counter
1 2 23 5 1
Sylwia Nowy wpis

Dosyć pilnie potrzebuję informacji na temat aktualnych warunków pracy w RFPP. Jedną z najważniejszych dla mnie kwestia jest ta związana ze stabilnością zatrudnienia. Podpowiedzcie mi zatem, czy firma oferuje nowym osobom od razu umowę o pracę bez okresu próbnego?

Ano Prawda Nowy wpis

Wszystkie poniższe opinie są prawdziwe. Widać że Ci ludzie pracowali z Panem RF. Też z nim pracowałem. Niestety administrator staje po stronie pracodawcy i usuwa istotne informacje. Dlatego emocjonalne wpisy znikają a wypowiedzi tracą sens. Nie podejmujcie pracy i strzeżcie się tej firmy jak zarazy.

zenada Nowy wpis

Wyzysk pracownika, nie polecam nikomu tego miejsca. Brak wypłat i wszelkich opłat z tym związanych.

Kiki Nowy wpis

Właściciel to alkoholik i typowy (usunięte przez administratora) jeśli administrator to usunie to znaczy że popiera takie firmy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy chciałabyś zostać doradcą w sprawach zawodowych dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie RFPP Sp. z o.o. w mieście Zgierz? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy, wiele osób czeka na twój wpis.

@Administrator

Tak wszyscy czekają na wpisy ale te prawdziwe...... Ten Pan (usunięte przez administratora)ludI prosimy nie usuwać opinii

Żenada
@Pomocny

Dokładnie... na takie słowa ten człowiek sobie zasłużył- za darmo nic nie ma! Każdy kto przychodzi po wypłatę jest wyrzucany z pseudo biura na krzyki i oczywiście bez pieniędzy mu należnych!

Samaprawda
 Rekomendacja

Czlowiek przychodzacy do pracy w tej firmie w szybkim tempie przekonuje się, ze trafil na szefa, ktory w glowie ma tylko alkohol i złodziejstwo. Nie ponosi odpowiedzialnosci za NIC, widnieje w internecie na liscie dluznikow, a to tylko kropla w morzu!!! O wynagrodzeniu nawet nie ma mowy. Chcesz sie szarpac o wlasne pieniadze? Zatrudniajac sie w firmie RFPP masz to zapewnione !!! W pakiecie jest jeszcze uszczerbek na zdrowiu w postaci depresji i nerwicy. Sam szef to zwykly (usunięte przez administratora) Za niezaplacone wynagrodzenia pracownikow remontuje biuro, a o materiałach niezbednych do produkcji nie ma słuchu! A jezeli juz sa, to byle jakie i nieuregulowane platnosci za nic. Pustki! Panie szefie!!! Nowe meble czy aranzacja pomieszczen nie zmieni panskiego paskudnego sposobu bycia !!!!!! Żenujące miejsce !!!! Nie polecam!!! Ludzie szanujacy siebie i swoj czas nie powinni tam pracowac !!!!

Bodzio
@Samaprawda

Nic dodać nic ująć. Masakra w tych czasach żeby taki człowiek funkcjonował że swoją firma. Omijać z daleka

Dziwak
@Samaprawda

Nawet godnie nie umie przywitać nowego pracownika..... Za to wyzywać i krzyczec gdy chce swoje pieniądze to wychodzi mu najlepiej..... Zero szacunku do drugiego CZŁOWIEKA JAKO PRACOWNIKA KONTRAHENTA CZY NAJEMCY...NIE POLECAM NIKOMU

Samaprawda
@Dziwak

Karma wroci, predzej czy pozniej, ale ze zdwojona mocą

Uwaga na oferty pracy od tego pana z olx Zgierz na pracownika biurowego cały etat lub pół etatu i przedstawiciel handlowy z branży chemii budowlanej czy pracownik produkcyjny...... Ciągle szuka bo inni odchodzą a potem nie daje pieniędzy Nie Polecam!

Myszka

Panie szefie jeszcze taka mała myśl. Może lepiej zacząć żyć uczciwie i uczciwie kaczyc współpracę, niż pisać prośby do administratora (usunięte przez administratora)Tak się Pan ich wstydzi???! Przecież każdy wpis to prawdziwa opinia o Pana firmie, postępach Pana .......

Pomocny

Wszystkie prawdziwe wypowiedzi zostały wykasowane.... Ludzie nie idźcie tam do pracy.... Brak towaru.... Brak pieniędzy i nie wypłacił pensji od stycznia i lutego.. O czym tu gadać...(usunięte przez administratora)... Niech wszyscy wiedzą jak jest....... (usunięte przez administratora)i powie to każdy jego pracownik firmy rfpp czy bem i jeszcze nie wiadomo co stworzy w przyszłości.... A klientom radze poszukać innego producenta.... Solidnego i lojalnego...... Ten pan nie wie co to lojalność i obowiązkowosc.....

Riki Tiki

RFPP = BEM = znana marka= potencjał (usunięte przez administratora)

@Riki Tiki

Coś się pomyliło. Marka wogole nie znana!!! I na dodatek dawno została w tyle z produktami.

@Riki Tiki

Niech pan sobie pozytywnych opinii nie dodaje. Bo to rzenujace! Nikt z osób które pracowały bądź pracują, pozytywnej opinii nie wystawi.

@Riki Tiki

Śmiechu warte..... Jaka firma??? O czym mowa.... Nikt nic nie widział nie słyszał..... Lokalni mieszkańcy jeśli już to znają Pana ale z tej zlej strony.... Nawet nie chcą współpracy z tym panem..... (usunięte przez administratora)Ostrzegam

Krótko i na temat ....

Na początku złudne deklaracje i gołosłowne gwarancje. W efekcie; max stresu, zero satysfakcji i absolutne minimum kasy. Nie polecam. Szkoda zdrowia i czasu.

kitek

dokładnie, takie opinie są bardzo pomocne, zwłaszcza kiedy się piszę prawdę, to są one usuwane (usunięte przez administratora) a nowy pracownik nie wie w co się pakuje.......(usunięte przez administratora)na pierwszej rozmowie sprawia dobre wrażenie, a potem zaczynają się schody..... (usunięte przez administratora).UWAZAJCIE!!!

Finezja

Omijajcie z daleka ta firmę. Brak szefa, brak pieniędzy, brak materiału do sprzedaży. Zaległości w płatnościach. (usunięte przez administratora)

ex-employee

Rfpp to jest to samo co dawna firma BEM (właściciel zmienił tylko nazwę)..

Jack
@ex-employee

(usunięte przez administratora)brak kasy brak towaru.... Pracownicy walczą o siebie o przetrwanie o klienta(usunięte przez administratora) Potencjał duży, a wszystko zmarnował. Sporo opinii zostało wykasowanych..... Człowiek konfliktowy.,lepiej nie wchodzić z nim w układy....szkoda nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o RFPP Sp. z o.o. - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad