ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.

Nekla

Opinie o ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.

Automatyk

Czy w tej firmie istnieje oddzielny dział Utrzymania Ruchu?

LM
@Automatyk 25.10.2017 06:49
Czy w tej firmie istnieje oddzielny dział Utrzymania Ruchu?

tak jest ale nie polecam kierownik to idiota z notesem i telefonem

żeglarz

nie polecam, wyzysk i głupota oraz technologia z połowy XX wieku i starsza, hałas i zadymienie nie do wytrzymania, gorąco, nie ma żadnych premii i świadczeń świątecznych, irracjonaly impulsywny zarząd zachowujący się jak kapo, dobrze mają tylko ludzie związani z rodziną zarządu, nawet ukraincy nie dają rady i stamtąd uciekają, w firmie panuje prawie mobbing, ludzie są poddawani ciągłej presji czasu i zadań, strata czasu i nerwów

DNO

DNO

Oskar

Kompletne dno ,bardzo żałuję ,że tu przyszedłem. Na miejscu okazało się ,że miałem 2 poprzedników w ciągu 1,5roku!!! Niestety na rozmowie wydawało mi sie ,że dyrektor jest osobą kontaktową i racjonalną. Prawda wyszła dopiero po kilku tygodniach współpracy. Ponadto warunki pracy na produkcji są fatalne, obserwując ludzi tam pracujących (średnia wieku 55lat) jestem pełen współczucia a jednocześnie rozumiem ,że chcą dopracować tylko do emerytury.

GK

intruz coś więcej o tej księgowości powiesz. Ogłaszają teraz nabór na Główną księgową. Napisałeś że Główna chroniona a oni szukają następcy ? To o co chodzi? Chciałam aplikować ale mało wiem o tej organizacji. No i jakie wynagrodzenie bo daleko z Poznania ?

intruz

Ja ostrzegę przed księgowością. Nienajlepsze zarobki choć tragedii nie ma (zresztą zależy ile zażądasz na start), ale pracownik lekko mówiąc nieszanowany, choć powinno się użyć bardziej dosadnego stwierdzenia. Rotacja najlepiej świadczy o tym - rzadko kto wytrzymuje więcej niż rok. Główna niestety chroniona przez zarząd. Omijać szeeeeerokim łukiem!!!

rada

Niestety firma to raczej zakres obozu pracy. Zarządca to ekonom z batem, nie liczy się z ludźmi. Ostatnio podjęli próby zatrudniania ukrainców, ale nawet oni tam nie chcą pracować. Rotacja personelu ogromna, a ludzie w organizacji intensywnie szukają pracy. Omijajcie tą firmę z daleka, chyba że myślicie, że jest wam źle gdzie pracujecie. Doświadczenie w tej firmie pozwoli wam docenić to co macie.

Znasz pracę w firmie ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O. - Nekla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.