Opinie o Team Service Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Team Service Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Team Service Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Service Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zawsze do 10 miałam każdego miesiąca

No dzis jest 10 no moze przeleja

Malinaaa

Witam czy ktoś dostał wypłatę z skromak???

Ja tez nie dostalam

Lenu

Nie otrzymałem jeszcze wypłaty

@Malinaaa

No w tym mcu jeszcze nie ma

Hania

Czy ktoś ma jakis kontakt do tej firmy bo moja mama nie dostała od nich PIT-a a ten nr co jest na ich stronie nie dział

Krzysztof K

Pod który Urząd Skarbowy podlega TS ?? Moda mi ktoś dane adresowe?

US Warszawa Mokotow

@Malmi

Dzięki . Bo byłem dziś w swoim US po pit ale skargę powiedzieli żebym złożył w US pod który podlega TS. A pit mi tylko spisali na kartce nie wydrukowali mi tak jak ktoś tu pisał .

@Krzysztof K

Witam, ja pisałam mi wydrukowała Pani pit bez żadnego problemu dodam też że to nie był urząd w Warszawie.

@Nella

No a mi powiedziała że nie ma takiej możliwości . Widzę że co urząd to inne obyczaje. Znajoma była dziś w TS po pit i pytała się kiedy będzie wypłata za grudzień to jej powiedzieli że kiedyś tam będzie .

@Krzysztof K

Kiedys tzn w grudniu po południu

Vittorio
@Malmi

Nie us Mokotów a 2 us na ul Stawki. Firmy z kapitałem zagranicznym są na Stawki.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik budowlany - Malarz -Tapeciarz oferowane przez firmę Team Service Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Był już ten przetarg na sprzątanie wiadomo jaka firma sprząta?

@Kasia

Był 18 marca ale nie mozna sprawdzic kto wygrał bo poczta nie podala kto zlozyl i kto wygral

PracownikRoku

Czy firma dalej istnieje, ogłosili upadłość???

@PracownikRoku

Chyba nie proces upadlosci moga zaczac jak beda mieli 3 mce opoznienia w platnosciach wiec chyvba nie

Pracownikroku
@Malmi

A biuro jeszcze istnieje, wie ktoś może???

@Pracownikroku

No na razie jest

?!
@PracownikRoku

Czy w biurze wydrukują mi pit jeśli do dziś nie dostałam czy nie ma możliwości?

pc

Akurat moja mama wplątała się we współpracę z tą "firmą"..Mają pecha, bo zajmuję się zawodowo takimi "krzakami"... Proponuję Państwu również wnieść pozew o zaległe wynagrodzenia. Umowa o pracę jest podstawą do tego typu czynności.

@pc

No sad pracy dobre rozwiazanie i co.dalej?????

PR
@pc

To jak zajmujesz się takimi sprawami zawodowo to napisz ludziom pozew zbiorowy .

@pc

I co im zrobisz klapsa przylejesz ok sa nie w porzadku ale jak poczta im zakodila ponad 11 baniek to co sie dziewisz

@Malmi

Nie odzywam się na tym portalu bo nie ma sensu ale nie mogę już czytać jak obwiniasz pocztę a ts bronisz. Ja nadal jestem ich pracownikiem bo jestem w ciąży i na L4 i wyobraź sobie że mi od stycznia nie płacą. Co mnie obchodzi że poczta im winna jest kasę za 2 miesiące i jak ją dostaną to zapłacą ludzią. Powiedz mi w takim razie z czego mi zapłacą jak ja jestem nadal ich pracownikiem(usunięte przez administratora)To też poczty wina?

@Kaśka g

Wywalili ja z poczty i dlatego nienawidzi poczty i pracowników tam pracujacych.

@Kaśka g

Jak to jestes pracownikiem nie rozwiazali umowy ????

@KL

I tu sie mylisz wciaz sprzatam poczte i tak juz od 2014 roku wam.zadna firma nie pasuje wszystkie firmy opluwacie macie umowy zlecenia termin wyplaty 15 albi 20 ale juz piszecie ze wam.nie placa ja nie bronie TS tylko obiektywna jestem zadna firma nie da sobie rady jak mu zakosza parenascie milionow.moze tak byc ze tej.kasy dlugo nie zobaczycie

@Kaśka g

Jestes malooperatywna nie znasz swoich praw widze????

@Malmi

Nie rozśmieszaj mnie paręnaście milionów poczta zakosiła. Hahahahaha

@Malmi

Za to Ty jesteś aż za bardzo operatywna w ubliżaniu ludziom , obrzucaniem błotem poczty , obrona ts. Czy ty nie widzisz , albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem ,że tutaj już nikt nie chce z tobą rozmawiać? Że wszyscy mają dosyć twoich "mądrości" weź miej honor i nie komentuj postów jak ludzie tego sobie nie życzą

@KL

A kiedy ja ci ublizylam zwazaj na to.co piszesz bo ja nie ublizylam.nikomu wam zadna firma nie dogodzi o tak jak na tym forum nspisala Zdruzgotana was zadna firma nie piwinna zatrudnic

@Malmi

A co mu zrobisz klapsa mi przylejesz hahaha. Oj czytaj ze zrozumieniem

@Malmi

Czytaj ze zrozumieniem kobieto operatywna. Jestem w ciąży i nie mogą. A prawa to ja dobrze swoje znam tylko niestety to troszeczkę musi potrwać.

