Opinie o Develocus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Develocus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Develocus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develocus Sp. z o.o. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Rzeszów. Zainteresowała mnie oferta firmy Develocus Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3500 PLN?

Najemca Nowy wpis

Na początku wynajmu od firmy pokoju było wszystko w porządku, im dalej tym gorzej. Pośrednik Pan Piotr ignoruje telefony, wiadomości, jest opryskliwy. Przy końcu najmu, przy oddaniu kluczy usłyszałam, że zwrócą mi całą kaucje, bo brak zastrzeżeń przy przekazaniu pokoju. Kaucje dostałam o 150 zł mniej po 3 tygodniach, bez żadnej informacji zwrotnej na maila czy telefonicznej. Szkoda marnować nerwów. Uważajcie:)

Najemca

Dramat. Omijać firmę szerokim łukiem. Jeżeli chodzi o najem mieszkań w Poznaniu. Pan Piotr K. pracownik firmy, który pokazywał mieszkanie nie raczył przy wpłacie zadatku informować o ważnych kwestiach zawartych w umówię. Pytałam go czy są jakiekolwiek dodatkowe koszty najmu, mówił ze tylko to co w ogłoszeniu. Wpłaciłam zadatek 1000zl po czym wysłał umowę a w nie najemca musi wykupić na koszt własny ubezpieczenie do 50 tys bo inaczej doliczają 300zl do czynszu. Najemca odpowiedzialny jest dosłownie za wszystko w mieszkaniu, i rozumiem odpowiedzialność za sprzęty i dbanie o to. Ale w mieszkaniu był piekarnik który pamięta (usunięte przez administratora) a oni wycenili go za 800zl. Wpisywane rzeczy typu szczotka wc, czy zasłona prysznicowa do umowy to lekka kpina….. do tego najemca musi płacić za naprawę takich rzeczy jak centralne ogrzewanie, kanaliza itp. Zrezygnowałam z umowy bo mam takie prawo i poprosiłam o zwrot zadatku bo zostałam wprowadzona w błąd i nie poinformowana o kosztach dodatkowych. Firma milczy, zadatek przepadł. (usunięte przez administratora) i tyle.

szeryf najemców
@Najemca

hehe sam jestem najemca ale mnie śmieszy jak widze cos takiego co pisze ta osoba. wynajmuje to odpowiadam w 100% jak za swoje na tym to polega to nie hotel :D co do ubezpieczenia ja akurat mam swoje i to wyższe nawet niż te 50 tys nie bede w razie czego nic naprawał na swoj koszt, niech ubezpieczyciel płaci. szkoda tracić czas na odp ale najbardziej rozśmieszyło mnie "mam takie prawo" przykro mi ale umowa podpisana jest wazna i nie ma czegoś takiego jak rezygnacja... dobrze, że cię puścili i nie naliczają faktur co miesiąc bo mogliby. a zadatek... poczytaj w necie jak na ustawy ci szkoda czasu, jak kupujesz mieszkanie jest tak samo zadatek to cos co przepada jak sie rozmyslisz pozdro.

Truteń Nowy wpis
@szeryf najemców

Ustawa nie nakazuje osobie wynajmującej serwisować i naprawiać sprzęt a także malować mieszkanie itp. Mówi tylko o celowym zniszczeniu lokaty. Obowiązek taki mają tylko lokatorzy mieszkań gminnych ale nie o tym tutaj mowa.

chociaż jeden klient Nowy wpis

witajcie, jestem tu choć nie lubie tego miejsca... miejsca do wylewania szumowin na firmy.... widzę powyżej samych najemców wypowiedzi a to tak jakby o restauracji wypowiadał się dostawca ziemniaków a nie ten co jadł. Firma młoda, sprawna, zawsze pod telefonem. Wiem za co płacę i cieszę się, że powyżsi znerwicowani ludzie nie dzwonili do mnie tylko do develocusa i oni z nimi rozmawiają w moim imieniu. Wypowiedzi powyżej pokazują jedynie jaki stosunek ludzie mają do tego co wynajmują. jeden sie dziwi że zniszczył i nie dostał kaucji, druga że ma w protokole szczotkę do toalety (a co za darmo była?), kolejny, że umowy najmu nie mozna rozwiązać. sorry taki mamy klimat takie jest prawo - umowa terminowa trwa do końca terminu. Każdy ma swoje prawa ale i obowiązki. ale wracając do firmy to spoko, usługa dobrze realizowana a przede wszystkim nikt mi głowy nie zawraca.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Develocus Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jak

