Opinie o Mrucon Group Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mrucon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mrucon Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mrucon Group Sp. z o.o. w Luboń

Renata Nowy wpis

Witam, bardzo mi zależy na informacji o tym, jak trwająca już około rok pandemia zmieniła warunki pracy w firmie Mrucon, chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach. Czy w ostatnim czasie były jakieś redukcje stanowisk? Czy zmieniła się wysokość wynagrodzenia? Dajcie znać. Pozdrawiam.

XXX Nowy wpis
@Renata

Firma splajtowała i to w przedbiegach. Jeszcze dobrze obostrzeń nie wprowadzili a ich już zmiotło z powierzchni ziemi. Sprzęty wyprzedają, długów nie oddali, pracowników nie spłacili...

YYY Nowy wpis
@XXX

Ale zanim ich zmiotło to dostali ponad 300 tys. dotacji z PFR :-) I spoko, maja kilka innych firm to sobie moga to wyposażenie teraz tanio odkupić.

XXX Nowy wpis
@YYY

300 z PFR to pikuś przy tym ile nakręcili wałów po drodze - pracowników nie spłacili, sprzęty posprzedawali, otworzyli 2 nowe spółeczki do machlojek a przecież już mieli koło 10 spółek z których notorycznie robili przeksięgowania wewnętrze. No ale cóż, domy się pobudowały, samochody nowe śmigają, gosposia dom sprząta - żyć nie umierać. Pozdrawiam Panią/Pana YYY, chyba możemy się znać ;)

Przyszedl szef i powiedzial, ze juz tu nie pracuje i mam zabrac swoje rzeczy. Jak sie okazalo ciecia. Bardzo nieprzyjemna sytuacja, zostalam potraktowana jak ktos gorszy. Wyplaty za marzec oczywiscie nie dostalam i nie wiem czy dostane. Atmosfera przez ten caly czas byla jakby kazdy prac byl zaszczuty,,,,

Mich

Pracowałem przez blisko rok, o ile współpracownicy fajni tak pracodawcy(bo jest ich kilku) to porażka. Kilka miesiecy wyplaty byly na czas pozniej to sie zmienilo. Firma stala sie niewyplacalna, wielotygodniowe opoznienia z wyplatami, brak informacji od szefow, brak zarzadzania pracownikami, brak podstawowych rzeczy w firmie spowodowalo, ze musialem stamtad odejsc. Nie zaluje. Gdy brakuje takich rzeczy jak myszka do komputera, to dostaje informacje ze mam sobie kupic swoja bo to ja jej uzywam to znak ze nikt nie traktuje pracownika powaznie. Zdecydowanie odradzam uslug tej firmy jak i jego marek mrucon-events, catering

Arek

Nie znalazłem nigdzie żadnej oferty pracy, może ktoś z pracowników ma wiedzę w tym temacie i mógłby coś tu napisać?

Aplikowałeś do firmy Mrucon Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Niepokorny

Pracowałem dorywczo. Zadowolony. Ile godzin pracowałem, za tyle wynagrodzenie otrzymałem. Godzin proszę było :-). Jak będzie potrzebować będę działać dalej. Jak ktoś pracy się nie boi to polecam. Jak ktoś chce znaleźć miejsce, żeby się poobijać, to nie przejdzie.

Renata
@Niepokorny

@Niepokorny, na jakim stanowisku pracowałeś? Oceniasz możliwości bardziej pod kątem zajęcia stałego czy dorywczego? W tym momencie Mrucon Group Sp. z o.o. prowadzi aktywną rekrutację na Specjalistę ds marketingu oraz Projektanta graficznego. Wiesz może coś więcej o możliwościach rozwoju w tych działach? https://pracodawcy.pracuj.pl/mrucon-group-sp-z-o-o,362475

KuBsOn3k

Szefostwo bardzo miłe szczególnie p. (usunięte przez administratora) od evntow robi dobra robote. Wiadomo robotaże wymagająca pracy siłowej ale mozna duzo sie nauczyć. Polecam

Kris

Praca bardzo fajna. Jak w każdej pracy trzeba się napracować ale ludzie wraz szefem fantastycznie. Atmosfera jak w rodzinie. Polecam

Kuba

Czy trudno dostać się tu do pracy? Jak w ogóle przebiega rekrutacja, wiecie coś?

Praca wymagająca, ale nauczyć się można więcej niż gdziekolwiek. Dużo działania pod presją czasu.

Witold

Jesteście mało aktywni na forum. Może jednak wypowiecie się na temat, jak wygląda proces kwalifikacyjny do Mrucon Group? Firma stale prowadzi rekrutację dla osób o wysokich aspiracjach zawodowych i ponad przeciętnym zaangażowaniu w realizację powierzonych zadań. Dlatego warto poruszyć tę kwestię na tym wątku, aby ułatwić użytkownikom aplikację do firmy.

Maciej

Mila atmosfera, praca bardzo ksztalcaca, duzo mozna sie nauczyc. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mrucon Group Sp. z o.o. - Luboń

Mrucon Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krótka 8
    62-030 Luboń