Opinie o Family Service Polen Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Family Service Polen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Family Service Polen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Service Polen Sp. z o.o. w Słupsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Family Service Polen Sp. z o.o.?

@ Alina Nowy wpis

Firma nie odpowiedziała na moją korespondencję więc zamieszczam moje pytanie Nie wyraziłam zgody na zwolnienie mnie za porozumieniem stron Proszę o nadesłanie mi wypowiedzenia przez agencję w trybie natychmiastowym Była pracownicza B F

Agnieszka Nowy wpis

Wyjechałam pierwszy raz na zlecenie i miałam trochę obaw. Na szczęście otrzymałam pomoc od polskiej koordynatorki na miejscu. Współpracę oceniam pozytywnie.

oszukana

Absolutnie nie polecam. Do dziś nie otrzymałam wynagrodzenia za cieżką pracę i podzielam opinie innych opiekunem. Uważajcie i wybierzcie raczej inne firmy. Tak naprawdę umowa jest ze spółki, z której potem nikt nie odpowiada i nie bierze odpowiedzialności. Nie ma w tek firmie żadnej moralności i etyki, liczą się tylko pieniądze dla osób nieuczciwych i opryskliwych, nie mających żadnego szacunku dla zleceniobiorców. Do tego wpisują sobie kary, a potem zabieraja wynagrodzenia.

Bożena

Nie wiem o co wam chodzi, jak się pracuje dobrze i sumiennie to jest super a jak ktoś się nie wywiązuje z umowy to potem o wszystko ma pretensje do firmy. Kobiety ogarnijcie się.

Bożena Nowy wpis

Pracuję w opiece już kilkanaście lat i nigdy nie miałam problemów....mnie umowa też obowiązuje nie tylko firmę..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Family Service Polen Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Jak długo czekaliście na odzew z Family Service Polen Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@ Alina

Nie szanują opiekunek wprost mi powiedziała koordynatorka Dla nas jest najważniejszy klient Pracowałam w tej firmie dwa lata wcześniej było ok Teraz gdy trafiłam na zlecenie gdzie była córką nie dało się wytrzymać Wg mnie potrzebna im była opiekunka na 2 tyg nie 2 miesiące Jestem szanowano opiekunka a wywalili mnie Uważajcie Drogie Opiekunki podejmując pracę z tą agencja Pozdrawiam

Elka

Nie mówią prawdy o stanie faktycznym szteli.Wciskają na siłę aby tylko kogoś złapać na ciężkie przypadki.Koordynatorki bardzo cwane... Omijać szerokim łukiem ta Firmę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Family Service Polen Sp. z o.o.?

Mariola

Porównując inne firmy w Family Service nie nawijają makaronu na uszy. Zlecenie dobrane do moich umiejętności co sprawiło że nie skończyło się na tylko jednym zleceniu. Polecam

Czy w Family Service Polen Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Aniela

ja nie narzekałam na firmę pracowałam w niej i nie miałam żadnych problemów.

Maria
@Aniela

o, to super. a zarobki miałaś dobre? :) opowiedz o nich coś więcej. jakbyś mogła podać widełki to by było świetnie :)

Aniela
@Aniela

Zarobki były dobre wypłacane na czas bez żadnych problemów zawsze była na koniec miesiąca Co do zleceń jak każde są dobre i złe ale nie owijaja w bawełne.

Wiktoria

A relacje z ludźmi jak?

@Maria

Nie wypłacili mi pieniędzy za 13 dni pracy na umowie nie zgodnej z warunkami podopiecznych,29,30, 31 maj pracowałam bez umowy mówili że dołożą jako premię,poprzedniej opiekunce skrucili umowę 4 dni , chociaż nie było żadnych zmian w ustawie,poprostu z dnia na dzień powiedzieli jej że ma zjeżdżać do domu i już,bo przyjedzie bardziej kompetentna osoba,ktura sobie poradzi z no zgodna praca przedstawiona na umowie

Czy w Family Service Polen Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

????

Nie piszą prawdy w umowach ,o stanie zdrowia podopicznego

@????

Od kiedy w umowach pisze się o stanie zdrowia psychicznego? :D

????

Nie wypłaci mi pieniędzy za pół miesiąca i umowa była nie zgadza

Teresa

Miałam okazję wyjechać do Niemiec jako opiekunka razem z firmą Family Service. Praca dobrana do moich możliwości to daje duży plus. Również miła obsługa która z chęcią odpowiada na pytania. Ogólnie polecam.

Maja

@A SIK w jaki sposób doceniają?

ASIK

Dobra firma . Wpłata na czas . Doceniają rozwój osobisty i zawodowy opiekunki . Profesjonalizm ponad wszystko i to mi odpowiada. Jeden mały szczegół - brak premii za miesiące wakacyjne . Byłam dwa razy pod rząd przez okres wakacyjny a to dwa długie miesiące i nic za to nie dostałam . Była to moja rezygnacja z urlopu . A tak jest ok . Pozdrawiam . ASIK

Igor

Firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak ona przebiega i czy trudno jest przejść?

Family-Service
@Igor

Prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko opiekunki lub opiekuna osoby starszej

Nikola

Widzę .ze firma ucieka od odpowiedzi na pytanie jak długo się czeka na kartę EKUZ

Family-Service
@Nikola

Nasza firma zatrudnia opiekunki tylko na warunkach niemieckich.

Tomasz

Od dawna nie było na forum aktualnych informacji. Jest jakiś powód tej sytuacji?

Nikola

Witam Czy Family Service wypłaca premie za długotrwałą współpracę i jak długo się czeka na kartę EKUZ Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Family Service Polen Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Family Service Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Family Service Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Family Service Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Family Service Polen Sp. z o.o.
  • Zygmunta Krasińskiego 1
    76-200 Słupsk

Family Service Polen Sp. z o.o.