Opinie o Neobiznes Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Neobiznes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Neobiznes Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neobiznes Sp. z o.o. w Wrocław

jjjf Nowy wpis

PRZESTĘPCY Firma przetwarza moje dane bez zgody Administrator Danych Osobowych: Imedion OÜ Reg No 16035710 Narva mnt 150, Tallinn 13619, Estonia info@imedion.eu PONOWNY WNIOSEK O USUNIĘCIE DANYCH OSOBOWYCH (tzw. PRAWO DO BYCIA ZAPOMNIANYM) Korzystając z tzw. prawa do bycia zapomnianym, na podstawie art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tj. RODO, wnoszę̨ o usunięcie moich danych osobowych z bazy danych Administratora oraz baz danych ewentualnych podmiotów powiązanych z nim. Nie jestem i nigdy nie byłem klientem/kontrahentem Administratora. Nie łączy mnie z nim żaden stosunek zobowiązaniowy lub umowa. Nigdy nie wyrażałem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez wskazany w niniejszym wniosku podmiot. W związku z powyższym nie wyrażam zgody na dalsze przetwarzanie danych osobowych w jakichkolwiek celach. W związku z powyższym proszę o niezwłoczne usunięcie wszystkich dotyczących mnie danych osobowych z bazy Administratora oraz podmiotów z nim powiązanych. W przypadku stwierdzenia dalszego przetwarzania moich danych osobowych z naruszeniem przepisów RODO, zastrzegam sobie prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych i skierowania sprawy na drogę sądową na koszt podmiotu naruszającego ogólnie przyjęte prawo UE. W przypadku braku reakcji i braku usunięcia naruszenia prawa po 14 dniach swoich praw domagać się będę poprzez Prokuraturę Rejonową oraz Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

M

Firma - jak za czasów sprzed RODO - gromadzi i sprzedaje dane osobowe w niejasny sposób, nie informując o tym fakcie i nie da się ich usunąć.

Artur
@M

Skąd masz informację, że firma rzekomo gromadzi i sprzedaje dane osobowe? Jest to dosyć niepokojąca informacja, tym bardziej że obowiązuje ochrona danych osobowych, dlatego chciałbym, abyś sprecyzował wpis pod tym kątem.

Agnieszka
@Artur

Ja sprecyzuję. Moje dane zostały przez neobiznes wykradzione z CEIDG (są zastrzeżone) i wyświetlają się na stronie a więc udostępniane są innym BEZ mojej zgody. Nie ma ŻADNEGO kontaktu, maile wracają z adnotacją skrzynka przepełniona. Dzisiaj wysłałam kolejną wiadomość natomiast jutro oddaję sprawę do prawnika.

Gosia
@M

żeby wypisać się z bazy wystarczy napisać na kontakt@neobiznes.pl.

precyzyjnie
@Artur

Ja sprecyzuję - sprzedają dane różny firmom, które potem wydzwaniają i podają skąd mają swoją bazę danych, od kogo ją pozyskali. Nigdy tej firmie nie przekazałem danych, nie wyraziłem zgody. Przeciwnie od jakiegoś czasu próbuję się z nimi skontaktować. Nie odpowiadają na e-maile nie udostępniają danych które przetwarzają. Tym samym nie ma możliwości ich usunięcia. Prowadzą przestępczy proceder czyli kim są ... BTW...na forum dotarłem do byłego pracownika i wyśmiał mnie jak mu tłumaczyłem, że ta firma działa niezgodnie z prawem. Szefostwo dobrze o tym wie i w pełni to akceptuje, wręcz zachęca do samodzielnego dodawania kolejnych firm bez ich wiedzy do bazy.

precyzyjnie
@Gosia

szkoda, że nie odpisują na wiadomości

Darek
@precyzyjnie

Trafiłem tu z tego powodu, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, która bez mojej zgody udostępniła moje dane przedstawicielom Orange, mimo że nie pamiętam, żebym się zgadzał na gromadzenie i przetwarzanie moich danych. Chętnie przystąpię do pozwu grupowego.

jjjf Nowy wpis

sprawdz w sieci..

Paweł Nowy wpis

polecam, przydatna stronka

wojtek Nowy wpis

klasyczna strona, dużo dodanych firm, bez problemu można znaleźć informacje

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Neobiznes Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Jakub.23^

Wyszukiwarka firm Neobiznes jeszcze mnie nie zawiodła, zawsze znajdę tam odpowiednią firmę, z którą chciałbym współpracować

Karol
@Jakub.23^

potwierdzam

Karol

dosyć obszerna baza firm, polecam

anastazja

można tu znaleźć dużo firm, polecam

Robert

polecam, bardzo dobra baza firm

Basia

intuicyjny wygląd strony pozwala na szybkie znalezienie takich firm jakich się szuka :)

R.

Firma pomimo szybkiego rozwoju cały czas utrzymuje rodzinną atmosferę

iza

bardzo przydatna strona i wyszukiwarka firm

zbyszek

polecam, katalog firm na wysokim poziomie

Aneta

Świetna wyszukiwarka firm, cieszę się, że mogłam swoją firmę dodać za darmo do katalogu :)

Aleks

wysokiej jakości strona, łatwo znaleźć firmę w tej wyszukiwarce

Rafał

bardzo fajna wyszukiwarka, polecam bardzo, pomaga w znalezieniu odpowiedniej firmy

Asia

Z tego co widzę to zespol pracowników mlody. Sporo rekrutacji i firma całkiem dynamicznie rozwija się. Wyslalam CV zobaczymy

kazik

bardzo dobry katalog firm

michal88

bardzo fajna wyszukiwarka

Olka

plusy pracy w Neobiznes to zaoferowany bardzo dobry produkt. Większość osób, z którymi pracowałam to bardzo fajni ludzie, których będę naprawdę miło wspominać

z wyszukiwarki firm neobiznes korzystam dosyć długo i zawsze znajdę firmy, do których potrzebuję kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Neobiznes Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Neobiznes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neobiznes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neobiznes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neobiznes Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Strzegomska 49A
    53-611 Wrocław