Opinie o Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński w Płock

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński?

@Dylon00

Naj mniejsza w na płockim rynku braki w ludziach premie po 100 zł śmiech na sali dno i tyle

Izoler

Żeby tylko każdy płacił jak GERBUD.wyplata na czas.50 w sobotę 100 w niedzielę. Po godzinach też płacą pierwsze dwie 50 potem setki.

Dylon00
@Izoler

Jaka stawka dla doświadczonego izolera

Pracownik Nowy wpis
@Izoler

Akurat w tym roku co miesiąc jest inaczej wypłata nie interesuje ich że ktoś ma ratę w banku raz da 1 raz 10 a teraz da 15 nic nie warta firma kiedyś była bardzo dobra teraz to się powoli rozpada przez nieudolne samozwańcze kierownictwo

Adam Nowy wpis
@Dylon00

Jak szefostwo w Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński traktuje ludzi?

Kazik Nowy wpis

Oszust i noc więcej , aktualnie najniżej stawki na Orlenie , ponoć mają być podwyżki od kwietnia ale tak już szef ściemnia od roku nie polecam

Maja

Witajcie, rusztowaniowec nadal poszukiwany? Bo była taka oferta pracy do nich, ogółem to chciałam wiedzieć, jakie są godziny pracy i czy istnieje opcja przyuczenia, pytam dla taty szukającego pracy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
AP

Firma Ger-Bud z siedzibą W SULECHOWIE nie zajmuje się Izolacją. Chodzi mianowicie o Firmę http://gerbud.pl/index.php/de/ Z PŁOCKA. JEST TO STRASZNA POMYŁKA! Pisząc TAKIE opinie zwróćcie proszę uwagę gdzie i u kogo to jest wystawiane, bo to może zruinowac reputację nie właściwej osoby, niszcząc firmę, w tym przypadku GER-BUD z Sulechowa, która jest naprawdę dobrą i uczciwą firma.

izoler rzetelna recenzja

Ogólnie prace w Ger-bud oceniam 3/5 Jest to mała firma w której pracuje około 40 osób na Płocku . Praca cały czas jedno zmianowa w Płocku na terenie PKN Orlen ( czasami delegacje na Warszawę lub Gdańsk) na 6:00 do 14:00 plus 2 nadgodziny dla chętnych ( bez żadnych dodatków takich jak 50% ) ,dla chętnych także weekendy po 8 godzin soboty 50% i niedziele 100%. W praktyce z nadgodzinami i weekendami dla chętnych wygląda to tak że jeśli nie robi się przynajmniej jednej soboty w miesiącu lub kilku nadgodzin kierownictwo bd się czepiać nie bd się nam należeć premia a w najgorszym przypadku nie przedłużą umowy lub nawet wypowiedzą umowę . Zarobki dla osób bez doświadczenia to 11zł netto po kilku miesiącach jak się sprawdzimy możemy liczyć na 13zł netto , z doświadczeniem 13zł netto na okres próbny później średnio na poziomie 15-16zł netto .Wypłata na konto jest na czas zawsze na koniec bieżącego miesiąca , a nadgodziny i weekendy są płacone w połowie następnego miesiąca w kopercie pod stołem . Pan prezes jest osobą konkretną i wypłacalną ale nie chce płacić pracownikom premii pomimo dużej liczby nadgodzin i zrealizowanych dużych zleceń w terminie owszem premie zdążają się ale rzadko , także nie ma co liczyć na jakieś duże zarobki a NAJGORSZE jest to ze pan prezes nie lubi słowa NIE .Firma jak nabierze dużo zleceń to jest trochę zmuszanie pracowników do robienia nadgodzin a nawet wysyłania na siłę na delegacje odmowa może się skończyć rozwiązaniem umowy . W SKRÓCIE Jako praca zarobkowa może być jak dla mnie na krótki okres czasu tak do 2 lat żeby co najwyżej nabrać doświadczenia i poszukać lepszej firmy .Ponieważ mimo że jest wypłacalna ale dalej jest to mała firma która nie daje żadnych perspektyw na przyszłość .

