Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Waldemar

Jestem zadowolony z obsługi. Każda czynność była ze mną konsultowana. Mam porownanie działań windykacyjnych z podobnymi firmami i bez dwóch zdań z Deputo wyglądało to najprzejrzysciej i tylko tu pojawiły się efekty, o które mi chodziło. Dogadałem się z dłużnikiem i mnie spłacił, drugi spłacił na komisariacie a trzeci u komornika. Polecam.

Halina
@Waldemar

Zdecydowanie potwierdzam. Nas również nie zawiedli jeszcze w żadnej sprawie

Marecki

Polecam, niekonwencjonalne metody poskutkowaly na dziada, ktory mnie kiedys oszukal. Zaplacil za swoje wylacznie finansowo, ale tyle dobrego. Polecam

@Marecki

Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, zespół DEPUTO.

Kacper

Pomogli mi odzyskać środki zainwestowane w banery. 85 tysięcy. Trwało to około 4 miesięcy, ale WOW. Dobry początek roku!!! Dzięki

@Kacper

Dziękujemy za zaufanie p. Kacprze. Pozdrawiamy.

Dominik

Jako klient zdecydowanie polecam. W kilka miesięcy odzyskali dla mnie wszystkie pieniądze od 3 firm, a trochę tego się uzbierało.

@Dominik

Dziękujemy za zaufanie p. Dominiku. Pozdrawiamy.

Staszek Nowy wpis

Gdyby nie ich wsparcie chyba nigdy bym już nie zobaczył swoich ciężko zarobionych pieniędzy od 2 gości. Ja mam nauczkę na przyszłość i obym już nie był w takiej sytuacji, w razie czego wiem do kogo się zgłosić.

Klamek Nowy wpis

Gdzie samemu nie idzie się dogadać z dłużnikami tam Deputo trzeba wysłać. Kiedyś próbowałem się dogadywać, czekałem teraz, jak po 2 przypomnieniach nie ma żadnej reakcji to zgłaszam od razu sprawę do Deputo i wiem, że w kilka miesięcy pieniądze będę mieć.

Cezary Nowy wpis

Jedna firma zalegała nam sporo pieniędzy od kilku miesięcy, ignorowali nasze telefony i wezwania do zapłaty. Sprawa została zlecona Deputo, dzięki czemu nagle klient znalazł środki na uregulowanie zaległości.

Jakie wartości są cenione w Deputo Sp. z o.o.?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

przedsiębiorca

Deputo skutecznie i sprawnie radzi sobie ze ściąganiem należności. Zdecydowanie polecam.

Błażej

Deputo profesjonalne poradziło sobie z moim klientem, który od kilku miesięcy zwlekał z opłaceniem faktur na kwotę ponad 40 tys.

Na podstronie firmy z ofertami pracy fajnie są wypisane wszystkie 'udogodnienia', bo nie są to benefity, np. "atrakcyjne, wypłacane na czas wynagrodzenie", czy to się zgadza? Nie było nigdy opóźnień? Jaką właściwie stawkę oferują na start? Faktycznie można liczyć na stały rozwój? Zastanawiam się czy chodzi tutaj bardziej o szkolenia czy o awanse?

Pracuje już kilka lat i nigdy nie było problemu z wypłatą. Jak 10 wypada w weekend to wcześniej przelewaja. Podstawa zależy od tego jak na rozmowie sobie ją ustalisz, ale każdy kto ma kilka szarych komórek i chęci do pracy jest w stanie robić wyższe targety żeby zarabiać więcej.

@Marcin

Czyli nie ma sytuacji, że te targety są nie do wyrobienia? Można wiedzieć jaka mogłaby być średnia wysokość premii? Poza tym, czy jakies inne dodatki wchodzą w grę?

@Marcin

Rozmowa jest tylko jedna? Piszesz o tej podstawie i zastanawiam się jak mogę się przygotować do potencjalnych negocjacji. Jest tez może cos szczególnego na co zwracają uwagę właśnie u kandydata o czym warto wiedzieć?

