Opinie o Eurowash Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eurowash Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurowash Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurowash Sp. z o.o. w Białystok

Zawiedziony

Dzień dobry Proszę uważać na tego @Pracodawca na początku dużo obiecuje a później niestety wychodzą niemiłe sprawy. Praca na stanowisku serwisanta to mnóstwo nadgodzin, niezgodnych z kodeksem pracy. (usunięte przez administratora)

Dziwne
@Yyyyyy2

Trochę się mijasz z prawdą, hotele mamy że śniadaniem(śniadanie zależy od hotelu). Obiad w delegacji zależy od nas jeden lubi kebsa inny domowy - od tego tes też delegacje urzędową. Nadgodzin jest czasami duzo ale przecież wszystkie płatne i czasami można pol godziny na dzień naciągnąć. Tak jest problem z tym że na powrotach płacone ma kierowca , ale tak jest w przepisach. Reszta bez komentarza, bo zawsze zaplacone. Taka praca, nie każdemu musi odpowiadać . Siedząc na miejscu można zarobić Ok 4500 netto a z wyjazdami duzo duzo wiecej . Nie rozumiem po co te narzekanie , jak komuś nie pasuje to niech zmieni pracę.

Ewa Nowy wpis

Dzień dobry. czy ktoś może jest rozeznany w średnich zarobkach jakie są proponowane konstruktorom? Mam właśnie przed sobą ofertę, w której nie wpisano nawet widełek placowych. Nie piszą jednak o wymaganym doświadczeniu, stąd zastanowienie

Były P Nowy wpis

Firma Ok. Pracowałem tam i było różnie, raz więcej roboty raz mniej ale przynajmniej to co ustalone , zawsze było spełnione i zaplacone . U innych były wielkie obiecanki a później miałem straszne rozczarowanie.

Zawiedziony

Marzena
@Zawiedziony

O nadgodzinach kiedyś już ktoś pisał ale w kontekście rozliczenia, więc kiedyś przytaczana sytuacja nie miała miejsca? Z czego wynikają te aktualne nadgodziny? I dlaczego nie można ich wyegzekwować?

Dzik
@Zawiedziony

Dzień dobry. Również pracowałem w tej firmie i musze powiedzieć ze odnośnie wypłaty to zawsze na czas i zawsze nadgodziny płacone . Fakt Czasami było dużo nadgodzin i taka specyfika branży - powrót np.: 300 km , ale z hotelami nigdy nie było problemu, wiec można zawsze przenocować. Ogólne bardzo dobrze wspominam tą prace . Słyszałem że nie ma już Dyrektora i firma wróciła na odpowiednie tory. Jeśli tak to polecam !!!

Alek
@Marzena

Nadgodziny zawsze byly zapłacone i zgodnie z prawem (stawka x 1,5), tylko że były i było czasami duzo. Rozumiem że w obecnych czasach niektórzy nie chcą nadgodzin. To każdego wybór i co człowiek to inaczej. Jeden chce pracować jak najwięcej i wtedy gwałtownie wypłata rośnie, a drugi 8 godzin i do domu.

Zawiedziony2
@Alek

Stawka za nadgodziny się zgadza tylko zawsze były płacone pod stołem i dalej tak jest. Ich ilość tez jest ogromna. Moim zdaniem oprócz dyrektora to jeszcze całe szefostwo to dobra para, która wiele obiecuje a później mówią co innego . Na pewno nie polecam .

Prawda
@Zawiedziony2

Niestety prawda jest taka że panuje tam istny chaos, kierownictwo( i zastępca) to jakaś kpina. Pracowałem tam krótki okres czasu i nie polecam. Współpracownicy też gadali by tylko o pieniądzach i narzekali jak to im źle itp ( zatruta atmosfera).

