Officebooker Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Officebooker Sp. z o.o.

To sa (usunięte przez administratora) . Wyciągają pieniądze 40% kaucji i kontakt się urywa . Jest bardzo dużo osób (usunięte przez administratora) , poczytajcie na www.wykop . Ale zgłoszenia poszły na policję , także niech się szykują .

Krycha806 Nowy wpis

@Pracodawca Zdecydowanie nie polecam. Umowę każą podpisywać natychmiast. Gdyby nie kontakt z jednej oszukanej pani i do ZUS by mnie nie zgłosili. Z tym też kombinowali, ale w końcu zgłosili. Przy umowie zlecenie jak to się tłumaczył p. Janusz mamy się przedstawić z imienia i nazwiska Pań podanych w ogłoszeniu ( czyli podszywanie się pod kogoś innego), bo to jest niby okres próbny. Premia 1% od sprzedaży niby wystarczy, że klient zapłaci depozyt. Na kilka dni przed umową wyłączają infolinię, wylogują z maila służbowego a na sam koniec wyłączają komunikator. Nie zadzownisz ani nie napiszesz bo każdy mail już jest zdezaktywowany. Oszuści , mają opracowane wszystko . A jeszcze obiecują umowę o pracę na rok. Oczywiście pewnie pieniędzy nie zobaczysz jak klienci ,którzy wpłacili depozyt

Byłyptacownik Nowy wpis

@Pracodawca Oferują pracę przez portal pracuj.pl Ogłoszenie jest od firmy Car sp zoo Oferują pracę za kwotę od 5000-16000 Umowa zlecenie na okres próbny. W rzeczywistości przed zakończonym zleceniem kontakt jest zrywany aby pracownik nie mógł wystawić rachunku. Wydaje się im ,że są bezkarni . Ale PIP również zajmuje się umowa zlecenie i można to zgłosić. Nie dajcie się nabrać!!!! Pan prezes myśli ,że nikt go nie skojarzy z jego JDG bo nie wpisał ,że jest prezesem to ciekawe co na to US? Sprawę zgłoszę w każdym możliwym urzędzie oraz policji

Byłyptacownik Nowy wpis

@Pracodawca Nie polecam , przed zakończeniem umowy kontakt się urywa. Biuro mają wirtualne. Ale inspekcja z PIP, US i być może ZUS ich nie minie.

Firma Officebooker Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Chcę zaczerpnąć opinii odnośnie możliwości współpracy. Czy dobrze jest zdecydować się na prace w tej firmie? Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Officebooker Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Officebooker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Officebooker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Officebooker Sp. z o.o.