łukiem ten padół nieszczęścia!

Alicja
@Kwoczka proroczka.

Widzę, że Linetech rekrutuje teraz nie tylko w Warszawie, ale też do Katowic https://pracodawcy.pracuj.pl/linetech-s-a,25278 Daj znać czy Twoja opinia dotyczy pracy Warszawie.

@Kwoczka proroczka.

Nie Twoja opinia na temat firmy została usunięta. Rotacja w biurze jest spowodowana atmosferą tam panującą. Strach się głośno zaśmiać na korytarzu. Otwarte drzwi do kuchni, mają spowodować by pracownicy nie plotkowali przy kawie o firmie. Drugim powodem rotacji na recepcji to wymagania Zarządu firmy, według którego trzeba pracować w godzinach 9-19, a później i w weekendy odbierać telefon służbowy. Brak wynagrodzenia finansowego za nadgodziny i brak możliwości odebrania nadgodzin powodują, że ciężko znaleźć osobę która wytrzyma tam dłużej niż 6 miesięcy.

Łukasz
@Ricardo

Zaniepokoiła mnie Twoja informacja o braku możliwości odebrania godzin nadliczbowych. W takim razie może wysokość pensji rekompensuje ten brak? Przedstaw, proszę, na jakie wynagrodzenie można liczyć.

@Ricardo

Pracuję w tym biurze ponad 3 lata. Wogóle nie rozumiem tej opinii a zdarza mi się głośno zaśmiać. Potwierdzam, że zdarzyły się uwagi co do niestosownych w kuchni rozmów o czyimś wynagrodzeniu. Były słane też zdjęcia żarcia pozostawionego w lodówce przez 3 tygodnie. Nie przeszkadzało to chyba większości także no cóż sztuka odbierania negatywnych uwag się kłania. Ostatnia dziewczyna w recepcji pracowała 2 lata a przedostatnia 4. Dużo/mało...

Lebowski
@Kwoczka proroczka.

Nic niewiesz o firmie. Pewnie wogóle tu nie pracowałaś kwoczko, bo w żadnym z tych dziuałów nie było rotacji w ostatnich latach a na pewno nie są to gorące krzesła. Idź trolować gdzie indziej

Uszatek
@Anka

A która tam tyle pracowała, ja pamiętam ze dziewczyny oo ool roku odchodziły, żadna bie była dłużej niż rok, bykam tam prawie dwa lata i przez recepcję przewinęło się ok 10 dziewczyn

Urszula

To super, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, ale trzymacie się proszę głównych założeń tego forum. Chodzi tu przecież o wymianę zdań na temat warunków pracy w Linetech, a nie o inne kwestie. W związku z tym, że właśnie szukają tam Sales Assistant, chciałabym podpytać Was o jedną rzecz. Wiecie, jaki jest zakres obowiązków osoby, która obejmuję tę posadę?

@Anka

To mamy na myśli, dwie różne firmy. Co do recepcji, to jak był jeszcze "stary" Linetech to spokojnie można było przepracować na recepcji długi czas. Teraz osoby jeśi dalej chcą pracować w tej firmie to przechodzą z recepcji do innych działów lub awansują na dyrektora ds. administracji, a inne uciekają jak najdalej. Oj, komentarze w kuchni to nie tylko czyjeś wynagrodzenie, ale również inne ważne informacje na temat kondycji spółki. Zaległe faktury, czynsze, decyzje HR i sprawy z ULC, itd. Czy nie prawda @Anka ?

