Opinie o Overt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Overt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Overt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Overt Sp. z o.o. w Warszawa

Kiero Nowy wpis

Niestety poniższe opinie to fakt. Spedytorzy nigdy nic nie wiedzą a i wypłata ciągle się spóźnia.

Mar Nowy wpis

Oddzial rzeszow i duchnice/warszawa, oglaszaja sie pod szyldem loginexu, opoznienia i zanizone wynagrodzenia, co miesiac sie zmienia rozliczenje a to system a to zamiany na autach, patrz co podpisujesz a najlepiej omijaj!!

Krystek

Unikac!! Ratuj sie kto moze

Alicja
@Krystek

Jako kierowca odradzasz czy kto? Widziałam, że szukali speca do obsługi floty, chyba pomyślnie zatrudnili, skoro nie wznawiają? Ile osób pracuje teraz na tym stanowisku?

RAMI
@Krystek

Potwierdzam, pamietaj zeby normy spalania nie przekroczyc i zeby nie dotknac naczepa lisci drzew gdzies po drodze na zal/rozladunek bo obciazenia juz czekaja ha, min 2/2.5 tyg wyjazdy, auta na plus swieze ale oczywiscie blokada predkosci, rozliczanie to jakas magia ciagle sie nie zgadza, trzeba sie upominac i sa opoznienia, spedytorzy - niekompetentni ludzie, jazda po europie i nie tylko, robota z gieldy na przerzutach sa zatrudniani obcokrajowcy

Dawid
@RAMI

Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana komentarz, nie zdążyło się aby któryś z naszych kierowców został obciążony za zbyt wysoką normę zużycia paliwa. Faktem jest, że kładziemy duży nacisk na szkolenia kierowców z zakresu eco-drivingu za pośrednictwem certyfikowanych instruktorów ekonomicznej nauki jazdy. Dodatkowo, kierowcy którzy przekładają szkolenie na pracę, zostają premiowani. W nawiązaniu do rozliczania, każdemu nowo zatrudnionemu kierowcy, warunki są przedstawione jasne i czytelne. Żaden kierowca nie zgłosił uwag odnośnie zasad rozliczania.

MARCI Nowy wpis
@Krystek

Ogromna rotacja kierowcow, wiekszosc to obcokrajowcy, wiem o czym mowisz????

Prawda Nowy wpis
@Dawid

Witam tz lanie wody ,problem z rozliczeniem pensja zawsze spóźniona jednym słowem porażka.

Kierowca

Witam mam możliwość pracowania w tej firmie jako kierowca.koledzy warto się tam zatrudnić??? Argumenty za I przeciw?nigdzie za bardzo nie mogę w internecie znaleźć opini.maja dużo samochodów???

Czesław
@Kierowca

Komentarze poniżej nie są zbyt pozytywne ale wiadomo wszystko się mogło zmienić. Nie widziałem żeby szukali teraz kierowców. Ty byłeś już na rozmowie czy po prostu ktoś ci robotę załatwił?

Doradztwo
@Kierowca

Brak wypłaty na czas

Witold
@Doradztwo

Uuuu no to niedobrze :( Ile się potrafią spóźnić?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Overt Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Witam Przepracowalem rok i podziękowaniem tyle to i tak za długo całą unnia Chorwacja Szwajcaria robota ciekawa . Tu koniec dobrych wieści. Dwoch opiekunów poziom u nie będę ujawniłal te cechy zapewne od szefa z nim zero kontaktu Spedytor na którego trafiłem junak zaoral by cie byle krócej i taniej potem są kłopoty z autem ale to twoja sprawa.Jeszcze jestem na etacie a oni już telefonu nie odbierają od pracownika (usunięte przez administratora) umysłową no i mają zapędy do obciążania choć auta mają A C

PanJan

Omijać szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o Overt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Overt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Overt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Overt Sp. z o.o.?

Overt Sp. z o.o.
  • Grzybowska 87