@izoler rzetelna recenzja

Każdy ma prawo wyboru. Większość ludzi w tej firmie pracuje po kilka kilkanaście lat więc chyba nie jeste tak żle.Wydaje mi się że młodzi ludzie bez doświadczenia nie liczą jakie pieniądze trzeba wydać żeby nauczyli się zawodu.Ogólnie jak ktoś chce robić w dużych firmach to przecież jest KEAFER czy MULTISERWIS więc droga otwarta.Jakos ludzi w firmie GERBUD nie brakuje.Sumując trzeba brać pod uwagę przychodząc do jakiej kolewiek firmy że delegacja też jest wpisana w pracę. A z tego co wiem to właśnie ten prezes przyjmując do pracy tłumaczy to każdemu z osobna i każdy to wie przychodząc do nas.Pozdrawiam żetelnego izolera.

Izoler żetelna recenzja

Witam chętnie odpowiem na komentarz mojej opinii. Tak zgodzę się że w firmie nie jest aż tak źle bo atmosfera miedzy pracownikami jest ok i co najważniejsze wypłaty są na czas .Liczę się z tym że zatrudnienie pracownika bez doświadczenia wymaga może nie tyle co pieniędzy ale i czasu . Ja osobiście na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałem się że praca jest czasami przy dużych zapyleniach i temperaturze nic nie miałem powiedziane o delegacjach moze pan prezes zapomniał powiedzieć (nie wiem ) , dopiero w trakcie pracy dowiedziałem sie że są delegacje . Ogólnie nie mam nic przeciwko delegacją ale tak jak każdy ma jakieś problemy i czasami nie może akurat w tym miesiącu jechać na delegacje . Ja osobiście niestety byłem w takiej sytuacji ,na początku nie byłem na liście osób do delegacji ,zadzwoniono do mnie że jednak jadę i dano mi 10 min na zdecydowanie się tłumaczyłem że jestem w trudnej sytuacji i nie dam rady teraz . Później zadzwoniono do mnie jakieś 30 min po telefonie i powiedziano że mam zdać ubrania i przepustkę nie dając mi żadnej opcji wytłumaczenia sie osobiście . Głownie uważam że GER-BUD tak jak wiele firm niestety nie moze sie pogodzić z rosnącymi zarobkami Dla porównania Biedronka (kasjerka ) na start bez doświadczenia ma 12zl netto Auchan ( ochrona Płock) na start bez doświadczenia 10 zl netto Ja rozumiem że z młodymi bez doświadczenia wymaga to wyszkolania ale oferowanie komuś prace w zapyleniu i duzej temperaturze za 11 zl netto gdzie ochroniarz ma 10 zl netto . To zadać sobie pytanie czy to sie opłaca za 160zł wiecej .

@izoler rzetelna recenzja

Kiedyś żeby wyszkolić izolera to chodziło sie do szkoły 3 lata i wtedy nawet jak przyszło sie na budowę to człowiek nie za dużo potrafił,wie można sobie policzyć ile kosztuje wyszkolenie wykwalifikowanego pracownika.Teraz przychodzi młody pracownik który nie ma pojęcia o tym zawodzie i chciałby zarabiać jak ten doswiadczony.Nie liczy ile trzeba kasy wydać w jego edukacje.Itak ja napisał Pan że w firmie Gerbud można doświadczenia złapać i iść dalej.A czy w innej firmie na początek dostanie pan więcej nie bo też muszą na początku w Pana zainwestować a nie mają gwarancji że jak Pana wyszkolą to będzie Pan tam dalej pracował.Więc samo to że pracują tam ludzie po kilkanaście lat to chyba o czymś świadczy.

