Wagon Opole Sp. z o.o.
2 11 90 5 1
Polak ! Nowy wpis

Wtrące swoje 3 grosze do tematu. Po pierwsze potwierdze że ktoś tu się podszywa pod nick kudlaty. Znam osobiście człowieka i wiem że nie on pisał te posty. Sprawa jest mega śmierdząca !!! Dlaczego nikt nie porusza tematu SYNDYKA, który oddał firmę w ręce oszustów ze Słowacji. SYNDYK nie oddał długów wierzycielom, między innymi załodze byłego Taboru Szynowego (1,5 pensji z końca 2013 roku). GDZIE JEST SĄD, GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ ??? ANO W DU...PIE....Takie mamy państwo chu....duuu...i kamieni kupa. Nic się nie zmieniło poza tym że inni (usunięte przez administratora) przy korycie. Dzięki nim tylko ceny wzrosły, bo rozdają na prawo i lewo 500+....ja dzieci nie mam, wypłaty nie mam chociaż uczciwie pracowałem, ale na 500+ dla nierobów płacę!!! Pozwijmy Państwo Polskie o mega odszkodowanie !!!!

Niewolnik W.O. Nowy wpis

Witam. Że się tak wypowiem w sprawie ,, Kudłatego,, Dużo pracowników kojarzy ten pseudonim z panem elektrykiem od prądnic. Znam tego pana ( z racji wykonywania usług dla tego działu) i nie wierze by ten Pan pisał o ludziach ,, nie rób,, Po prostu ktoś się podszywa pod ten pseudonim. Pozdrawiam.

Nick Nowy wpis

Wszystkie osoby pracujące na rzecz remtraku są zatrudnione na umowę o pracę?

Nick

Przypominam, że NIE JESTESCIE PRACOWNIKAMI REMTRAKA. Jesteście TYLKO wydzierżawieni na jakś czas :)

Parca Nowy wpis
@Nick

Tylko albo AŻ

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
AndrzejK
Nazwa działu: Produkcja

to jest śmiechu warte! Ci co znaleźli się w gronie zatrudnionych przez Remtrak dziś staneli pod biurowcem bo im się w Wagon Opole nie podoba i słowaków będą gonić! Ilu było z grupy Wagon Opole nie zatrudnionych w Remtraku - KILKU!!! Ludzie macie prace w Remtraku to ją szanujcie i pracujcie, zarabiajcie na swoje rodziny a nie sobie wycieczki urządzacie.

Tak4Nie
Radek
Nazwa działu: Produkcja

Wy chyba nie wierzycie że zaległe wypłaty ktoś wypłaci!? Według mnie Wagon Opole to bankrut z długami a Słowak Szybko się zawinie. Prawda jest taka, że nie było pracy to nie będzie kasy. Nikt nie płaci 100% postojowego to jest tez kolejna bajka!

Xyz

Do administratora Zamknijcie to beznadziejne forum !

Rufi
Nazwa działu: Produkcja

Serio ktoś wierzy w te wypłaty 16 grudnia?

Tttttt

Poczytajcie sobie 24opole ktoś miał jaja i w końcu piszą o tej porażce w zakładzie

TakNie

Powiem tak pierwszy raz tu zajrzałem od dłuższeego czasu. Czytam te wszystkie komentarze, Stwierdzam nie macie jaj podpisac sie imiennie i nazwiskiem .Jedyny honorowy to pan (usunięte przez administratora)Piszecie te wszystkie komentarze zamiast wziasc sie w garść i byc jednym. Odnosnie Kierownika pana (usunięte przez administratora) musi wymagac tego wymaga stanowisko gdyby nie on wagon by juz zamknęli to dziekiniemu to jakos prosperowalo i oczywiście ludziom na produkcji. O biurze nie wspomnę brak słow. A tym co najezdzaja na pracowników remtraka powiem tak najwięcej bzdur pisza ci co najmniej pracowali

Problem

Proszę o usunięcie wszystkich wpisów z nicu kudłaty i powiązanych !! Ja nie jestem autorem tych wpisów i są dla mnie obrażliwe. Pracuje w firmie wagon opole i mam problemy w firmie Ktoś się podszywa pod niciem kudłaty

Tak4Nie1
@Poczajewiec Krzysztof

A skąd miałam wiedzieć że ktoś ma NIK kudlaty wagon proszę wybaczyć i proszę usunąć

To podaj swoje dane !!

