TOP S.A.

Tychy

Opinie o TOP S.A.

były

Jeden z najgorszych pracodawców w Tychach. Praca w warunkach tragicznych: syf, grzyb, wilgoć i zależnie od pory roku sauna lub lodówka. Prezes twierdzi,że ludzie zarabiają za dużo dlatego podwyżek nie ma. Początkowa stawka 13,50 ale można zapomnieć o podwyżce po umowie próbnej. Kumoterstwo i brak kompetencji na stanowiskach kierowniczych, w kadrach i dziale handlowym. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

3wer

tak tak sporo ofert sie teraz od nich powjaia..widze ze szukaja miedzy ibnnymi mechanika/ elektryka samochodow osobowych tylko trzeba miec odpwoeidnie wyksztlacnie mechaniczne

AlojzMistrz:D

Fajne bzdury tam piszą w tym wątku "praca do kitu" :D

lla

porazka

Zostaw opinię o TOP S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP S.A.