Opinie o Bim Textil-Service Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bim Textil-Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bim Textil-Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bim Textil-Service Sp. z o.o. w Katowice

ajnek

Przychylam się do opinii o wprowadzaniu w błąd przez handlowców co do okresu wypowiedzenia.Robią to notorycznie . JEŻELI CHCESZ ZAWRZEĆ UMOWĄ NAJPIERW JĄ DOBRZE PRZECZYTAJ A NAJLEPIEJ SKONSULTUJ JĄ Z PRAWNIKIEM ABY UNIKNĄĆ KŁOPOTÓW TYPU 3 LETNI OKRES PRZYMUSOWEJ WSPÓŁPRACY !!!

Biuro
@ajnek

Umowę oczywiście należy przeczytać. Akurat daty są napisane duża czcionką. Jako jedyni zostawiamy Klientom umowę, aby się w spokoju zapoznać. Proszę pamiętać o stałej cenie , zgodnie członkiem 5 tejże umowy.

@Biuro

Szkoda ze handlowiec udziela nieprawdziwych informacji Umowa z Wami to jak cyrograf (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) te dwa.slowa najlepiej oddają Wasze praktyki

Antoni
@Ola

Ale trochę w tym racji jest, można chyba przeczytać co się podpisuje? Czy to jest tak niejasne że z umowy nic takiego nie wynika? ;d

@Biuro

Co z czytania umowy kiedy handlowiec zupełnie inaczej przedstawia interpretację zapisów. Dzisiaj już wiem z kim mam do czynienia szkoda, że po podpisaniu umowy. Nigdy więcej BIM !!!!!!!!!!!!!! To przykre że żerują na wprowadzaniu w błąd przy podpisywaniu umowy i utrzymują się z kruczków w umowie, a nie z wynagrodzenia zadowolonych klientów.

@Biuro

nikt nie zostawił umowy do zapoznania się. ponadto streszczenie jej w ustach handlowca to jeden wielki stek bzdur niezgodnych z prawdą. Szkoda że domeną Waszej firmy nie jest uczciwość. Wówczas mielibyście klientów a nie zakładników

@Ola

Oj ostatnie zdanie to dość ostry dis na firmę. xd To w sumie tak z ciekawości w jaki sposób ten problem został rozwiązany? Czy raczej dalej trwa zabawa w "niewolnika" i trzeba przeczekać?

Miko
@Gabriela

Dalej trwa zabawa

@Miko

Nie no po połowie roku bez zmian? Ściemniasz. :/ Coś na pewno się tu zmieniło chociaż, co nie?

Jaka umowa obowiązuje w Bim Textil-Service Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Zawiedziony

Obowiązuje taka umowa, że się już nie wycofasz! U mnie jest tak, że podpisałem z nimi korzystniejszą umowę ale nikt mi nie powiedział ze od razu jest na 3 lata! Chciałem wogole zrezygnować zanim dowieźli szmaty ale dostałem pismo, że nie ma możliwości wypowiedzenia z innych przyczyn niż wynikające z obowiązujących przepisów. Okazuje się, że nie ma możliwości odwrotu, muszę wziąć prawnika i walczyć w sądzie! Aha, można zrezygnować- koszt, tylko 80% wartości 3 letniej umowy... Prawnik tej firmy powinien dostać Nobla.

@Zawiedziony

Czas trwania umowy nie jest drobnym drukiem , tylko wyraźnie zaznaczonym. Umowy w branży wynajmu nie trwają miesiąc. Cieszę się,, że korzysta Pan naszej oferty. Na okres umowy gwarantujemy stałą cenę .

@Zawiedziony

jak możemy się skontaktować?

