RWS Investment Group Sp. z o.o.

Opinie o RWS Investment Group Sp. z o.o.

Pięciu lat doświadczenia to niestety nie mam by moc aplikować na starszego specjalistę ds. komercjalizacji ale mimo to zastanawiam się na czym konkretnie taka praca polega przy tym stażu pracy. jak wygląda taki przykładowy dzień związany z wykonywaniem założonych zadań?

Nikt do teraz po takim czasie nie ustosunkował się do zapytania o koordynatora? A czy byli jeszcze teraz niedawno poszukiwani? Jedyna oferta, która mi się pokazała jest dla starszego specjalisty ds. komercjalizacji. Czy jest tu może ktoś kto pracował na tym stanowisku i by ocenił standardy? Czy młodszych specjalistów także poszukują?

Koordynator projektów z języki Nowy wpis

Hej! Jakich zarobkow moge sie spodziewac na stanowisku Koordynator projektów z językiem angielskim junior? W przyszlym tygodniu mam rozmowe. Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Antoni Nowy wpis

Specjalista ds. realizacji inwestycji, chcę aplikować na to stanowisko, ale zero informacji, o tym, co oferuje pracodawca. To zapytam pracowników obecnych i byłych, czy warto się tam ubiegać o posadę i czego można się spodziewać za zaangażowanie i poświęcony czas? Ile wynosi wynagrodzenie? Czy od początku otrzymam umowę na czas nieokreślony? Jaki jest plan podwyżek wynagrodzenia, a jakie i od czego zależne premie? W końcu, jak wygląda proces szkoleniowy?

Rozmowę kwalifikacyjną w RWS Investment Group Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca?
Olo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ..... Wszystko napewno nie jest doskonałe, firma nie nadażyła nad zmieniajacymi się trendami związanymi ze standaradmi pracy, jednakże jest duże pole do zaproponowania rozwiązań i poprawy pracy. Podobno główną siłą i zaletą firmy jest jego "zespół" W firmie obowiazuje płaska struktura organizacyjna. Właściciele są poprostu "ekscentrykami". Jednakże, można z nimi porozmawiać i dojść do porozumienia. Mają wizje na swój biznes i skupulatnie go realizują.

ILONA

PRACA W DYNAMICZNYM, ROZWIJAJĄCYM SIĘ ZESPOLE, NOWE INWESTYCJE I DUŻE POLE DO POPISU... ZAROBKI ADEKWATNE FO PRACY. SZEFOWIE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ DO PODEJMOWANIA SAMODZIELNYCH DECYZJII. SĄ WYMAGAJĄCY , ALE TO PRZECIEŻ ICH BIZNES... BYŁAM ZADOWOLONA Z PRACY W RWS.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa RWS Investment Group Sp. z o.o. w mieście Gdańsk. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

hahaha

trzeba było nie usuwać poprzednich

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Investigator

A gdzież to się podziały wszystkie negatywne opinie?

ja wiem
@Investigator

RWS Investment Group to nazwa jednej ze spółek, które nie mają pracowników, a są marką na rynku. dla tej firmy spółką zatrudniającą jest Management sp z o.o. SK. tam należy szukać informacji

Neutral
@ja wiem

Dlaczego zatem opinie o pracodawcy (RWS Investment Group) nie zostały przeniesione pod Management sp. z o.o. sp.k. a całkowicie skasowane ? Jeszcze miesiąc temu było tu sporo przydatnych opinii.

Neutral

@oburzony też uważam, że opinie nie powinny być kasowane! Ten portal daje możliwość szczerej, anonimowej wypowiedzi o pracodawcach i ostrzeżenia innych o nieuczciwym pracodawcy bądź nieciekawym środowisku pracy.

Nie warto

Na googlu też usunęli moją opinię. Tylko czekam, aż zniknie i stąd.

Firma z doświadczeniem i wymagająca więc zawsze znajdzie się ktoś narzekający komu nie po drodze z praca.

Zostaw merytoryczną opinię o RWS Investment Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w RWS Investment Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RWS Investment Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RWS Investment Group Sp. z o.o.?

RWS Investment Group Sp. z o.o.