@KL

A co do pisania to bede pisac nie zabrinisz mi tego tak poczta (usunięte przez administratora)TS za listopad grudzien do tego naliczyla pare milionow kary i zatrzymala kaucje ktora ts wpacil podpisujac umowe jak nie rozumiesz pewnych.rzeczy to nie pisz glupot a tak na marginesie co powiesz jak TS stanie do przetargu i go wygra .

@KL

W przeciwieństwid do ciebie potrafie czytac ze zrozumieniem a po drugie miej odwage pisac pod jednym nickiem dyskutowac wiecej z toba nie bede bo nie mam zamiaru znizac sie dk twojego poziomu.

@Kaśka g

Gdybys zaraz w styczniu zadzialala to juz by ci zus wyplacil te pieniadze wiec niestety jestrs malo operatywna

@Malmi

Hahaha ha normalnie mądezejszej kobity od ciebie nie poznałam. No patrz pewnie siedzę w domu i czekam aż ts mi zapłaci. Zapoznaj się troszeczkę z procedurami prawnymi pani operatywna a później pouczaj innych.

@Kaśka g

Nikogo nie pouczam procedury znam lepiej niz ty mimo wszystko zycze.ci szczesliwego rozwiazania i zeby ts nie zlikwidowal sie bo zostaniesz na lodzie po macierzynskim

Api

Czy ktoś ma już wypłatę z Skromak??

@Api

Tak mialam 8 na koncie

Api
@Malmi

Aha bo ja tej pory nie mam

@Api

Mi wypłacili w dwóch ratach i druga ratę dostlam dziś popołudniu. A już dwie damy krzyczały że głupoty pisze i zament sieje a jednak ktoś taka samo jak ja nie dostał

Maria

Do wiadomości dla tych wszystkich broniących obecna firmę w pt dostałam część wypłaty druga część miała być dzisiaj i zgadnijcie czy ja mam . Oczywiście że nie czy ktoś jeszcze jest w takiej sytuacji . W umowie nie mam ani wysokości wypłaty ani terminu płatności Już mnie te wszystkie firmy sprzątające wk.....

@Maria

Nie pisz glupot bo pensje wyplacili lubicie siac ferment

@Wanda

No to może ty dostałaś ja nie i nie sieje fermentu a i nie pisze głupot , pisze tak jak jest. W pt dostałam tylko część pieniędzy .

@Maria

No nie co za głupoty piszesz wszyscy dostali tylko th pokrzywdzona zadna firma wam nie pasuje

@Malmi

Nie pisze głupot . Dostałam część wypłaty. Jaki bym miała cel kłamać ????

Miro

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja i czy atmosfera jest dobra?

@Miro

Hahaha skąd się urwałeś? Firma "fantastyczna"!!!!!! Firma płaci na "czas" albo wcale!!!!! Koordynatorzy tak zapracowani że nie mają czasu na odebranie telefonu!!!! Żadna firma serwisu sprzątającego nie zebrała tylu "pozytywnych " opinii pomimo tak krótkiego istnienia....

@Miro

Jesli masz na mysli TS to trzymaj sie od niej z daleka a jesli skromak to.jedz do biura na bakalarska

Nella

Witam, chciałam poinformować tych co nie dostali pitu z TS, byłam dzisiaj w urzędzie skarbowym i tam mi pani wydrukowała pit, więc bez łaski z TS.

@Nella

No tak wydrukuja tylko ze trzeba do urzedu.dojechac w moim przypadku ponad 20 km stracic swoj.czas bo TS nie wyslal albo poczta tak niesie

@Wanda

Wolałam jechać niż czekać w nieskończoność firma taka biedna może na znaczki nie ma, a poczty bym nie winiła bo z innych firm dawno dostałam.

@Nella

U mnie listonoszowi nie chce sie wchodzic na 3 pietro i nawet pierwszego awiza nie zostawia dopiero drugie przynosi j z reguly nz dwa gora trzy.dni przed terminem ostatecznym odbioru a powtorne awizo powinno byc 7 dnia od pierwszej proby o czym mh mowimy

Malinaaa

Czy ktoś ma wypłatę z skromak???

@Malinaaa

Ja nie mam wypłaty chociaż w tamtym mc miałam już 06/02 i ja w dalszym ciągu nie mam PIT-u.