@Katarzyna BIM

Pani powinna wyczyscic uszy bo jak sie dzwoni i wypowiada umowe zgodnie z prawem to sie takie rzeczy notuje a nie robi ludzi (usunięte przez administratora)

milo
@Zawiedziony

... i źle zrobiłeś, też tak miałem i od razu napisałem pismo że wypowiadam umowę, dostałem taką samą odpowiedź, jak zadzwonili że przyjadą z czyściwem pierwszy raz, bo to inni ludzie dzwonią - powiedziałem że odmawiam przyjęcia, nich się nie fatygują. Potem jeszcze po roku przyjechał samochód na wymianę czyściwa to powiedziałem że nie mam ich pojemników, nie korzystam z ich usług i odmawiam przyjęcia! Przysyłali faktury mailem i nie płaciłem za nie przez 2lata /ważne aby ich nie księgować/. Po ponad dwóch latach dostałem wezwanie do zapłaty z kancelarii ich reprezentującej na kwotę ponad 12 tyś. Pozwali mnie i wygrałem!!! Ludzie, w sądzie wiedzą co to za firma, ile jest spraw z ich udziałem i jakie mają opinie!!! Ludzie nie podpisywać z nimi umowy, a jak już podpiszecie i będą problemy to do sądu, nie bać się!!! Wygrałem w rozprawie zaocznej, koszt pism u prawnika (uchylenie płatności, pisma procesowe 1200 PLN) i choćbym miał zapłacić za prawników 10 tyś, to wolałbym im zapłacić niż tym oszustom za wadliwą usługę!!!

@milo

Wow, to serio widzę, że Tobie się udało. A to musiałeś te 1,2 płacić? To przegrana strona nie opłaca później tego typu kosztów dla strony przeciwnej?

Przekładnie

Polecam. Dobry kontakt.

Dobry Serwis

Bim i Mewa to niemieckie koncerny które zarabiają tylko na dziwnych umowach i braku możliwości rezygnacji . Proponuję Polska firmę Pamserwis ktora działa na Śląsku i jest ok i dużo tańsza

Tom
@Dobry Serwis

Wcale nie jest tańsza i zupełnie inny level. Reklamuj u siebie. Dzięki.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bim Textil-Service Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Produktu i Reklamacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Maria

Firma Bim działa w branży tekstylnej. Spółka ma 30-letnie doświadczenie na rynku. Bim oferuje swoim klientom leasing czyściw, odzieży roboczej dla zakładów produkcyjnych i warsztatów. Interesuje mnie, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Jagódka

@Zawiedziony ale to przy podpisywaniu umowy nie wiedziałeś, że jest na 3 lata?

Zawiedziony

Działania tej firmy polegają na wprowadzaniu w błąd! Pan „łysy” opowiada o tym że są dużo tańsi niż potentat na rynku i że robią to samo, po czym przy pierwszym terminie wymiany informują że nie maja transportu ani czystych szmat! Co to jest! Brudne szmaty leżą u mnie ponad pół roku i gniją. Ostatnio przysłali karton szmat, których jakość pozostawia wiele do życzenia... Ostrzegam wszystkich, zastanówcie się 3 razy zanim podpiszecie czy zmienicie firmę jak ja. A miało być tak pięknie...

@Zawiedziony

Jest możliwe, że w przypadku prośby klienta o doposażenie , wysyłamy bezpłatnie karton z czyściwem. Pojemnik z brudnymi szmatkami czeka na wymianę.

Warsztat
@Zawiedziony

Podpinam się pod wypowiedź. Przedswiciel opowiada cuda. Oboecuje okresy próbne, darmowe. Co do czego dochodzi problem z wypowiedzeniem. Polecam szukać innej firmy. Robienie kasy na umowach..i wyjaśnienia że trzeba czytać umowy..więc czytajcie dokładnie zanim coś z nimi podpiszecie!!!

Dominika
@Warsztat

Rozumiem, że zamawiałeś czyściwo i nie jesteś zadowolony? A mnie interesują opinie pracowników BIM, bo przecież firma na pewno zatrudnia wiele osób, w tym kierowców. Jakie macie warunki pracy?

Mateusz

Firma ściąga pracowników od konkurencji, by pozyskać bazę klientów.

@Mateusz

Potencjalni klienci są powszechnie dostępni we wszelkich wyszukiwarkach i portalach.

Justyna

Fajnie byłoby poczytać opinie pracowników Bim Textil. Mam nadzieję, że ktoś z nich się wypowie, bo zastanawiam się, czy warto tam aplikować. Jakie benefity dostajecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bim Textil-Service Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Bim Textil-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bim Textil-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bim Textil-Service Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bracka 20
    40-858 Katowice

Bim Textil-Service Sp. z o.o.