Opinie o Calvero Sp. z o.o. w Wrzosowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Calvero Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Calvero Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calvero Sp. z o.o. w Wrzosowa

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Calvero Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Młody Nowy wpis

Witam firma spoko choć parę osób nic praktycznie nie robią więcej przeszkolenia i ładu składu i można tu robić,ale.na ten moment słabo bardzo firma mało co z przyszłością i mądrością a Ci co nie robią od wielu lat tu siedzą na produkcji więcej ładu i składu Panowie pozdrawiam

Młody Nowy wpis

Witam firma ok kasa ok za dużo cudzoziemców lepiej zadbać o Polaków i szanować a nie na każdy gwizdek i bez Gadki tylko robić oby się coś zmieniło

Bogdan Nowy wpis

Nowy "logistyk" w tej firmie to nieporozumienie. Przed załadunkiem obiecują kokosy, a jak przyjdzie co do czego, to nikt nie jest w stanie pomóc, a kierowca stoi cały dzień. Nie polecam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Calvero Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik ds. produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Praca jak każda inna zarobki w miarę jak chcesz zarobić więcej zostajesz dłużej nie odpowiadało mi tylko to że dużo cudzoziemców i podejrzewam że za większe pieniadze a tylko nabijają godzin i chyba nikomu to nie przeszkadza powinni bardziej zadbać o Polaków co naprawdę tam wykonują pracę ale nie zniechęcam można spróbować dodam że przepracowałem tam nie długo może teraz sie coś zmieniło .

nowy

nie bede zniechcęcać niech kazdy spróbuje co i jak...spróbowałem na próbe przy montażu tych paneli...zaznaczam że pracy sie nie boje....praca z wełną mineralną na hali przy montażu paneli.. zero przeszkolenia.zero masek zero okularów zero (usunięte przez administratora)

Ania Dar

Firma drucik a na załadunek i rozładunek czekasz i czekasz strata czasu tam jechać omijać z daleka ta firmę. Brygadzista pan P. (usunięte przez administratora) pracownikow na pieniadze i na godziny szefa. Z wyplatami zawsze problem na czas. Atmosfera beznadziejna. Grupki przydupasow brygadzisty. Jeden ma pracowac a drogi nie musi. Wszyscy wyzej udawają że nic nie widzą. Jak ktos nie chce robic nadgodzin to pan P. ucina stawki

praca w tej firmie to porażka przede wszystkim atmosfera do (usunięte przez administratora) kierownik slepy i głuchy na to co nie potrzeba ,brygadzista wielki (usunięte przez administratora) nie interesuje sie niczym stara brygada nie robi nic a nowymi pomiataja nie da sie pracowac tylko osoby o mocnych nerwach i co lubia sie slizgac moga podjac tam prace odradzm prace w tym zakladzie .

Mloda ekipa starzy pracownicy (usunięte przez administratora) nie pomagaja nowym robia z nowych slimokow zeby wyjsc na lepszycz niz sa podsmiechuja sie caly czas dogryzaja sa malo kolezenscy wiec pracownicy z dlugim stazem dramat kierownika malo interesuje tylko to zeby zamowienie wyjechalo a zamowieniem w 80 % zajmuja sie nowi pracownicy reszta(stara gwardia) na zmiane siedzi w kiblu brygadzista Ok wiec nowi pracownic ok starzy porazka moja opinia pracownic (starzy) negatywnie kierwnictwo pol na pol kasa srednio nowi staraja sie jak moga ale bez doswiadczenie nie urobia

Nie opowiadaj głupot :) jak sobie nie radziłeś to twój problem ... Popracuj nad interpunkcja bo j.polski leży bardziej, niż twoja praca w calvero ;) pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Calvero Sp. z o.o. - Wrzosowa

• Jak się pracuje w Calvero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calvero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calvero Sp. z o.o.?

Calvero Sp. z o.o.
  • Katowicka 44