@Poczajewiec Krzysztof

Rodo jest tajemnica. Nie spina się przeprosilam co jeszcze chcesz . Napisze baton to co baton się odezwie ze poczuł się urażony nie tylko ja pisałem źle . A kudlatych może być miliony. Pozdrawiam dobrze że jut tam nie pracuję

baton
@Kudlaty

ty stary, weź ty se batonem gęby nie wycieraj okej... Swoją drogą każdy na firmie wie kto to jest kudłaty, więc pewnie jesteś swieżynką kolego albo pracujesz na wózkach prawda? Mam pytanie do prawdziwego kudlatego... To prawda, że pijecie kwas z akumulatorów? Pozdrawiam was mordeczki, a najbardziej to korników ;)

Kudlaty

Ale kabaret robicie nierobów na zakładzie nie ma od razu się lepiej pracuję Tak nierobów bo w 100 zrobimy więcej jak z wami nieroby. Dołącza do nas jeszcze ludzie dla których zabrakło miejsca ale to będą ludzie co pracują a nie nieroby co tylko latają po śrubki i tak dzień zlecial a robota nie zrobiona. Dziś do waszego grona dołączył dyrektor produkcyjny kolejny as co guzik zrobił a wymyśliał jak wy nieroby. A teraz możecie płakać

Tak2Nie2
Majster
@Kudlaty

No popatrz popatrz a ja dzisiaj nie widzialem nic innego tylko ludzi co łażą bez celu po hali.(usunięte przez administratora)

@Kudlaty

Witam. Ja się tylko grzecznie zapytam. Który dyrektor? Ten z koroną czy z ,, porażka,, Pozdrawiam.

szalony
@Majster

o tak było troszke luzu bo dzis dostalismy umowy

@Niewolnik W.O.

Dyrektor produkcji jest tylko jeden. Drugi to zastępca.

@Kudlaty

Zero godności w taki sposób odpisywać do pozostałych

Neutralny
@Kudlaty

Wstydź się człowieku w ten sposób pisać do pozostałych pracowników. Zero godności !

ezehiel
@Majster

A dzisiaj też się jakoś specjalnie nie przerabiamy, jak zjem sniadanko, zapale papieroska, postoje i pogadam z kolegami jeszcze pół godzinki, to wtedy pójdę do wagonu i sobie troche odpoczne.

PRZEMCIO
@szalony

AAAAA UMOWY KTÓRE WSADZCIE SOBIE (usunięte przez administratora)

Marko
@Kudlaty

Kudłaty (usunięte przez administratora) sam jesteś nierobem. Nawet prądnicy nie umiesz porządnie naprawić i stare szczotki do nich zakładasz pajacu

Tak1Nie1
@Marko

Pajac to Ty jesteś i wszystko robisz idealnie Podaj swoje dane ! Taki cwaniak jesteś?? Żałosne!

PRZEMCIO
Nazwa działu: Produkcja

POWIEM TAK ŻAŁUJĘ ŻE TAM PRACOWAŁEM ZMARNOWANE LATA ŻYCIA TAM PO DRUGIE JEDEN ROBI A PIĘCIU SIEDZI I CHLAJĄ CAŁY TEN ZAKŁAD TO JAKAŚ POMYŁKA CI CO TAM ZOSTALI TO GORZEJ (usunięte przez administratora)

agent 007
@PRZEMCIO

już tam nie pracuje 5 obietnic że będzie wypłata za dużo dla mnie , na obietnicach nie kupie chleba (usunięte przez administratora) ja tam życia nie zmarnowałem bo sporo mi zakład dał , ostatni rok to bez sobót był szkoda , ale szkoda że nie zwolniłem się wcześniej , dał mi wiele i zabrał mało , ale o swoje walczę o wypłatę , szkoda że nie byliśmy jedną drużyną do końca , z tego co tu czytam to piszą tylko pracownicy wagon opole , nie jestem administratorem tej strony Słowak dał mi szansę ,ale nie dał mi szansy odejść z godnością na którą zasłużył każdy kto tam pracował Zakład do którego warto wrócić ale z pewnością nie jak nie ma wypłaty , a Pacy w Opolu nie brakuje więc żegnam się z tą firmą w niemiłych okolicznościach i ,przyszłość jeśli ktoś zna to wie, ja nie wiem może wrócę za 10 lat kto to wie

Poczajewiec Krzysztof

Panie Kudlaty Proszę o podpisanie się swoim imieniem i nazwiskiem Ja dementuje wszystkie wypisywanie komentarze pod Nickiem Kudlaty Pozdrawiam wszystkich pracowników!!!!!

Agent 007
Nazwa działu: Finanse

25 milinów dostał od taty który ma 300 milinów , ale dał z konta oszczędnościowego , teraz synek ma 5% więcej kasy z 25 milinów za miesiąc będzie 10% może o 7% więcej , pozwiedzał jedno będziemy się sądzić , czemu dziś syn nie idzie do więzienia tylko ojcem się ratuje , > , poznał by wine swoją na karku swoim , anioły żadnego człowieka na rękach nie noszą za złe zachowanie , Remtrak ponoć pokrył koszty ale tylko te listopadowe ponoć ,

@Agent 007

Kto dostał? Od jakiego taty? Napisz proszę jaśniej, bo nie za bardzo wiem o czym mowa kolego

Pracownia W.O.

Czytając komentarze pana ,, kudłatego,, narasta we mnie poczucie winy. Zaczynam sobie uświadamiać że to ja jako ,, nie rób,, jestem winny sytuacji w Wagon Opole. Choć mam wrażenie że to chyba nazywa się lizusostwo z mocną warstwą wazyliny. Podziwiam też entuzjazm pana ,, kudłatego,,. Boję się tylko że w euforii pracy w Remntraku napewno któryś wagon przerobi na prom kosmiczny. Zaś co do obrażania pracowników używając słowa,, nierobów,, to z mojego 40-go letniego doświadczenia w pracy wiem jedno. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Po prostu jedni mają honor, wychowanie i wiedzę. A inni wiadro wazyliny. W imieniu pana kudłatego chcę przeprosić ,,nie robów,, bo nie zasłużyli na taką ocenę. Pozdrawiam wszystkich. na szczęście rynek pracy szuka nawet nierobów. A jakie warunki pracy mamy w Wagonówce? Mróz, mróz i zimna woda. Jak wogule jest. Mimo wszystko, Wesołych świąt wszystkimi.

Hshsjs

Hahaha przecież do remtraka przechodzą same nieroby!!!

Tak3Nie1
Kropka
@Hshsjs

Kierownik wybrał sobie kolegów klakierów, zresztą on to juz ludzi którzy zostali w wagonie to ma głęboko w poważniu, ot taki kierownik nam sie trafił, który nie potrafi zawalczyć o pracownika.... Dramat

@Hshsjs

Ja bym powiedział ,, wybrańcy,,

Kropka
@Niewolnik W.O.

Ale czlowieku jacy to wybrańcy, co on ślepy jest? To nie widzi kto co robi??? Gdyby remtrak wiedział jacy to "wybrańcy" to by się szybko zwineli z tej padaki

@Kropka

A jest inna możliwość? Zrobią to co zaległe i pa pa. Remtrak buduje nowe hale. Biorą się też za lokomotywy. Kiedyś była szansa. Ale Agnieszka miała swoje ,, priorytety,, Wagonówka ma szczęście bycia tylko cytryną do wyciskania. Szkoda.

W punkt

Andrzej
@Niewolnik W.O.

Naiwny jesteś. Remtrak ma tyle zleceń ze zależy mu na zwiększeniu produkcji. Opole mu się przyda bo ma ludzi i hale. Jak to wszystko ruszy to będzie robota dla wszystkich. Tu są kadry i jest rynek z którego można brać. Oni to chcą wziąć na lata i inwestować tylko muszą uzgodnić to z Właścicielem

Tak1Nie1
@Andrzej

Naiwny? A może 10 milionów z Remtraka uratuje Opole? Peterka by się ucieszył. Marzenia ściętej głowy. Ja zachęcam do obejrzenia i przeczytania co to jest Remtrak. To żadna wiedzą tajemna. Pozdrawiam.

Pracownik1
@Andrzej

Dopóki nie pozbędziemy się konstruktora piecy to będzie dalej nam utrudniał W tej chwili specjalnie utrudnia i ze słowakiem się smieją

Pracownik1
@Kropka

Jak by nie ten kierownik to już 3 lata temu byś nie pracował On jako jedyny starał się zabytki utrzymac

Helik
Nazwa działu: Produkcja

Halo kierowniku tadek będziesz walczył o pieniądze dla pracowników czy już masz ich gdzieś bo dupka uratowana i ważne że u ciebie na koncie są pieniądze.

Andrzej
@Helik

Sam walcz o swoje a nie innych wysyłasz aby za ciebie to zrobili. Jaj nie masz aby się Słowakom postawić? Wagon Opole to historia teraz liczy się Remtrak Opole.

Tak2Nie2
@Andrzej

Żal mi cię czlowieczku... (usunięte przez administratora)

Kkkk
@Andrzej

Jesteś żałosny człowieku nie masz nic godności

Haha

Wazelina powiadasz haha to raczej Ty smarowaleś (usunięte przez administratora) i co nie udało się haha a wiesz czemu bo jesteś i byłeś słabym pracownikiem

@Haha

Akurat z tymi ukladami nie mam nic wspólnego. Pocieszaj się , że jesteś taki dobry i jesteś w tym zacnym gronie wybrańców .

Kkkkk

Co wam ten rentrak da jak zakład podzielony jest będzie coraz gorzej ,a tym zadowolonym życzę powodzenia ale nie zapominajcie że wypłat dalej nie macie więc nie cwaniakujcie.