Wynajmowałem mieszkanie na Rzeszowskiej w Dębicy po półrocznej umowie, okazało się że z danej kaucji musiałem jeszcze im oddać ukryte opłaty które nie były wpisane w umowę....(usunięte przez administratora) i kłamcy nic dodać nic (usunięte przez administratora)chcą jak najwięcej pieniędzy wyssac z człowieka.... (usunięte przez administratora) tą firmę nie polecam....

Olga

Zastanawiałam się nad współpracą z nimi na zasadzie franczyzy ale piszecie, że nie polecacie tej firmy. Chciałabym jednak poznać trochę więcej szczegółów. Czy ktoś, kto z nimi współpracuje, mógłby opowiedzieć coś więcej? Czy faktycznie zapewniają szkolenia i pomagają krok po kroku?

Maciek
@Olga

Może warto zadzwonić do franczyzobiorców i popytać ich dlaczego współpracują i jak to jest na prawdę? ;)

Łucja
@Maciek

Dobra sugestia a jak znaleźć do nich kontakt? Równie dobrze mogą wyrazić swoje zdanie tutaj, zawsze większe grono obiorców na tym skorzysta. ;) wiesz coś więcej na ten temat?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Develocusem. Firma rzetelna, otwarta na potrzeby klienta. Pan Kucharzyk zawsze pomocny i konkretny. Obsługa kompleksową, profesjonalną, trzymajcie się ustaleń i terminów.

Łucja
@Anna

Brzmi spoko, ale z których ich usług konkretnie korzystasz?

Essa

Bardzo nie polecam współpracy z anną per... zero organizacji, brak kontaktu... jawne (usunięte przez administratora) i oszukiwanie

annarzeznik145wp@gmail.com

Nie polecam okropna firma brak rozwiązania umowy nie można nawet odejść za kara okropne traktowanie wynajmujących grożenie nawet komornikiem co to za umowa której nie można zerwać naprawdę okropna firma nie polecam tam czegoś wynajmować nigdy...

Martyna

A jakie są tu ogólnie obowiązki? Jest się jakby zarządcą tych wynajmowanych mieszkań czy jak to wygląda?

X

Fatalne podejście do wynajmujących. Zero inicjatywy jak się coś zepsuje, nieodbieranie telefonów Nie polecam totalnie

Wiecie jak wygląda obecna sytuacja i praca w firmie Develocus Sp. z o.o. w mieście Rzeszów? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

Develocus

Witam, jestem byłym "wspolnikiem" Kucharzyka, nie polecam "okładka ładna lecz środek pusty". Jak masz wiecej jak 30 lat i ladna marynarkę to prezes Ci do (usunięte przez administratora) wejdzie jak mu mieszkanie zostawisz w podnajem, w razie problemów często boi się lokatorów. Sp z.o.o z kapitałem 5.000. Po 3 latach dochody firmy wyniosły 20.000 miałem niby 25% a moja średnia wypłata to 2.300. Prezes A. Kucharzyk lubi stosować tzw. Mobing wśród swoich stażystów. Ps. Ten wpis też usuniesz prezesie A.K ? Pamiętaj aby mnie zablokować!

Maciek

Rzetelna firma, zawsze podchodząca indywidualnie do klienta. Pomogli mi zamienić obecne mieszkanie na inne, typowe pod inwestycję Moje sugestie dla Develocus Sp. z o.o.: Trzymać tak dalej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Develocus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Develocus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develocus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develocus Sp. z o.o.?

Develocus Sp. z o.o.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 28C lok. 13