YYYYY
@Zawiedziony2

Jesteś w stanie przybliżyć tę liczbę godzin? Piszecie, że dużo, że ogromna ilość, ale fajnie byłoby, jakby ktoś podał chociaż tak mniej więcej. Wiesz, dla jednego może być to dużo, a dla drugiego mało :D O co chodzi z tym stwierdzeniem, że szefostwo wiele obiecuje, a później mówią co innego? Możesz podać jakiś konkretny przykład? Bo wiesz z tego nic konkretnego nie wynika...

Yyyyyy2
@YYYYY

Zależy ile godzin na montażu pracujesz jak (usunięte przez administratora) od 8 do 22-23 a czasami i po nocach, jesz jakieś kebaby albo inne g..o bo nie można tracić czasu aby zjeść normalny obiad, masz robić jak robocik i jak robisz delegacje np. 6 godzin od domu to powrót masz nie płacony , mimo iż wracasz o 23 do domu. Szefostwo obiecuję że będzie jakaś kwota na rękę a później okazuje się że brutto, przeciąganie wypłacania premii( zmiana zasad premii). Jest tego bardzo dużo jak jest ktoś ciekawy i na tyle odważny to niech próbuje sam. Ja osobiście nie polecam, tak jak ktoś pisał wyżej, organizacja na poziomie 0, brak wyszkolonych ludzi nie można liczyć na pomoc od kierownika bo się nie zna.

@Yyyyyy2

A ludzie nie pisali kiedyś o szkoleniach przypadkiem? Chyba nawet w postach sprzed dwóch lat ktoś o nie pytał. Co do tego kierownictwa to wiecie jakie są wymogi by móc pełnić tę funkcję? Ciekawią mnie też zarobki, da się w ogóle awansować czy to na ogłoszenie trzeba poczekać?

Dziwne Nowy wpis

Człowiek

Było zapytanie o startowe stawki ale bez odzewu, czy one są do dogadania i dlatego? Występuje w ogóle jakieś sztywne podejście do czegokolwiek? Opisze ktoś tegoroczną pracę na serwisie? Dużo jest zleceń? Jak taka doba jest poukładana?

Beata

Z jakich ostatecznych przyczyn doszło do podziękowania za współpracę? I czy w związku z tym były kolejne nabory? co do tych pieniędzy co w sytuacji gdy chcesz ugadać się inaczej? Jeśli to prawa to żadna instytucja się nie interesowała?

Czy po rozmowie w Eurowash Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Serwisant

Cześć chciałbym się dowiedzieć ile serwisant myjni może dostać na początek?

Janek

Bardzo polecam, fajni ludzie. Przyjacielska atmosfera. Szefostwo zawsze dostępne, każdy pracownik jest wysłuchany. Zarobki w zależności od doświadczenia oraz wykonywanej pracy. Nie słyszałem żeby ktoś narzekał

Jan
@Janek

Zarobki zależne od doświadczenia, tak? No to ile się dostanie kiedy jest się świeżo po szkole i to jest pierwsza praca? Minimalna, czy jednak coś więcej? ;)

Alkai
@Jan

Sprawdź sam najlepiej! ;)

Były
@Janek

Praca na złomowcu jest adekwatna a może i z większymi perspektywami.

Były
@Jan

Prawda

Zofia
@Były

A co z dalszą częścią pytania tak właściwie? Ile aktualnie świeżak dostanie a ile ktoś doświadczony?

@Zofia

Świeżak dostaje więcej niż doświadczony pracownik którego ciężko docenić

@Zofia

Świeżak dostaje więcej niż doświadczony pracownik którego ciężko docenić

Zofia

A można zapytać na jakiej zasadzie? ta nowa osoba mimo Wszystko robi to samo? nakład pracy jest identyczny lub może lepszy bądź gorszy? wiadomo jak oni sami się do tego odnoszą?

M

Pracownik dogadany jest na wykonywanie konkretnych zadań po czym za tą samą wypłatę każe się mu robić o wiele więcej mimo iż to nie leży w jego kompetencjach. Poza tym ciągłe mydlenie oczów ze strony pracodawcy oraz dyrektor dosłownie niszczący firmę niczym zgnilizna.

FAKTY
@M

Takie są fakty !

