Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Wojciech

Pomogli mi odzyskać pieniazki od dluznika z transportu, 90 tysiecy za 4 transporty zagraniczne, polecam

Kacper

Polecam, pomogli mi odzyskać pieniądze od dluznika

Teresa

Czy firma często prowadzi rekrutacje? Szukam informacji na stronie i niestety nie ma żadnych aktualnych ofert pracy :( Znalazłam jedno ogłoszenie archiwalne, na stanowisko które mnie interesuje — Specjalista ds sprzedaży :) Rozbieżność wynagrodzenia mnie trochę zszokowała :P Widełki to 5 000–13 000 zł. Jaka jest szansa na dostanie wynagrodzenia bliżej górnej granicy? :P Tak poza tym, jak pracuje wam się w tym dziale? Atmosfera jest okej?

Górecki

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Pelen kontakt na każdym etapie ściągania moich należności.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Grzegorz Strączkowski

pomogli mi odzyskać pieniążki od pana Jaśkiewicza spod Kalisza. Wpłata wpłynęła wczoraj, polecam

Goliath-Med

Polecam współpracę, odzyskane pieniądze z 8 faktur sprzedażowych

Dominik

Dobry kontakt na każdym etapie mojej sprawy. Finalnie udało się odzyskać wszystkie należności.

Kajetan

Zleciłem sprawę przeciwko brokerowi z kryptowalut. Udało się za pomocą Deputo odzyskać pieniążki :)

@Kajetan

Ja także zgłosiłem podobne (usunięte przez administratora) - na razie z nadzieją czekam na dobre wiadomości Marek

Teresa

Mieszkam na Teneryfie, pomogli mi zdalnie załatwić temat z dłużnikiem z Polski bez mojej obecności w Polsce. Pieniążki odzyskane. Polecam :)

Kajetan Policki

Prowadzą mi na bieżąco sprawy przeciwko dłużnikom zagranicznym. Polecam, skuteczni.

Jadwiga

Zgodnie z naszym ustaleniami za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Harbor Center wystawiam pozytywną opinię. Przekazuje również referencje polecające. Szybko o skutecznie! Pozdrawiam Jadwiga

Tomasz

Nieraz już mi pomogli w odzyskiwaniu należności. Mam do nich spore zaufanie.

Widzę dużo opinii polecających firmę że strony klienta. To dobrze świadczy o poprawnie wykonywanej pracy, tak przynajmniej mi się wydaje. Co na ten temat mają do powiedzenia pracownicy? Jak oceniacie pracę? Jak atmosfera?

Krzysztof

Polecam, odzyskane pieniądze od dłużnika

Sylwester

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobre doradztwo i skuteczność w działaniu.

@Sylwester

Patryk

Dobry pracodawca, brak sztywnych korpo-procedur. Cele i zadania z góry znane i jasno określone. Wypłata na czas. Nie mogłem narzekać, polecam.

@Patryk

Dziękujemy za owocną współpracę.

Wojciech

Konkretna firma godna zaufania. Powierzyłem im moją sprawę, kasę odzyskali w 4 miesiące, nie mam pytań.

Irena
@Wojciech

A jaką kwotę udało im się odzyskać? Możesz zdradzić?

@Irena

74 tysiące euro

@Wojciech

Garniacki

Korzystam z ich pomocy przy ściąganiu faktur transportowych. Bez zastrzeżeń

@Garniacki

Polecamy się na przyszłość.

Deputo wie jak sobie radzić z klientami, którzy unikają płatności.

@Andrzej

Janusz

Inwestowalem w bitcoina i sie okazalo, ze to byl jakis lewy broker. Deputo mi pomogli odzyskac pieniazki, polecam

Elcia
@Janusz

Może Pan zdradzić nazwę brokera?

Janusz
@Elcia

capital pro trade

kamil
@Janusz

mnie rowniez pomogli z tym dluznikiem od krypto

Też oszukany
@kamil

U mnie ta sama historia z tym brokerem, na szczęście Deputo sobie z nim poradziło.

@kamil

Polecamy się na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.