@MM

Ja w tamtym miesiącu miałam w 4.02 a dziś dzwoniłam do biura i mówili że dziś powinno być na konto. Skromak

@Malinaaa

No zobaczymy bo ja już szczerze mam dosyć tych pseudo firemek a na TS to już brakuje mi określeń

@Malinaaa

Tak dzus sprawdzilam konto i sa wczoraj wplynely

Tak naprawde zgodnid z umowa powinny byc dzisiaj bo 10 wypada w niedziele

@MM

To popros prezesa zeby na twoje specjalnd zyczenie zatrudnil firmd ktora ty wybierzesz

@MM

A z ts napewno nie będziemy mieli wypłaty za grudzień. Ale pit wczoraj dostalam

@Malinaaa

A skad ta pewnosc ze napewno wyplaty nie bedzie a jak okaze sie ze TS stanie do przetargu i go wygra ???????

@Malinaaa

Nie no wypłacić muszą , ja w przyszłym tyg składam pozew do sadu, nie będę tolerowala bezczelności tej firmy .A PIT-u nie mam w dalszym ciągu w pn jadę do US.

@Malmi

A ty znowu się udzielasz?

A co zabronisz mi ????

Malmi

No ludzie nastepna firma wam nie pasuje to co.wy byscie chcieli przeczytajcie dokladnie umowy tam jest podany termin wyplaty nawet w umowie zleceniu

Mia
@Malmi

A dziwisz się...(usunięte przez administratora).

@Mia

A jaki madz termin wyplaty w umowie to ze za styczen byla przed termniem to nie znaczy ze tak zawsze bedzie poczta za styczen zaplacila dopiero w marcu a za luty zaplaci w kwietniu znam firme skromak sprzatalam poczte przed impelem jak byl skromak zawsze placili na czas zgodnie z umowa ktora sie mialo

No ja jestem na umowie zlecenie i jeszcze nie dostalam wypłaty

@Kasia

A jaki masz termin wyplaty w umowie zleceniu trzeba to sprawdzic zwyczajowo jest to 20

Mia
@Kasia

Ja też mam na umowie zlecenie i dziś dostałam wypłatę że skromak

Wanda

Kasa jest ze skromak przed chwila dostalam sms z banku a pitu nadal brak

@Wanda

A ja nie mam jeszcze wypłata z skromak..

@Malinaaa

No nie wiem ja mam ale ja mam konto w tym samym banku z ktorego przelewy robi skromak

A umowę zlecenie masz???

Umowa o prace

@Wanda

Bo dzwoniłam do firmy i że przelane na konto ale jakoś nie widać i powinnam mieć i nie mam dziwnie

@Malinaaa

Znam firme skromak od kilku lat oni nie nawalaja z wyplata

@Wanda

Dziwnie że nie mam na konto

Po co zamęt robisz . Uspokój się kase dostaniesz

@Malinaaa

Ja też już mam ale część , druga część mam dostać w pn . Masakra dzielenie wypłat

@Maria

Jak to podzielili moze robisz dwie poczty i madz dwoch koordynatorow????

@Wanda

Nie mam jednego koordynatora i sprzątam jedną pocztę . No rozbrajają mnie te wszystkie firmy .Jedna lepsza od drugiej.

@Maria

No to nie wiem ja nic zlego nie moge powiedziec na skromak

Ms

Dziś dostałam PIT wysłany do pracowników 4 marca . A wypłaty za grudzień nie widać . Co za firma masakra , brak kontaktu z nimi.

@Ms

No ale to poczty moze byc wina ze wyslano 4 marca s nie TS

Właśnie dziś dostałam PIT

@Malinaaa

A kiedy ci wyslali bo ja jeszcze nie mam

@Wanda

Wysłali w 1 marca a dziś dostałam.

Ms

PIT nadal brak , pensji brak masakra , dzwoniłam do Urzędu Skarbowego że pitu nie dostałam, powiedzieli mi że mam przyjechać do nich, złożyć skargę, oraz też że mi wydrukuja.

@Ms

Ja kuzwa tez nie mam pitu o pensji nie wspomne masakra dodzwonic sie do jasnie panstwa nie można

Teraz mowia ze wyplaca w ratach. Oczywiscie niewiadomo kiedy moze luty moze marzec..... Tak nam powiedzialy w biurze.

Jula

W ilu ratach bo z tego co piszesz to wychodzi ze w dwoch.tylko ktorego mca

Ktos

Albo wgl nie dostaniemy

Kasia68
@Ktos

Dostaniemy tylkk nie wiadomo kiedy

@Kasia68

Ja już coraz bardziej w to wątpie że dostaniemy wyplaty

@Jula

Nie mówią w ilu ratach. Nie mowia tez czy bedzie zachowana ciągłość w wyplatach.

Jula

Wszystko zalezy od tego kiedy odzyskaja kase od poczty dostalam taki list od nich

Wanda

A pitu nadal nie ma .w czwartek jade na wołoska dosc tych kpin

@Wanda

Ja też w dalszym ciągu nie mam PIT-u . Ta firma jest bezczelna do granic możliwości .

Zostaw merytoryczną opinię o Team Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Team Service Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Wołoska 18
    02-675 Warszawa

Team Service Polska Sp. z o.o.