Obserwator

Cześć wszystkim, czy możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku technolog inżynier procesu. Jak wygląda praca atmosfera w firmie, oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć mam kilku letnie doświadczenie u największego pracodawcy w regionie nazwy firmy nie będę podawał :)

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Eurowash Sp. z o.o. w miejscowości Białystok? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

black jack

Zaproponowano mi umowę zlecenie , mimo iż w ogłoszeniu widnieje umowa o pracę.

as
@black jack

Kiedy była rekrutacja?

Kamila
@as

Podbijam pytanie, ale dla 2020 roku. Ostatnia oferta pracy dla montera/serwisanta była na Białystok Online jakieś dwa lata temu. Pracownicy, jesteście tu? Dajcie znać, proszę, czy Eurowash zatrudnia.

Blackjack
@Kamila

Czy warto to trzeba samemu sprawdzić, pracowałem tam kilka miesięcy najpierw umowa zlecenie, później umowa o pracę na próbę 3ech miesięcy. Słabe wynagrodzenie podstawowe, dużo płacenia pod stołem, bardzo słabe kierownictwo które jak czegoś nie wykonasz to się obraża i robi na złość. Pracuje tam paru fajnych ludzi ale większość to dorobkiewicze którzy za psi grosz będą robić po 24h dziennie w delegacji.

maly
@Blackjack

Troche prawdy piszesz ale nie do końca. Pracuje tu juz kilka lat , praca na produkcji i wyjazdy na montaże w rożne zakątki Polski. Hotele mamy dobre lub bardzo dobre ze śniadaniami, delegacje płacone. Auta nowe , sprzęt i ubrania dobre. Właściciel bardzo w porządku , uczciwy , tylko zakrecony czasami i ciężko dostępny. Atmosfera bardzo dobra- duzo swobody , tylko mogło by być więcej imprez firmowych. Zarabiam na reke 3500- 5000 w zależności ile mamy montaży -premia i ile nadgodzin. Rotacja bardzo mała - na te kilka lat odeszło lub zostało zwolnionych 2-3 osoby , dużo nowych ludzi dołączyło w ostatnich 3 latach - obecnie jest ok 40 osób. Ogonie to nie jest typ pracy ze przyjdziesz o 7 posiedzisz 8 godzin i podłubiesz w nosie, jeśli tak chesz popracować to tylko obecnie w urzędzie za najniższą krajową..

@Kamila

Na początek dają 2500zl netto..... Porażka......

Kamila
@999

Sam na początku napisałeś, że taka stawka jest na początek. Być może po jakimś czasie można spodziewać się podwyżki. Nie rozmawiałeś z firmą na ten temat? Może ktoś z obecnych pracowników wypowie się jak stawka wygląda po dłuższej współpracy?

Tak
@Kamila

Oczywiście że po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę. Wszystko zależy od podejścia do pracy kandydata. Firma oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie i nie żałuję funduszy na swoich pracowników. Mamy dużo szkoleń, świetne narzędzia do pracy oraz bardzo fajne kierownictwo. Nie ma także problemu z awansami itp. tak jak mówiłem na początku wszystko zależy od pracownika. Pozdrawiam.

Katarzyna
@Tak

Dołączę się do Waszej dyskusji. Sama miałam dopytywać o możliwości podwyżki w Eurowash, więc super, że zauważyłam Twój komentarz. Jeszcze interesowałaby mnie kwestia szkoleń. Czy w firmie są jakieś organizowane? I tu mam na myśli zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

M

Bardzo polecam

Zibi

@black jack Umowa zlecenie to jest w pewnym stopniu umowa o pracę. Dobrze pracujesz to później jest normalna umowa.

Wiktor

W internecie firma ma dobre opinie. Jak to wygląda ze strony pracowników, dla mnie to ważne

Zostaw merytoryczną opinię o Eurowash Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eurowash Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurowash Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurowash Sp. z o.o.?

Eurowash Sp. z o.o.
  • Lipowa 33A lok. 1