Opinie o RFPP Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RFPP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w RFPP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RFPP Sp. z o.o. w Zgierz

widzimisię Nowy wpis

ciekawe te wpisy , byłem ostatnim pracownikiem od 2 lat firma nie zatrudnia pracowników , ale głupole żeby dodać wpis zawsze się znajdą.

Natalia Nowy wpis

Krzyki za upomnienie się o wynagrodzenie? Nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku ktoś jeszcze sobie na takie coś pozwala. O ile to oczywiście prawda... Chociaż widzę, że niejedna opinia jest taka tylko zdecydowana większość. Ktoś się wypowie jak to teraz wygląda?

Ano Prawda Nowy wpis

Wszystkie poniższe opinie są prawdziwe. Widać że Ci ludzie pracowali z Panem RF. Też z nim pracowałem. Niestety administrator staje po stronie pracodawcy i usuwa istotne informacje. Dlatego emocjonalne wpisy znikają a wypowiedzi tracą sens. Nie podejmujcie pracy i strzeżcie się tej firmy jak zarazy.

zenada Nowy wpis

Wyzysk pracownika, nie polecam nikomu tego miejsca. Brak wypłat i wszelkich opłat z tym związanych.

Aplikowałeś do firmy RFPP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kiki

Właściciel to alkoholik i typowy (usunięte przez administratora) jeśli administrator to usunie to znaczy że popiera takie firmy

Czy chciałabyś zostać doradcą w sprawach zawodowych dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie RFPP Sp. z o.o. w mieście Zgierz? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy, wiele osób czeka na twój wpis.

Pomocny

Tak wszyscy czekają na wpisy ale te prawdziwe...... Ten Pan (usunięte przez administratora)ludI prosimy nie usuwać opinii

Żenada
@Pomocny

Dokładnie... na takie słowa ten człowiek sobie zasłużył- za darmo nic nie ma! Każdy kto przychodzi po wypłatę jest wyrzucany z pseudo biura na krzyki i oczywiście bez pieniędzy mu należnych!

Samaprawda

Czlowiek przychodzacy do pracy w tej firmie w szybkim tempie przekonuje się, ze trafil na szefa, ktory w glowie ma tylko alkohol i złodziejstwo. Nie ponosi odpowiedzialnosci za NIC, widnieje w internecie na liscie dluznikow, a to tylko kropla w morzu!!! O wynagrodzeniu nawet nie ma mowy. Chcesz sie szarpac o wlasne pieniadze? Zatrudniajac sie w firmie RFPP masz to zapewnione !!! W pakiecie jest jeszcze uszczerbek na zdrowiu w postaci depresji i nerwicy. Sam szef to zwykly (usunięte przez administratora) Za niezaplacone wynagrodzenia pracownikow remontuje biuro, a o materiałach niezbednych do produkcji nie ma słuchu! A jezeli juz sa, to byle jakie i nieuregulowane platnosci za nic. Pustki! Panie szefie!!! Nowe meble czy aranzacja pomieszczen nie zmieni panskiego paskudnego sposobu bycia !!!!!! Żenujące miejsce !!!! Nie polecam!!! Ludzie szanujacy siebie i swoj czas nie powinni tam pracowac !!!!

Bodzio
@Samaprawda

Nic dodać nic ująć. Masakra w tych czasach żeby taki człowiek funkcjonował że swoją firma. Omijać z daleka

Dziwak
@Samaprawda

Nawet godnie nie umie przywitać nowego pracownika..... Za to wyzywać i krzyczec gdy chce swoje pieniądze to wychodzi mu najlepiej..... Zero szacunku do drugiego CZŁOWIEKA JAKO PRACOWNIKA KONTRAHENTA CZY NAJEMCY...NIE POLECAM NIKOMU

Samaprawda
@Dziwak

Karma wroci, predzej czy pozniej, ale ze zdwojona mocą

Uwaga na oferty pracy od tego pana z olx Zgierz na pracownika biurowego cały etat lub pół etatu i przedstawiciel handlowy z branży chemii budowlanej czy pracownik produkcyjny...... Ciągle szuka bo inni odchodzą a potem nie daje pieniędzy Nie Polecam!

Myszka

Panie szefie jeszcze taka mała myśl. Może lepiej zacząć żyć uczciwie i uczciwie kaczyc współpracę, niż pisać prośby do administratora (usunięte przez administratora)Tak się Pan ich wstydzi???! Przecież każdy wpis to prawdziwa opinia o Pana firmie, postępach Pana .......

Pomocny

Wszystkie prawdziwe wypowiedzi zostały wykasowane.... Ludzie nie idźcie tam do pracy.... Brak towaru.... Brak pieniędzy i nie wypłacił pensji od stycznia i lutego.. O czym tu gadać...(usunięte przez administratora)... Niech wszyscy wiedzą jak jest....... (usunięte przez administratora)i powie to każdy jego pracownik firmy rfpp czy bem i jeszcze nie wiadomo co stworzy w przyszłości.... A klientom radze poszukać innego producenta.... Solidnego i lojalnego...... Ten pan nie wie co to lojalność i obowiązkowosc.....

Riki Tiki

RFPP = BEM = znana marka= potencjał (usunięte przez administratora)

@Riki Tiki

Coś się pomyliło. Marka wogole nie znana!!! I na dodatek dawno została w tyle z produktami.

@Riki Tiki

Niech pan sobie pozytywnych opinii nie dodaje. Bo to rzenujace! Nikt z osób które pracowały bądź pracują, pozytywnej opinii nie wystawi.

@Riki Tiki

Śmiechu warte..... Jaka firma??? O czym mowa.... Nikt nic nie widział nie słyszał..... Lokalni mieszkańcy jeśli już to znają Pana ale z tej zlej strony.... Nawet nie chcą współpracy z tym panem..... (usunięte przez administratora)Ostrzegam

Krótko i na temat ....

Na początku złudne deklaracje i gołosłowne gwarancje. W efekcie; max stresu, zero satysfakcji i absolutne minimum kasy. Nie polecam. Szkoda zdrowia i czasu.

kitek

dokładnie, takie opinie są bardzo pomocne, zwłaszcza kiedy się piszę prawdę, to są one usuwane (usunięte przez administratora) a nowy pracownik nie wie w co się pakuje.......(usunięte przez administratora)na pierwszej rozmowie sprawia dobre wrażenie, a potem zaczynają się schody..... (usunięte przez administratora).UWAZAJCIE!!!

Finezja

Omijajcie z daleka ta firmę. Brak szefa, brak pieniędzy, brak materiału do sprzedaży. Zaległości w płatnościach. (usunięte przez administratora)

ex-employee

Rfpp to jest to samo co dawna firma BEM (właściciel zmienił tylko nazwę)..

Jack
@ex-employee

(usunięte przez administratora)brak kasy brak towaru.... Pracownicy walczą o siebie o przetrwanie o klienta(usunięte przez administratora) Potencjał duży, a wszystko zmarnował. Sporo opinii zostało wykasowanych..... Człowiek konfliktowy.,lepiej nie wchodzić z nim w układy....szkoda nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o RFPP Sp. z o.o. - Zgierz

• Jak się pracuje w RFPP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RFPP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

RFPP Sp. z o.o.
  • Barwnikowa 10