Ger-bud

Płock

Opinie o Ger-bud

k2

to najważniejsze, jak pracodawca jest konkretny i również podaje konretne oczekiwania to też łatwiej jest je zrealizować, cenię takie firmy i ger-bud jest jak najbardziej na +

toja

Kierownik jest spoko i my wszyscy mamy rozne humory raz lepszy raz gorszy Wlasciciel firmy wie czego oczekuje od pracownika i wie co moze pracownikowi zaoferowac Wszystko ma wylozone na stol i to czy sie zgodzimy na propozycje zalezy od nas Kasa na czas umowa doslownie wszystko Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych w GERBUD

SEba

"prezes" daje ogłoszenie w PUP i jak przychodzisz z zapytaniem o pracę to każe ci umówić się na jakiś dzień najlepiej taki jaki mu pasuję i zapieprzasz na próbę calutki dzionek ZA DARMO -Ostrzegam.Ja żałuję że miałem wtedy urlop bo inaczej PIP.

@SEba 15.10.2015 20:28

Człowieku, chyba pomyliles firmy. Nigdy takich rzeczy w tej firmie nie ma. Każdy kto pracuje ma odrazy umowę o pracę . Wiem bo tu pracuje 10 lat. Można narzekać na kierownika z Warszawy , ma swoje humory i nieuzasadnione zaczepki ( pewnie w domu ma źle i wylodowywuje się na ludziach)

@SEba 15.10.2015 20:28

Masz rację. Ma naloty jak baba w ciąży.

Monter izolacji

Witam pracuje w tej firmie od jakiegos czasu i mozna powiedzieć że prezes jest słowny i dotrzymuje terminów wypłat. Są o czasie a nawet zdarza się że przed 10tym i to kilka dni. Robota jak każda, szkoda że klimat w firmie jest kiepski ale zarobki spoko

Zostaw opinię o Ger-bud - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ger-bud