Beda podwyzki. Na montazu pan 15.03.2020 21:33
Inne
Beda podwyzki. Na montazu pan kierownik oglosil: 300 zl podwyzki ale. bedzie obnizona premia o 15% . co o tym sadzicie. Moim zdaniem to kpina
Tak3Nie2•
Kpina
13.03.2020 21:39
@0
Kpina to ty jesteś ! poczytaj trochę, ale ze zrozumieniem .....wyraźnie pisze, że premie obniżą o 15%, ale podwyższą zasadniczą, a te 300 zł to dodatkowo.
Tak3Nie1•
On
14.03.2020 08:35
Nazwa działu: Produkcja
@Kpina
Na montażu jak nie wyrobisz akordu miesięcznego to i tak nie zobaczysz tych pieniędzy, tak samo jak z bonusem absencyjnym. Bo oni to wliczą do wyrównania do pensji minimalnej czyli 2600 brutto. Także nie cieszcie się bo te 300 zł brutto to zobaczą tylko nieliczni
Tak2Nie•
00
15.03.2020 11:03
@Kpina
Kpina to jednak ty jestes. Pracuje na akord . wyrobie 2000 akordu odejmą 15% premii czyli 300 zl wzamian daja podwyzke 300 zl. Czyli ile dostane podwyzki?
TakNie•
Tomek
15.03.2020 12:55
Nazwa działu: Produkcja
@00
Gość ma rację włacza Ci ta premie do postawy czyli będziesz miał jakieś 15% procent więcej akordu a do tego 15% premii. Jednak tematy od kontroli będą Cię więcej kosztować bo przykładowo przy 3000 akordu jedno 2,5% za kartę niezgodności to 75 złotych w (usunięte przez administratora) w premii montazowej.
TakNie•
Ogy
15.03.2020 14:41
@Tomek
Bedziesz mial 15% akordu, ha ha ciekawe w jaki sposob, mam o 15% szybciej robic czy co? Raczej akord sam sie nie zrobi
TakNie•
Tomek
Nowy wpis15.03.2020 14:52
Nazwa działu: Produkcja
@Ogy
Ja pier.. jak za target masz przykładowo 20 zł to będziesz miał 23
TakNie•
Witek
Nowy wpis15.03.2020 18:39
@Tomek
A jak nie zrobisz na target?
TakNie•
Tomek
Nowy wpis15.03.2020 20:06
Nazwa działu: Produkcja
@Witek
To wtedy się zwolnij bo to nie robota dla Ciebie
TakNie•
kpina
Nowy wpis15.03.2020 21:30
@00
Ty nie kpina jesteś ale jełop ! bo prostych rzeczy nie rozumiesz ....ale ci wytłumaczę :
Teraz jak zarobisz 2000 zł w akordzie to masz do tego 30% premii, a to się równa 2600 zł. po zmianie za TĄ SAMĄ robotę dostaniesz więcej w akordzie a mniej w premii, ale na końcu i tak musi ci wyjść tak samo 2600 zł.
Czyli będzie tak - za akord 2260,87 zł. + 15% premii = 2600 zł.
proste jak budowa cepa !!!
a do tego podwyżka w formie dodatku w kwocie 300 zł. ....razem 2900 zł.
TakNie•
Szukam lracy
13.03.2020 23:35Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Nazwa działu: Produkcja
Ile zarobie na poczatku pracy dodam ze jestem bardzo pracowity i moge robic wszystko z gory dziekuje.
TakNie•
Koleszka
13.03.2020 23:32
Moim zdaniem biorąc obecna sytuację powinni zamknąć zakład. Tam jest tyle ludzi że wystarczy jeden z wirusem. A ludzie między halami sami to przeniosą. Ale kierownictwo chyba nie zdaje sobie sprawy co by wtedy się stało gdyby 1.5 tys osób musiało się poddać kwarantannie. Albo gdyby w takiej sytuacji dużo osób się zarazilo. Wtedy to już chyba kryminał za narażenie zdrowia i życia. Wprowadzono zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób więc zakład też powinien