Opinie o Team Service Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Team Service Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Team Service Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Service Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Chyba ten termin do końca tygodnia to znowu ściema bo jakoś wyplaty od ts nie widać

@Kasia

Pewnie ściema powiedziane na odczepke

@Kasia

Poczekajmy do godziny 17 ostatnio w grudniu przelali wieczorem i ja np mialam dopiero.na drugi dzien ale szczerze to powiem nie chce.mi sie wierzyc ze zaplaca

Malinaaa

Ale wypłata z Servic??

Ja też dostałam wypłatę , brak pensji z Ts.

Jola

Podobno TS ma do konca tygodnia zaplacic

@Jola

Ciekawe , ja mogę tylko powiedzieć że właśnie mam przelew za styczeń

@MM

No niestety ja nie ale.bylam dzis w TS i powiedzieli ze do konca tygodnia beda pieniadze

@MM

To dobrze ze ktos dostal wyplate oprócz mnie bo juz zostalam posądzona a sianie fermentu i tego ze jestem wyjątkowym pracownikiem bo tylko ja dostalam

Serio?

@Jola

Serio będzie kasa?, Jak. Mi powiedział facet przez telefon ze kie mamy co liczyć na wypłatę bo poczta nie zapłaciła a firma biedna jest.

@Asienka

Tak ja przelew za styczeń mam ale wiem że nie wszyscy mają jakoś oni dziwnie te przelewy robią i mam jako wpłata własna .

MM

To się okaże jutro zadzwonię do biura. Raczej za dużo by ryzykowali bu. Ale fakt jest faktem, że wypłata jest 4 dni przed terminem a z TS miałam umowę i ani razu im się nie udało w terminie przelew zrobić . Także w pt jadę do sądu pozew złożyć .

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik budowlany - Malarz -Tapeciarz oferowane przez firmę Team Service Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Jols

Aga262 ja bylam dzis w biurze i taka dostalam odpowiedz ale czy mowili prawde nie wiem poczekamy zobaczymy

@Jols

Powiem Ci ze dobrze by było bo nam się należy ale mi powiedział że nie dostaniemy Zobaczymy ale miało być 23 a już mamy luty.

No ja dziś z nowej firmy dostalam wyplate i nie mam powodu zeby klamac bo z ts dalej wyplaty nie ma a z nowej firmy no naprawde środki czystości dostalam umowe też

Maria
@Kasia

Co ty za głupoty pleciesz , nikt nie dostał wypłaty tylko ty. Dlaczego siejesz ferment ????

@Kasia

Nie pisz glupot bo wyplaty nikt jeszcze nie dostał

@Malmi

No ludzie kochani z jakiego powodu mam klamac zdjęcie esa z banku mam wstawic żebyscie uwieżyli poza tym skąd wiecie ze nikt nie dostal wszyscy pracownicy na tej stronie się nie udzielają

@Kasia

Bo jesliby kasa byla to wszyscy by ja dostali no chyba ze dla takiego pracownika robia wyjatek

@Malmi

Malmi ty siejesz ferment z nowej firmy ja dostałam wypłatę już w czwartek, na wypłatę z TS nadal czekam

@Malmi

A ty gdzie dokładnie pracujesz? Na jakiej Poczcie?

@Asienka

A co cie to obchodzi jak pisze ze pensji nie ma to chyba wiem co pisze ja mam w umowie ze pensja bedzie wyplacana 10 kazdego mca

Jola

To co zamawialam ze srodkow to dostalam umowe tez ale kasy nie bo mam w umowie ze bedzie wyplacane 10

Krystyna

Uważajcie na ta nowa firme .

Dlaczego mamy uważać?

@Krystyna

Jakos od nich nikogo nie widzialam z koordynatorem rozmawialam raz wzial.dane co potrzeba i cisza

@Krystyna

No ja mam inne doświadczenia z nową firmą bardzo pozytywne wszystko jest jak powinno być

@Kasia

A pracowalas juz z ta firma kiedys podali ci kiedy pensja bedzie dali ci umowe

@Krystyna

No tak umowe środki czystosci i wypłate

@Krystyna

Póki co z nową firmą nie mam problemu dwa tygodnie temu dostalam środki czystości w zeszlym tygodniu dostalam pocztą umowe a dzis dostalam wypłate

@Kasia

Niemozliwe ja sprawdzalam konto i nie ma kasy

Nie wiem ja przed 15 dostałam wypłate

Maraaaaaa

Dokładnie i ja też

gość
@Krystyna

ja mam dokładnie to samo, ani umowy, ani kasy jak niektórzy, ani środków czystości mimo że się upominałam.