Norbert

Pomogli mi odzyskać ponad 10 tys zł z firmy transportowej GAIK. Polecam te kancelarię, skuteczni

Biały

Już myślałem że nie odzyskam moich 5 tysięcy. Szczęście chciało, że spotkałem znajomego, który wspomniał, że Deputo pomogło w jego sytuacji. Zgłosiłem im sprawę o u mnie również sobie poradzili.

Kacperska Justyna

Udało się odzyskać pieniądze od dłużnika, z którym nie mogliśmy sobie poradzić od wielu miesięcy, ignorował nasze telefony i wezwania do zapłaty. Dzięki ich pomocy wróciło do nas 300 tysięcy od firmy budowlanej. Dobra robota. oby tak dalej!

Czy w Deputo Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Elka

Hej, znalazłam do pracy do ich firmy ogłoszenie na Specjalistę ds. Sprzedaży. Spory rozstrzał w proponowanych zarobkach, bo proponują od 5 tysięcy do 13 tysięcy brutto, ktoś powie od czego zależy ile zapłacą pracownikowi? Oferują dodatkowe wynagrodzenie za realizację planów sprzedażowych, powiecie czy spore są targety miesięczne i czy ciężko je wyrobić?

@Elka

Podstawowy target jest osiągalny przez każdego, a finanse zależą od zrealizowanego targetu. 5tys masz za podstawę + prowizja. Żeby zarabiać powyżej 10tys trzeba troche popracować szczególnie nad bazą klientów, ale zdecydowanie mogę polecić pracę w Deputo.

Wrzucili do neta rekrutacje na stanowisko specjalista ds. prawnych – aplikant radcowski lub adwokacki. Są aktualnie cztery takie wakaty. Warunki jak dla mnie ok ale zaciekawiło mnie to co oferują w benefitach. A konkretnie przerwy w pracy w chillroom'ie gdzie jest TV, xBox i stół do piłkarzyków. Ile można sobie zrobić takich przerw i na jak długo?

K Majchrzak

Jasna i przejrzysta współpraca, do tej pory poradzili sobie w odzyskaniu pieniądzu od każdego klienta.

Seweryn

Jest aktualna oferty pracy dot. stanowiska specjalisty ds. prawnych - szukają aplikanta radcowskiego lub adwokackiego, plusem jest to, że o pracę mogą się także ubiegać studenci 5-ego roku studiów! W ofercie nie ma konkretnej wzmianki o zarobkach, nie są podane widełki, może ktoś wie ile można się spodziewać na start? Jestem też ciekaw czy firma umożliwia pracę zdalną od czasu do czasu, bo widzę, że sprzęt oferują, a jak z pracą z domu?

Albert

Poproszono mnie, abym podzielił się opinią o współpracy z nimi w działaniach przeciw Green Bear z Krakowa. Wpłaciłem zaliczkę do Green Bear, ale nie wywiązywali się z umowy przez kilka miesięcy, więc zerwałem umowę, a zaliczki nie dostałem, mimo iż było to ewidentnie z ich winy. Oddałem to najpierw do KRD ale oni nic nie zdziałali po czym zadzwoniła do mnie osoba z Deputo i zaproponowała współpracę. Chwilę to trwało bo prokuratura za pierwszym razem odrzuciła pismo, ale po interwencji prawnika ponownie sprawę rozpatrzyli i zaczęli dochodzenie. Po tym fakcie w niecałe 2 tyg otrzymałem całą kwotę wraz z kosztami początkowymi. Serdecznie polecam współpracę z firmą Deputo.

Mirosław

Miałem do odzyskania 200 tysięcy z hakiem od dluznika z umowy pożyczki i weksla. Pomogli mi z Deputo odzyskać pieniądze. Całość trwała około 4 miesiące, ale odzyskałem już całość. Polecam

Marek Jakubiak

Pomogli mi odzyskać pieniądze z trzech faktur za transport. Polecam, ciężki dłużnik, dwie inne windykacje sobie nie poradziły a w Deputo spłata po 3 miesiącach. Polecam!

M Spadło

Uczciwy deal, wszystkie pieniądze dla mnie odzyskali (ok 200 tys.), w pełni zasłużyli na swoje wynagrodzenie.

9 miesięcy czekałem na efekt, ale się udało. Pomogli mi odzyskać ponad 1 mln zł od dluznika. Polecam! Pisemne referencje tez wystawiliśmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.