Opinie o MTB Sp. z o.o. w Sulechów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MTB Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTB Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTB Sp. z o.o. w Sulechów

Malwina Nowy wpis

Czyli nie tylko mnie przyciągnęła ta oferta dla biurowego z 8 tys w maksie widełek. forma umowy mnie zaciekawiła, bo pisali, że każda jest możliwa. ale tak na samym początku też można być na tej o prace czy jednak od zlecenia się zaczyna?

Po postach widzę, że Drajwer jeszcze w kwietniu tamtego roku polecał współpracę. :) a czy ktoś z biura się tu również wypowie? Pokazała mi się po prostu oferta sprzed paru miesięcy, w której pisali o tym, że można do 8,000 zł zarobić, to możliwe? opisze i ktoś za jaka prace tak na przykładzie?

Wanda Nowy wpis

Czyli z ostatniej opinii na forum wynika, że trudno tutaj o premie dla kierowców? A jak to wygląda od strony biura? Z tego co widziałam na stronie firmy, pisali, że nieustannie się rozwijają tak samo ich team spedycyjny. Ile więc osób przynależy do obecnego zespołu i czy wiecie coś na temat potencjalnych przyjęć? Od strony zarobków jak to wygląda?

Mr. D Nowy wpis
@Wanda

Premie są, firma się rozwija, z biurem można się normalnie dogadać w każdej kwestii. Ja moje polecić z czystym sumieniem. Jestem ich drajwerem.

Kiero

Pracuję już parę lat, pracę wykonuje jak należy i nikt z pretensjami do mnie nie dzwoni. Najlepiej odciąć się od reszty marud i robić swoje. Pieniądze są na czas, co jakiś czas podwyżki auta nowe, karty firmowe, robota ułożona. Chcesz porozmawiać z szefem możesz zadzwonić jak człowiek i się rozmówić bez problemu. W pracy nie ma leżenia i czasami jest ciężko ale nikt nie mówił że będzie lekko.

Justyna
@Kiero

A możesz zdradzić ile zarabiasz? Jeśli jest tak jak mówisz i można zignorować negatywne komentarze, to praca wydaje się fajna. Warto się zgłosić?

Kiero 2
@Justyna

Na polskiej czy niemieckiej umowie o zarobki pytasz?

Aneta
@Kiero 2

A ile jest na polskiej? I czy duże są różnice jak znam życie to pewnie tak co?

@Aneta

Z tego co się orientuję jest 350 złotych dniówki bez widlaka, 380 złotych z widlakiem.

Wanda
@Monika

Tylko taka różnica za widlaka? A z premiami jakimiś czy dodatkami wiadomo jak sytuacja tutaj wygląda?

Cieślak 123
@Justyna

Pieniądze podobno nie są najgorsze. W MTB kto nie ma Jaj to nie da rady. Zjazdy na weekend wiecznie w sobotę.

Wanda
@Cieślak 123

Czyli ci wszyscy, którzy tutaj w pracy się ostali to mogą serio poszczycić się tymi "jajami"? Szkoda tylko tych zjazdów w sobotę, no ale nic nie może być idealne przecież

Tomasz Konieczek
@Wanda

W ramach premi może Pani zjechac z trasy w sobote i wyjechać w niedziele. Pozdrawiam.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MTB Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik biurowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kierowca 1981

Trochę juz pojeździłem napisze tak Praca ok jak wszędzie nikt za darmo pieniążków nie da robota poukładana spedycja może i przekaźniki ale wiedzą co robią Auta może i biedne ale wszystko świeże jeżeli chcesz pracować beż jeczenia marudzenia i opierdalania polecam ????????????????

..........

Wykańczalnia ludzi... nic więcej

Kierowca

Mobing brak szacunku do kierowcy. Spedycja tragedia zwykli przekaźniki jedyne co potrafią to pretensje że kierowca zrobił o 5min dłuższą pałze. Dawniej słyszałem od starszych szoferów którzy dziś sami uciekają bądź szukają innego pracodawcy firma godna polecenia dziś przy władzy dyktator lubiący donosicieli i pseudo szoferów oczerniających kolegów i tyle w temacie. Co innego słyszy sie przy zatrudnianiu a rzeczywistość inna. Zaletą nowy tabor choć w najuboższych wersjach.

Zostaw merytoryczną opinię o MTB Sp. z o.o. - Sulechów

• Jak się pracuje w MTB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTB Sp. z o.o.?

MTB Sp. z o.o.
  • Zwycięstwa 22