Jula

Czy ktos dostal kase za styczen z tej nowej firmy

@Jula

Tak ja dziś dostałam przed 15

Już zdąrzyłam połowe wypłaty wydać

Magda

Firma do (usunięte przez administratora) nie zapłacili więc już sprawa w Pip-ie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić zaległe pensje

Kasia68

No nie dzis bylam w sadzie zlozyc wniosek o zaplate wynagrodzenia za grudzien i ekwiwakentu za urlop wiec juz nie pojechalam do biura bo bym die nie wyrobila do pracy

Kasia68

Aga262. W poniedzialek pojade do biura i zapytam sie czy dostaniemy te pieniadze czy mamy isc do sadu jak cos sie dowiem dam znac ja mam bliziutko do biura wiec moge tam podjechac

Arek
@Kasia68

Witam . Moja żona była i nadal jest pracownikiem TS do dnia dzisiejszego nie dostała ani pieniędzy ani rozwiązania umowy . Może tą całą sytuacje powinno się nagłośnić w mediach jest kilka programów które może z chęcią podejmą się nagłośnienia tej sprawy tym bardziej że pracowaliście w placówkach Poczty Polskiej która powinna sama się też zainteresować co dzieje się na ich obiektach w których ludzie wykonują swoją pracę .

@Arek

Moze miala umowe zlecenie ??

@Arek

Wydaje mi sieze poczta doskonale wie ze nie dostaliśmy wynagrodzenia za grudzień przeciez nie zaplacili faktury za sprzatanie w listopadzie i faktury za grudzien a jeszcze naliczyli kary na kwote kilkudziesieciu milionow

Arek
@Kasia68

Miła umowę zlecenie do kwietnia 2020 a później przekształcili ją w umowę o pracę ale nie dopilnowała i pan z tej firmy zabrał obie kopie do podpisu i niema do dzisiaj drugiej kopi umowy . Potrzebujemy pitu z tej firmy do rozliczenia i niewiem czy jest senns jechać do biura po odbiór czy tam w ogóle ktoś jeszcze pracuje

Kasia6i
@Arek

No wlasnie wiec zostala na zleceniu a pit maja obowiazek wyslac nam do 28 lutego wiec jeszcze jest czas ale od 15 lutego mozna bedzie mozna sprawdzic w urzedzie skarbowym na stronie internetowej

@Kasia68

I wiesz już coś na temat naszych wypłat?

Kasia68

Aga262 a masz umowe o prace tzn swoj egzemplarz bo moze bylas na zleceniu.

@Kasia68

Mam. Umowę o pracę. Swój. Egzemplarz już poprawiony bo zmienili datę bo. Miałam na samym początku do 2020 roku zmienili do 31 grudnia.

Kasia 68

Ja tez w świadectwie mam ze umowe rozwiazano za porozumieniem stron i ze zaplacono ekwiwalent za urlop dzis bylam z tym w biurze na wołoskiej zeby sprostowali ti powiedzieli mi ze nie sprostuja a co do ekwiwalentu to tak sie pisze w swiadectwie.jutro idd z tym do pip czy ts ma racje czy nie

@Kasia 68

Mi też tak napisali więc im wysłałam wniosek o sprostowanie świadectwa jak odmówią to napisałam że idę do sądu pracy . Czekam na wypłatę do końca tygodnia jeżeli nie wpłynie to w następnym tyg prawnik pisze mi pozew i idę do sądu pracy . I tobie radzę to samo. Ty w sądzie nie ponosisz żadnych kosztów ściągają pracodawcy

Daj znać co Ci powiedzieli w PIP

Kasia 68
@MM

Akurat w naszym przypadku nic nie placimy dostane nakaz zaplaty i co dalej w pip powiedzisl mi prawnik ze trzeba w pozwie dokladnie podac kwote o jaka wystepujemy

@Kasia 68

Mają prawo ci odmówić i ty wtedy składasz sprawę do sądu i sąd o tym zadecyduje. Ja rozwiązałam z nimi umowę na podstawie artykułu 55 i jak mi nie poprawia to tez to sąd rozstrzygnie .

@MM

A czy to wazne z jakiego artykulu jest rlzwiazana umowa co to za róznica

@Kasia 68

Byłaś na Wołoskiej i co nie zapytałas o wypłate? Ich obowiązkiem jest zapłacic nawet jak PP nie zapłaciło oni nas zatrudniali więc trzeba iść do sądu więc się pytam czy składamy pozer zbiorowy??? Ktoś chętny??? Jak. Bym była z Warszawy bym tam im zrobiła im Sajgon. No. Ale nie będę wydawać tyle kasy ktorej nie mam zeby tam jechać.