@Lebowski

Oj, to chyba jesteś młodym pracownikiem i nie znasz czasów kiedy poprzednia pani dyrektor działu HR na koniec każdego miesiąca przyjmowała stos wypowiedzeń umów o pracę. Już jej nie ma. A obecna już nie przyjmuje tyle wypowiedzeń, bo już prawie nie ma od kogo. Każdy wymieniony dział przez Kwoczka Proroczka tworzą już nowi pracownicy, którzy nie znają historii firmy z lat 2010-2017, więc znakiem tego Ty tu @Lebowski jesteś małym trollikiem ;) Pozdrawiam

@Uszatek

Jedna realokowała się do jakości, druga do security (uwaga wciąż pracują, także to już chyba ok 4 lata), kolejna przeszła do BR (tez 4 lata w firmie). Potwierdzam jedna - Karinka była chyba 1,5 roku. Tendencja jest taka, aby koleżanki z recepcji wychwytywać i rozwijać w innych działach. Ww przykład świadczy też o ścieżce kariery. Tak szukamy ludzi chętnych do pracy i chcących się rozwijać.

Czy w Linetech Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kaśka

To zależy od kierownika. Ci tutaj są jak wszędzie o różnych kompetencjach. Ja oceniam jako średnio skuteczną ale nie negatywnie.

Nomad

Byłem po 3 miesiące w Atitechu i Magnetiku tam ta są dopiero narzędzia, chyba za krola cwieczka:). W Magnetiku jeszcze kamera w samolocie co byśmy nie spali. Wiec nie narzekaj.

Magnetic OK
@Nomad

Magnetic w estoni?? Akurat w porownaniu do linetechu to porządna firma i dobrze wyposażona.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Linetech Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Anka

Jeśli jest uzasadnienie dla konieczności przejazdem autem firma gwarantuje auto. Jeśli masz przejechać W-wa - Katowice to PKP, po prostu jest szybko i tanio.

Byłem tam

Zejebiste (usunięte przez administratora) żeby się poslizgnac.

Horacy

Dobra atmosfera i zarobki, a jak dodać do tego osobiste zainteresowanie pracą to jest świetnie.

wykorzystany
@Horacy

haha dobre zarobki 3tys to dla ciebie dobre pieniądze, a 5tys dla licencjonowanego.?? Zobacz jakie stawki są w lotnictwie, w normalnej firmie zaczynają się od 21e/h a nie 22zł hahahahah.

Zadowolony pracownik
@wykorzystany

A ile masz doświadczenia bo chciał byś zarabiać worek pieniędzy stawki europejskie a nawet nie chce się leniwych czterech liter ruszyć jedz na zachód do normalnych firm a myśle ze z takim podejście to miejsca długo nie zagrzejesz i co kolejna firma będzie zła ręce opadają. Ja jestem zadowolony ze swoich zarobków i w stosunku do mnie firma jest ok a skoro do ciebie nie to może nie szukaj w firmie tylko w sobie poszukaj tej normalności . Powodzenia w światowych podbojach super mechaniku z nikłym doświadczeniem a głowa w chmurach zejdź na ziemie

Czy to ważne
@Zadowolony pracownik

Obiecywaliscie gruszki na wierzbie w co wierzylem i czekalem i sie ich nie doczekałem. 5lat doswiadczenia z czego kilka w linetechu, aktualnie pracuję za granicą, stawka 20+euro akomodacja i transport zapewniony, kontrakt juz przedluzony czyli są zadowoleni, tu się spełniam i już wiem ze linetech to garaż u (usunięte przez administratora) bo jakosc u was jest marna. Zacznijcie dbac o ludzi bo zaraz każdy ucieknie, poza ludzmi ponizej 3 lat doswiadczenia bo to jest minimum na wyjazd za granicę. Wszyscy od was uciekają po 3 latach.

Firma cytryn i gumiak

(usunięte przez administratora) prawda boli. Więc w skrócie Firma dramat nie polecam. Każdy kto może ucieka, główna sila robocza praktykanci i Filipińczycy, Ukraińczycy, zaczynają się wpadki, trzymajcie tak dalej, na każdym lotnisku się o was już mówi i co się tam dzieje.

Auuuuu

Lubię atmosferę w Linetech Sp. z o.o. za: Auuuu

Zostaw merytoryczną opinię o LINETECH S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LINETECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LINETECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINETECH S.A.?

LINETECH S.A.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.

LINETECH S.A.