Felberg

Opinie o Felberg

filip

anonim, szkoła językowa Felberg jest w likwidacji, niestety upadli.

sis

Potwierdzam, leca sobie w kulki !! opoznienia z wyplatami 4 MIESIĘCZNE !!!

Maryjanna

To jest po prostu żenujące. Opoznienia w wyplacie wynagrodzen to dlugie tygodnie, stawki niskie a wymagania niebotyczne. Cala ta szkolka to jakis cyrk na kolkach. Jak najdalej !

leelou

Totalny brak profesjonalizmu zarowno w organizacji kursów jak i traktowaniu lektorów, Smiesznie nieskie stawki jakie mogą zadowolić tylko początkujących w zawodzie,a o wynagrodzenie trzeba sie upominac dlugimi tygodniami, a w sekretariacie mozna uslyszec coraz to nowe brednie na temat opóźnień. Nie mam nic pozytywnego co mozna o nich powiedziec.

fire

duże opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń, niekiedy o zapłatę trzeba się upominać tygodniami, miesiącami.

Zostaw opinię o Felberg - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felberg