No jest bardzo ważne . Poczytaj sobie w internecie

@MM

No takie wazne nie jest jak jest rozwiazana umowa no chyba ze ci zalezy na odszkodowaniu ale na pensje nie maja a odszkodowania tym bardziej nie zaplaca a zeby dorobic w innej firmie swiadectwo z TS mi.nie potrzebne

@Kasia68

Słuchaj mnie akurat to nie interesuje czy mają czy nie mają na pensje . Sąd o tym zadecyduje co mi się należy a oni będą musieli zaakceptować postanowienie sądu . I tyle w temacie. Ja uczciwie pracowałam cały grudzień i mnie naprawdę nie interesuje czy oni mają na moją wypłatę czy nie jak tacy biedni to po co porywali się na taki kontrakt ??? Pewnie myśleli że szybko się wzbogaca na ludzkiej naiwności a tu niespodzianka i teraz wszyscy nie dobrzy wszyscy winni tylko nie TS . Żałosne już nawet nie chce mi się gadać o tej firmie .

@MM

No dobra sad da nakaz zaplaty i co dalej naiwna jestes jak myslisz ze ci zaraz wyplaca a komornik potrzyma wniosek o egzekucje a poznej umorzy jesli wogole zgodzi sie przyjac wniosek o egzekucje

@Kasia68

Zapomnialam dodac ze w naszym przypadku nie jest wazne rozwiazanie czy jest to porozumienie czy inny artykuł cieszmy sie ze nie dali porzucenia

@Kasia68

Słuchaj nie dedykuję co będzie jeśli . Ja patrzę z punktu widzenia pracownika i guzik mnie obchodzi co się później będzie działo. Jak Ci ich szkoda i według ciebie są tacy biedni to im swoją pensje daruj ja nie mam zamiaru.

@MM

Ja to sie dziwie zd jeszcze nie bylas z pozwem s sadzie widze ze tylko lubisz po prózni y mielic jezorem

@Kasia 68

Nie ma co liczyć na wypłatę bo jej nie bedzie trzeba już się z tym pogodzić.

@Kasia68

No widzisz i tu się mylisz bo tym jęzorem to ty tu na próżniacy mielisz w obronie TS. Ja właśnie w przeciwieństwie do Ciebie działam , wlasnie prawnik pisze mi pozew i w tym tyg go składam w sądzie . A ty dalej pisz i debatuj na co TS ma pieniądze a na co nie , na co pracownicy mogą liczyć a na co nie . Tyle w temacie

@MM

Ja ojuz zlozylam pozew prawnik mi jest nie potrzebny zeby wyliczyc co mi sie od TS nalezy i zeby zlozyc pozew a dzis jestem umowiona z innymi ktorzy kasy i nie dostali i idziemy z tym do mediow naswietlic jak TS i poczta oszukali ludzi

@Kasia 68

Ja nie mam jeszcze świadectwa.! Czy ktoś też nie ma jeszcze?

Biurwa TS
@MM

To nie gadaj zamilcz bedzie lepiej

Iza

Ja się pytam, czy jest tutaj ktoś chętny, żeby złożyć pozew zbiorowy a nie tylko pisać i debatować? Czekam na chętnych, bo szkoda naszego cennego czasu. Iza

Malmi

Arek Poczta doskonale wie ze nie mamy zaplacone i ma to w d...pie zerwala umowe naliczyla kare 8 milionow i zatrzymala wszystkie platnosci dla TS no ale coz prdzeso poczty maja sie dobrze wszak dzialaja zgodnie z zapisami umowy pomiedzy TS a poczta

Malmi

Ci co maja umowe zlecenie musza isc do sadu cywilnego ale tam trzeba zainwestowac dodatkpwe pieniadze

ewso4

Wszyscy tu piszecie o ludziach pracujących na umowę o pracę. A co w przypadku umowy zlecenia? Dodam tylko że podpisywałam umowę o pracę a w kadrach widnieje na umowę zlecenie? Mój wielki Pan koordynator nie raczy nawet odebrać tefefonu......

Jola

Poczytalam dzis dokladnie umowy na wyplate nie mamy co liczyc no chyba ze pp zaplaci za listopad ale na to bym nie liczyla poczta ja ide do prasy i opowiem jak poczta nas zalatwila

@Jola

Masz racje może to dobry pomysł z nagłośnieniem sprawy

dmariusz76
@Jola

Byłem w inspekcji pracy opisałem sytuację. Dowiedziałem się że, czy pp zapłaciła czy nie pracowników ts to nie obchodzi. Ts ma obowiązek zapłacić pensję, a firma może skarżyć pocztę do sądu. I tyle w tym temacie. Nie zapłacenie wypłat jest to naruszenie przepisów i należy dochodzić roszczeń w sądzie najlepiej pozwem zbiorowym. Szukam chętnych do takiego pozwu. Niestety Ci co mieli bądź mają umowę zlecenie muszą dochodzić swoich praw ale w sądzie cywilnym.

MT
@dmariusz76

Miałam umowę o pracę i nie zapłacili mi za grudzień jestem chętna do pozwu zbiorowego brak słów co ludzie robią z pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Team Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Team Service Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Wołoska 18
    02-675 Warszawa

Team Service Polska Sp. z o.o.