Rzetelny izoler
@pracownik

Witam prosze niech pan sie wróci do szkoły i nauczy czytac ze zrozumieniem bo nic nie pisałem że pracownik bez doswiadczenia ma zarabiać tyle co z doswiadczeniem a o tym ze zarobki sa stosunkowo małe do wiekszych firm ktore daja możliwość rozwoju kursy, szkolenia,awans (których w tej firmie nie ma nie liczac obowiazkowych szkolen bhp jakie musi przejść kazda firma na orlenie) i udogodnienia takie jak karnety, catering, bony itp nie mówiąc juz otym ze w pozadnej firmie jak sie robi w tygodniu to za nadgodziny ma sie 50% i normalnie nie na czarno( gdzie w gerbud tak jest)i za soboty tez na czarno na szczęście z 50% i szkoda ze jak wiekszosc pracodawców chwali sie tym ze robia tu parcownicy po kilka lat i tylko tyle czym moze sie pochwalić ale juz nie pochwalisie ze nadgodziny na czaro i bez 50 czy nawet jak duza jest rotacja pracowników w ciagu roku, jak ktos szuka pracy w tym samym zawodzie a w plocku na ten zawod nie ma dużego wyboru a do innego miasta niechce bo ma tu rodzine itp to robi tak osoba tez dlugo w takiej firmie nie raz sie słyszało w internecie ze zle sie dzieje albo czasami robia a nie widzieli wypalty za 4miesiace lub wiecej to ze robia tam pracownicy kilka lat to nie znaczy ze na 100% bd dobrze juz to ze robi sie jakies nadgodziny na czaro to nieswiadczy dobrze o firmie

GER-BUD SP . Z O.O.
@izoler rzetelna recenzja

POMYLIŁEŚ KOLEGO FIRMY ! NASZA FIRMA NIGDY NIE PRACOWAŁA W PŁOCKU .

Irek

Ważne, że firma ma dobra opinię jako pracodawca . Niestety wszystkich nie uda się zadowolić.

Katarzyna

Dlaczego przestaliście aktywizować się w tym wątku? Jaka sytuacja aktualnie występuje w Ger-bud? Warto Waszym zdaniem starać się o zatrudnienie w tej firmie? Każda Wasza merytoryczna uwaga będzie bardzo ważna dla osób, które poszukują pracy na terenie Płocka.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

k2

to najważniejsze, jak pracodawca jest konkretny i również podaje konretne oczekiwania to też łatwiej jest je zrealizować, cenię takie firmy i ger-bud jest jak najbardziej na +

toja

Kierownik jest spoko i my wszyscy mamy rozne humory raz lepszy raz gorszy Wlasciciel firmy wie czego oczekuje od pracownika i wie co moze pracownikowi zaoferowac Wszystko ma wylozone na stol i to czy sie zgodzimy na propozycje zalezy od nas Kasa na czas umowa doslownie wszystko Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych w GERBUD

SEba

"prezes" daje ogłoszenie w PUP i jak przychodzisz z zapytaniem o pracę to każe ci umówić się na jakiś dzień najlepiej taki jaki mu pasuję i zapieprzasz na próbę calutki dzionek ZA DARMO -Ostrzegam.Ja żałuję że miałem wtedy urlop bo inaczej PIP.

@SEba

Człowieku, chyba pomyliles firmy. Nigdy takich rzeczy w tej firmie nie ma. Każdy kto pracuje ma odrazy umowę o pracę . Wiem bo tu pracuje 10 lat. Można narzekać na kierownika z Warszawy , ma swoje humory i nieuzasadnione zaczepki ( pewnie w domu ma źle i wylodowywuje się na ludziach)

@SEba

Masz rację. Ma naloty jak baba w ciąży.

Monter izolacji

Witam pracuje w tej firmie od jakiegos czasu i mozna powiedzieć że prezes jest słowny i dotrzymuje terminów wypłat. Są o czasie a nawet zdarza się że przed 10tym i to kilka dni. Robota jak każda, szkoda że klimat w firmie jest kiepski ale zarobki spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński - Płock

• Jak się pracuje w Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński?

Zobacz opinie na temat firmy Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński?

Firma która zostaje opisywana to: GER-BUD Gerard Ochociński
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Lachmana 2m.47
    09-407 Płock