Bob budowniczy
 Rekomendacja

Firma się rozwija z dnia na dzień . A jak komuś się nie podoba to niech się zwolni !!!! A nie pisze głupoty

Tak3Nie5
@Bob budowniczy

Chyba się raczej zwija a nie rozwija :D

Tak5Nie
@Bob budowniczy

Dobrze masz nasrane w tej swojej główce...

rocky
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem uczciwie , widziałem wiele jak ludzie sobie pomagają wynosić pewne rzeczy z tej firmy , ale już od 2 lat zaczęło się dziać źle 1 naprawy p5 nie zrobione stoją do dziś , 2 p4 to były naprawy prawie na p5 , góra dołu nie rozumiała nie da się roboty wykonać w 1 tydzień czasem potrzeba 3 tygodni na wagon nie 2 dni , brak zakupu materiałów na wagony , Oby tym co zostali przeniesieni do firmy remtrak sprzyjała passa dla reszty pozostało wyjść z twarzą z tej firmy Wagon Opole Wagon Opole do dziś dna nie wypłacił wynagrodzenia za miesiąc Październik a obietnic każdy dziś ma dość to już nie czasy PO

Niewolnik W.O.

Ludzie...czytam komentarze i już się kłócicie ? Helooooo. Żeby coś wywalczyć to trzeba razem trzymać sztame. Zamiast walczyć o kasę to głowa po sobie. Kto wymyślił bajkę że Remtrak będzie inwestował. Wiem że lata spędzone w Wagonówce... kawał życia. I większość to solidni pracownicy. Z wiedzą większą niż kierownik cz dyrektor. Ale ja już nie wieże. Niechaj tylko dadzą kasę by nie sądzić się na koniec.

@Niewolnik W.O.

Niby 13 albo 16 maja być ale myślę że to kolejny termin wyssany z palca trzymaj się pozdrawiam

Oko boga

hejka poczekaj i szkoda twego chodzenia idz dopiero po 13 grudnia byłem i tak mi powiedziano nic nie płacisz

Oko Boga

Wina kierownika ratował co mógł nie raz miał ktoś wylecieć z pracy za picie za bumelki A dawał kolejne szanse więc nie pitolcie głupot a że przeszedł ludzie każdy by chciał mieć taka wiedzę o wagonach jaką on ma. Przeszli najlepsi nie wszyscy ale dzięki tym ludziom co zostali mam nadzieję że uda się was ściągnąć spowrotem . Mam nadzieję że 16 zobaczymy się wszyscy i razem będziemy pracować

Tak7Nie
ezehiel
@Oko Boga

Najlepsi powiadasz? Mam Ci wymieniać z imienia i nazwiska tych "najlepszych"? Pomyśl troche zanim coś napiszesz.

@ezehiel

Oki czekam wymień o kogo ci chodzi tylko pisz prawdę a nie potol głupot

Remik

Dokładnie, słaby kierownik a i związki zawodowe też się jakaś heroiczną walką o pracowników nie wykazały. Związki to są tylko na papierze, jak trzeba kase płacić to tak. Każdy pilnuje swojego stołka.

Repa
Nazwa działu: Produkcja

Slowak wczoraj śmiał się prosto w oczy pracownikom.Niby wypłaty do 13 grudnia.Juz to widzę.Trzeba walczyć o swoje pieniądze.A tym co przeszli do remtraka to gratuluję naiwności za rok będziecie szukać pracy, tak jak my teraz co są na umowie Wagon Opole.

Kkkkk

Porażka ta firma ....nic już z tego zakładu nie będzie w biurowcu co niektórzy tak urośli że już nic dowiedzieć się nie można

Pracownia W.O.

Ktoś dostał kasę na konto?

Tak1Nie3
oko boga
Nazwa działu: Produkcja

mam nadzieje ze zakład stanie na nogi że wypłaty dostaniemy i mam nadzieje ze dalej bedziemy z fajnymi ludzmi pracowac na wagonch

Tak7Nie1

Potwierdzam, piniędzy nie będzie

Marko

Czekaj do piątku.

Tttt
@Marko

Ciekawe do którego bo już parę minęło jesteście naiwni dalej wieżyczkę...a co będzie w grudniu .trzeba zakładać sprawy do sądu A nię czekać na zbawienie raz już co niektuży przez to przechodzili...

kiedy to będzie?

@ezechiel

No faktycznie, był przelew jakoś o 12tej. Czyli pojawiło się jakieś światełko w tunelu...

Dzisiaj?

@Serhii

No dzisiaj dzisiaj

@Serhii

Tak jak nam to słowak obiecał przecież, że do piątku mają być, postawił sobie to za punkt honoru i tak się stało..... A już zaczynałem się martwić...

Serhii
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

kiedy będzie wypłata?

Zostaw opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie