Opinie o Tm-Group Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tm-Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tm-Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tm-Group Sp. z o.o. w Toruń

Majka Nowy wpis

Jak tam stoicie teraz ze zmianami w warunkach zatrudnienia? ktoś sugerował jeszcze w zeszłym roku, że kwota netto może przemienić się w brutto, nie wiem jeszcze na jakiej zasadzie miałoby to działać, ale czy na przełomie roku nie wpadły wam może jakieś podwyżki? zastanawiam się jakie warunki zatrudnienia mogą teraz przypadać doradcom klienta, czy są oni w ogóle przyjmowani? ciężko mi było doszukać ofertę, dlatego pytam o warunki tutaj

A na tym magazynie, o którym pisali to jak się pracuje i generalnie zarabia? Przyszedłem poczytać opinie odnośnie pracy, bo szukam jej teraz na mieście a tu w większości pojawiały się komentarze od klientów. Chce się przyjąć jakoś styczeń / luty maksymalnie. Czy będzie wtedy dla mnie oferta? Jeżdżę na wózku, paleciakiem też daję radę. Dowiem się, jakie są obecne stawki? I jaką atmosferę macie?

Wózkowy Nowy wpis

Doradzę Ci jedno - wszystko na papierze - inaczej możesz się zdziwić,(usunięte przez administratora)pamiętaj też że premia uznaniowa może nie być uznana i wtedy jej nie dostaniesz.

Nor

Niestety przekonałem się na własnej skórze, że firma prowadzona jest przez (usunięte przez administratora) Kupiłem u nich podnośnik z zapłatą z góry z dostawą za 6 miesięcy. Po 6 miesiącach poprosiłem o organizowanie dostawy, ale w TM Group nikt nic nie wiedział o moim zamówieniu. W końcu je odnaleźli i zaproponowali, że mogą mi dostarczyć mój podnośnik, ale muszę dopłacić 2500 zł. Nie zgodziłem się na to i wezwałem od dostarczenia podnośnika, który u nich zakupiłem. Po kolejnych miesiącach oczekiwania oficjalnie zrezygnowałem z zakupu żądając zwrotu pieniędzy. Pan (usunięte przez administratora)przez kolejne 2 miesiące zapewniał mnie, że przelew już jest zlecony, ale nie ma pieniędzy na koncie, bo mają kłopoty finansowe. Na koniec zmienił zdanie, twierdząc, że podnośnik czeka na mnie od kilku miesięcy i w ogóle o co mi chodzi. Mogą mi go dostarczyć albo oddać pieniądze jak go sprzedadzą. Jasne, tak jak mi oddawali przez ostatnie miesiące... Niestety sprawa trafiła do sądu. Odnoszę wrażenie, że Panowie z zarządu liczą, że ludzie nie będą tępić (usunięte przez administratora) i po prostu odpuszczą. Absolutnie nikomu nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@Nor

Dzień dobry jedyny komentarz na tym portalu od raealnego Klienta a nie hejtera. Zapraszamy na zakupy towarów które są na stanach magazynowych. Klient zamawiał podnośnik. W okresie Pandemi. Był informowany przed podjęciiem zamówienia , że mogą być opóźnienia, że jest to okres, w ktorym nie znamy daty dostawy. Klient był na bieżąco informowany o opóźnieniach i dopóki towar nie wyszedł z fabryki i nie został wykonany miał możliwość zwrotu pieniędzy na każdym etapie. Zrezygnował upierając się, że chce pod Towar , który był zamawiany specjalnie dla niego. Przekonywaliśmy Klienta, że okres braku materiałów na rynkach światowych w tamtym okresie może spowodować długie opóźnienia w realziacji. Klient nie chciał zwrotu pieniędzy mimo wysłania wezwania do podania numeru konta do zwrotu pieniędzy. Klient wiedział , że był problem ze ściągnięciem wykonaniem towaru o tych parametrach w tamtym czasie upierał się, żeby dostarczyć towar nie zważając na terminy. Zrobiliśmy dokladnie tak jak klient chciał. Został dla Klienta sprowadzony model, który zamówił. Były propozycje zamiany zamówienia na aktualnie dostępne na stanie o podobnych lecz nie gorszych standardowych parametrach klient odmówił. Po czym przyszedł towar, zgodny z wymaganiami technicznymi Klienta ktory, leży na magazynie już wiele miesięcy i czeka na odbiór bezskutecznie klient nie odbiera. Był wzywany do odbioru rozmyślił się i od jakiegoś czasu towaru nie odbiera tylko żąda zwrotu kwoty. Ciągłe zmiany decyzji Klienta spowodowaly te niepotrzebne komplikacje. Podnośnik był wykonywany pod zamówienie klienta. Mimo wszystko nadal chcemy Klientowi pomóc oferując mu pomoc w jego odsprzedaży i zwrócenia środków od razu po sprzedaży do innego Klienta, który ewentualnie zakupiłby taki model o tych wymiarach i parametrach. Klient od wielu miesięcy towaru nie odbiera.

Panie Adamie proszę o podanie konkretnego numeru f vat zakupu lub paragonu. Będziemy mogli odnieść się do tej opinii. Życzymy spokojnych świąt. Wszystkie opinie będą weryfikowane i nie pozostaną bez odpowiedzi. Każdy Klient może liczyć na pomoc nawet w Święta dużyrujemy i jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tm-Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Kornela

Dzień dobry, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy o informację, o jakim zamówieniu mowa? Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiam.

Administrator firmy

Panie Piotrze nigdy nie unikamy kontaktu komentarz jest nietrafny ponieważ kontakt można znaleść na naszej stronie https://www.tm-group.shop.pl/Kontakt na tej stornie jest numer telefonu centrali, która przekieruje Pana do wolnego specjalisty. Jak Pan widzi od razu po otrzymaniu powiadmoienia odpowiadmy. Są równiez podane adresy email na które można napisać. Obecnie nie mamy zgłoszenia z prośbą o kontakt itp. prosimy o ponowną próbę kontaktu zapewne otrzyma Pan fachowa pomoc. Proszę podać kontakt do siebie od razu oddzwoni specjalista z pomocą. Informuję , że w związku ze sprawą która obecnie toczy się w prokuraturze odnośnie tego portalu, ten komentaz również trafi do prokuratury i sądu w celu weryfikacji, która potiwerdzi prawdziwość osoby oraz prawdziwosć tej treści. Korzystając z okazji informuję wszystkich czytelników , że otrzymalismy pismo w powyższej sprawie,L.dz.KPRb-12220/22 że : zawiadomienie z dnia 29,12,2022r dotyczące przestępstwa ściganych komentarzy z oskarżenia o czyn 212 par 2 ... zostało przkazane do Sądu Rejonowego w Toruniu celem nadania dalszego biegu sprawie. Niewątpię , że jakiś czas to potrwa ale jesteśmy pewni , że problem się wyjaśni się odnośnie komentarzy i dziłania psującego wizerunek naszej firmy a właściwa osoba zostanie pociągnieta do odpowiedzialności. Obecnie na tym etapie nie możemy ujawnić więcej szczegółów.

Szymon

Minęło już kilka dni , nadal nie posiadamy zgłoszenia, nikt się z nami nie kontaktował w tej sprawie, nie podał kontaktu do siebie. Nie posiadamy żadnego zgłoszenia. Sprawę uznajemy jako kolejna bardzo prawdopodobna próba dyskredytacji naszej firmy. Komentarz zostanie dołaczony do akt sprawy, która obecnie jest skierowana przez prokuraturę do sądu. W przypadku wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy jesteśmy zawsze dostępni pod adresem mailowym biuro@tm-group.info Możliwy jest również kontakt telefoniczny 733457531

Szymon

Wystawiony komentarz to pomówienia szkalujące firmę oraz pracowników firmy. W związku narażaniem na duże straty finansowe firmy i stratę zaufania wobec firmy przez potencjalnych klientów, potwierdzam, że w dniu dzisiejszym, tj, 29.12.2022 roku, złożone zostało ponowne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, sygn. spr. L.dz.-12220/2022. z dnia 29.12.2022. Zawiadomienie zostało złożone na podstawie komentarza z dnia 28.12.2022 oraz wcześniejszych jako sprawa współistniejąca ze sprawą z dnia 2.03.2022 Sygn. akt. 4075-4 Ds. 8,11,2022 Nr: E12,04,2022/41.

Kupujący z Allegro

Sprzedający przesłał niewłaściwy przedmiot. Zareagował dość szybko i wysłał kuriera żeby odebrać niewłaściwy towar. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie na zwrot pieniędzy trzeba było czekać miesiąc. To bardzo podejrzane.

Sebastian W
@Kupujący z Allegro

Szanowni Pańśtwo komentarz został przez nas dogłębnie zweryfikowany i nie został wystawiony przez Allegrowicza jest to komentarz pobrany na podstawie komentarza Allegro, kóry jak się okazuje i możecie Państwo sprawdzić zostanie usunięty. Komentarz na tym portalu został wystawiony przez UWAGA Pana ADAM WYS. były pracownik. Kóry prowadzi dalsze działania i zostanie w odpowiednim czasie pociągnięty do odpowiedzialności za straty jakie spowodował swoim działaniem porzez m.in takie wpisy działając świadomie z premedytacją na niekorzyśc spółki, która obecnie przez zachowania tej osoby straciła już kilkaset tysięcy złotych. Przestrzegamy, że nie będziemy bagatelizować takich zachowań a osoba ta materialnie odpowie za swoje działania. Obecnie miliśmy kilka przeszkód prawnych, które uniemożliwyły nam szybkie działanie jednak sprawa idzie w dobrym kierunku. Przypominamy nie jesteś anonimowy w sieci.

@Kupujący z Allegro

Informuję , że sprawa z uwagi na ciągłe komentaże niezgodne z prawdą wystawiane przez znanego nam sprawcę podpisującego się pod innymi nickami , została już jakiś czas temu zgłoszona do prokuratury a dokładnie 2 marca 2022 Sygn akt 4075-4 Ds. 8,11,2022 Nr:E 12,04,22/41 jednak Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód ul. Grudziądzka 47 dnia 11 kwietnia 2022 Postaniwiła odmówić dalszego ścigania sprawcy o przestępstwo z art 212 par 1.k.k. jak uzasadniła wobec braku interesu społecznego wobec występku ściganego zskarżenia prywatnego ściganiem z urzędu. W ocenie prokuratora brak było interesu społecznego w objęciu tego oskarżenia ściganiem z urzędu. Uzasadnił , że widzi jednak osobę pokrzywdzoną podmiot gospodarczy jakim jest spółka powodowa, który jest zdolny do samodzielnego występowana w obronie swoich praw w tym dobrego imienia. Ponadto uzasdnił , że W postępowaniu karnym w sprawie oskarżenia prywatnego Spółka władna jest przedłożyć Sądowi wnioski w przedmiocie żądania przeprowadzeniu dowodu z danych znajdujących sie na serwerach administratorów portali internetowych...dowódów włsanych itd i innych uzasadnienie jest obszerne na kilka stron. Prokurator Gabriella Kie....... Podpisała to postanowienie w tej sprawie dot korespondencji i wątków zamieszczonych min na tym portalu. W zwiazku z powyższym gromadziliśmy i nadal gromadzimy resztę dowodów i jak informowaliśmy, każdy jeden komentarz co do kórego będą uzasdnione wątpliwości, że jest pisany niezgodnie z rzeczywistoścą i razi w dobre imię powoda będzie przedstawiany jako dowód w sprawie i weryfikowany. Informujemy , że przedstawimy Państwu dalsze informacje związne z tym postępowaniem obecnie dla dobra sprawy mogliśmy upublicznić tylko niektóre .Drodzy Klienci Informuję, że tych komentrzy nie Pisze Klient a były pracownik. Jest to sprawdzone. Sprawa będzie ponownie zgłoszona do prokuratury z nowymi przesłankami i dostosujemy sie do stanowiska i postanowienia prokuratury równolegle ścigna zostanie na drodze postępowania sądowego.

Tomasz

Panie ,,Radosławie" Panie Adamie widzę że nadal brnie Pan w bardzo złym kierunku. Będzie miało to swoje konsekwencje zbieramy dowody szelkie korespondencje skrupulatnie sa przedyłane do osob zajmujacych sie tą spraw. Proszę o podanie nr dokumentu zakupu. Żaden klient nigdy nie został bez pomocy więc proszę nie pisać takich bzdur. Na stanie posiadamy tysiace elementów zamiennych. UWAGA Ja jestem jedynym pracownikiem o imieniu Tomek i zapewniam, że nie obsługuje reklamacji tym bardziej kompresorów. Zapraszamy na miejsce pokażemy jakość naszych produktów, które mamy w ofercie to rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące jakości produktów. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiam Tomasz K

Panie Adamie prosze nie podpisywać sie pod Nickiem Radek. Szanowni Państwo prosimy o podanie numeru reklamacji lub przesłanie dokumentu zakupu. Nie mamy żadnej rekalamcji opisywanej przez osobę, która opisuje jakiś problem, kórego właściwie nie ma. Jeżeli takowy by istniał proszę zgłosić go bezpośrednio do firmy dlaczego takie zgłoszenie nie miało miejsca ? Ja obiecuję , że rozpatrzę od ręki sprawę ponieważ posiadamy na stanie duże ilości podzespołów i cześci oraz towarów na ewentulana podmianę i jesteśmy gotowi do zakończenia tego problemu a dodam jeszcze konkretny rabat jeśli jakieś ewentulane niedopatrzenie miało miejsce z naszej winy. W zwiazaku z tym, że nie widzę takiego zgłoszenia które od razu zostało by obsłużone sprawę uważam za zamkniętą.

KAMIL
@Marcin

Tak rozpatrujecie te roszczenia że podnośnik u mnie nadal stoi niewyregulowany (usunięte przez administratora), wyważarka nie ma włącznika (usunięte przez administratora) a belka jest powyginana.(usunięte przez administratora)

Weronika

A możesz opowiedzieć konkretniej jak to wygląda? Co dokładnie nie działa tak jak powinno i jakie przykładowe problemy ostatnio występowały?

Tomasz K

Szanowni Państwo nie namy takiego przypadku. Klient nie przedstawił sie z imienia i nazwiska nie mieliśmy żadnego zamówienia od Weronika ? Klient nie podał numeru zamówienia do którego mogli byśmy odnieść się. Chętnie wyjąsnimy sprawę ale nic nam o niej nie wiadomo. Kompresory posiadamy na stanie magazynowym w oferowanych cenach chętnie sprzedamy każdą ilość. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Tomasz K

Weronika

A co w nich takiego szczególnego? Chodzi o to, że negatywy pewnie są. Ale to nie może być tylko sam hejt? Bo ludzie też czasami są przewrażliwieni przecież. :/

Administr

Informuję , że komentarze są pisane przez Byłego pracownika. Mamy juz na to część dowodów. Pracownik brnie dalej w bardzo złym kierunku, dlatego ,że przez takie działanie szkodzi wizerunkowi firmy. Zmusza on nas do podjęcia radykalnych kroków , żeby ostrzec innych przed nim oraz przedstawinem faktów co jest powodem tego zachowania jakich czynów sie dopuścił w pracy oraz odchodząc zniej. Czekamy na odpowiednie dokumenty w tej sprawie. Jeśli hejt nie przestanie być stosowany przez tą osobę upublicznimy wszelkie dowody w tej sprawie dla Państwa a to czego nie można upublicznić wyślemy najbliższej rodzinie do wglądu. A za czyny popełnione pociagniemy do odpowiedzialności. Sprawa została zgłoszona do odpowienich służb niestety bardzo długo to trwa ale jeśłi nasze przypuszczeni się sprawdzą a hejt sie natychmaist nie skończy pociągnniemy do odpowiedzialności tą osobę. To ostatnia szansa dla Hejtera A

Drodzy Państwo nie może być to prawdą ponieważ wszystkie modle oferowane mamy aktyalnie na stanie magazynowym. Zpraszamy do zakupów

Weronika

No tego na 100% nie powiem, że wszystkie ale w takim razie jak to zweryfikować?

Ignacy Ignacy

Jestem bardzo zadowolony z zakupu :) Nie byłem rozczarowany. Wydaję się, że niektórym klientom ciężko dogodzić :) takie czasy. Jednak GORĄCO POLECAM!!!

Joanna
@Ignacy Ignacy

A co takiego zakupiłeś :) ?

MotoMajster

Jestem klientem firmy TM-GROUP od dobrych paru lat, więc mogę się wypowiedzieć z dłuższej perspektywy. Jestem generalnie bardzo zadowolony z produktów tej firmy, podnośniki i kompresory, które zakupiłem działają bez problemów. W ostatnim czasie pojawiła się drobna usterka w jednym z 3 podnośników. Nic dziwnego, 3 lata pracował bezustannie w moim warsztacie. Każda maszyna ma swoje słabe punkty, to chyba oczywiste tym bardziej, że całodniowa eksploatacja znacząco wpływa na zużywanie się. Zadzwoniłem do TM-GROUP z prośbą o pozagwarancyjną naprawę usterki. Moją sprawą zajęli się zupełnie nowi pracownicy, których muszę pochwalić za bardzo dobrą i rzeczową obsługę. Nie wiem jak takie sprawy wyglądały poprzednio, ale dawno nie byłem obsłużony tak profesjonalnie. Moja sprawa została załatwiona szybko i bez problemów. Obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie. Przy okazji chciałbym za to podziękować całemu zespołowi i szczególnie panu Grzegorzowi, którego wiedza techniczna zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Polecam TM-GROUP za fachowość i naprawdę profesjonalną obsługę.

Administrator firmy

Szanowny Panie Pańskie powmówienia przekroczyły wszelkie granice. Informuję że wiemy , i mamy na to dowody, że nie pisze tego magazynier tylko Były informatyk, który jak widać dalej szuka problemów. Szanowny Panie A informuję , że Pańskie poczynani nie pozostaną bez konsekwencji. Ponadto jak uporzedzaliśmy Pana publicznie materiały z Pana zainteresowaniami erotycznymi i wszelkie dowody z Pana postępowaniem i przywłasczeniem mienia firmy zostaną przekazane Pana rodzinie nie tylko najbliższej. Pana szanse niestety się skończyły nie możemy dłużej tolerować Pana zachowań jeśli chce Pan nadal załatwić to polubownie prosze natychmiast wystapic o usunięcie tego wpisu. Pozdrawiam i życze miłego dnia Panie A

MotoMajster

Przedziwny jest Pański komentarz i szczerze czuję się zdziwiony. Ma Pan jakieś problemy emocjonalne? Jestem wieloletnim klientem firmy, korzystam z produktów TM-Group od lat, postanowiłem napisać swoją opinię. Dziwi mnie fakt, że wciąga mnie Pan w jakąś przedziwną sytuacje nie mając podstawowych informacji na mój temat. Zanim Pan mnie o cokolwiek oskarży, lub wciągnie w swoje przedziwne paranoje, niech Pan się głęboko zastanowi. To już ma znamiona paranoidalne... Pana problemy emocjonalne nie powinny mieć upustu na tym serwisie ale u specjalisty. Mimo wszystko życzę miłego dnia.

Pracownik firmy
@MotoMajster

Panie Moto Majster dziękujemy za wsparcie i pozytywną opinię jednak przepraszamy , że w naszym imieniu musiał się Pan tak denerwować... Dziękujemy za poświęcony czas.

Drodzy Państwo Przy sprzedaży Klient jest informowany, że nie otrzymuje oleju w komplecie więc jeśli Klient jest rozczarowny to może wynikać to tylko z niedoczytania tresći sprzedawanego przedmiotu w danym ogłoszeniu. Jeśli jest Pan niezadowolony odbierzemy od Pana przesłany kompresor i zwóricmy pieniądze. Jednak Dotychczas nie otrzymaliśmy takej dyspozycji od Pana. Jeśli chodzi o dokumentację Klient otrzymuje ją ze sprzętem jeśli ją zagubi zostaje przesłana kolejna. Pragnę zwócić uwagę na fakt , że portal Go Work jest śmieciowym portalem z uwagi na to , że nie daje możliwości weryfikacji prawdziwości treści i osób. Jedynie drogą poprzez służby ścigania co włąsnie czynimy i każdy jeden wpis jest przez nas weryfikowany jednak bardzo długo to niestety trwa.

Prosimy o podanie numeru dokumentu zakupu ponieważ nikt nie zgłaszał nam takiej rekalamacji. Napewno pomożemy Klientowi i zamienimy kompresor na kolor jaki wybrał pdczas zakupu. To dla nas żaden porblem. Jeśłi nie byli byśmy w stanie spełnić Klienta oczekiwań oczywiście po zwróceniu sprzętu oddamy klientowi pieniądze. Olej jest zawsze wlany do kompresora nie jest dostarczany osbno z uwagi na to , że klienci zapominali zalać i uszkadzali trwale kompresory. Kompresyry powyżej 100 litrów nie maja w zestawie wtyczek ektrycznych ani przewodu elektrycznego z uwagi na to , że w Polsce jest kilka rodzajów wtyczek siłowych ponadto, każdy klient ma inną odległość od kompresora do źródła prądu. W przypadku pytań jesteśmy do Klienta dyspozycji jednak ,żeby pomóc musimy wiedzieć , że ktoś takiej pomocy oczekuje. Pozdrawiamy wszystkich Państwa

klient007

Profesjonalizm w każdym calu. Fachowa pomoc i doradztwo. Polecam z czystym sumieniem! kompresory 300L olejowe oraz modele kompresorów bezolejowych - sprawdzają się znakomicie. Jestem bardzo zadowolony!

Joanna

z jakich powodów?

Tomasz K

Szanowni Państwo W historii firmy zatrudnialiśmy jednego pracownika o imieniu Justyna, która w dniu wystawienia opini nadal była naszym pracownikiem. Mamy oficjalne oświadczenie od tej Pani , że nigdy nie wystawiała żadnego komentarza na temat Firmy. W związku z powyższym jest to fala hejtu prowadzona przez tą samą osobę podszywającą się pod inne dane obecnych lub byłych pracowników. Robi to z premedytacją. Wystawiajacy pracował u nas bo zna cześciowe dane parcowników. Jesteśmy w trakcie wyjśniania: oficjalne wyniki podam do publicznej wiadomości jak tylko je otrzymam i będa w 100% sprawdzone. Zapewniam , że dowiecie się Państwo, kto tak naprawdę stoi za tymi komentarzami, jaki miał cel, dlaczego u nas nie pracuje. Jakich czynów się douścił. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia. Tomasz K Tomasz K

Tomasz K

Drodzy Państwo. Pragnę zwrócić uwagę na fakt , że osoba wystawiająca komentarze nie posługuje się prawdziwym podpisem a ,,podszyła się" pod tożsamość innej uczciwej osoby z naszej firmy. Jeśli były pracownik nazywa nagonką to , że zostały wykryte, kradzieże, to , że pracownicy dopuszczali się celem uzyskania korzyści materialnych dodatkowych premii czynów niedozwolonych , to że zamiast pracować przeglądali ciągle witryny o kontrowersyjnych treściach przez wiele czasu pracy oraz wiele innych, których nie chce ujawniać to napewno nie jest nagonka tylko dbanie o dobro i firmy. Po weryfikacji prawdziwej tożsamości jak wspominałęm wcześniej przedstawimy Państwu, kto tak naprawdę pisze te komentarze i dlaczego. Pozdrawiam i życze miłego dnia Tomasz

Wiktoria
@Tomasz K

Wspomniał Pan że niektórzy pracownicy dopuścili się czynów niedozwolonych. Czy w związku z tym zostali zwolnieni? Szukają Państwo kandydatów do pracy?

Tomasz K

Drodzy Państwo Nigdy nie zatrudnialiśmy żadnej Pani Łucji niebradzo rozumiem jaki interes ma Pani Łucja w ocenianiu naszej firmy i wyrażaniu współczucia, gdyż takiego nie oczekujemy ponieważ nie ma czego współczuć. Nie rozumiemy również skąd Pani Łucja snuje przypuszczenia , że osoba pisząca opinię to członek zarządu? Jeśli ma takie wątpliwości po co wogóle zamieszcza opinię? Zapraszamy Panią Łucję do nas do siedziby Spółki zrobimy Pani Łucji kawę i wysłuchamy, udzielimy wsparcia i podzielimy się naszymi opiniami. Podzielimy się również naszymi obiektywnymi ocenami ,które Pani Łucja będzie mogła usłyszeć z ust każdego z Paracowników. Zapewniam , że żaden z pracowników nie narzeka na pracę w firmie oraz relacje. Można bezpośrednio zaciągnąć opini od wszystkich pracowników, którzy wyrazili wolę na podzielenie się tymi opiniami. Z jednym się z Panią Łucją zgodzę, że niestety na tym portalu Go Work .PL nie można być pewnym czy opinie pisze i wystawia prawdziwy pracownik, klient, konkurencja czy członek zarządu, czy poprostu złośliwy człowiek? Ponieważ portal w żaden sposób tego nie kontroluje. Jedno jest pewne sytuacja zostanie wyjasniona kto pisał te opinie a tą wiedzą podzielę się z Państwem po uzyskaniu wszelkich dokumentów w tej sprawie. Pozdrawiamy Panią Łucję i życzymy jej miłego dnia. Zespół i pracownicy TM

Tomasz K

Pragnę również zwrócić uwagę na fakt, że nie miliśmy żadnego kandytata na stanowisko pracy o imieniu Łucja. Zatem proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.

Tomasz K

Szanowni Państwo Nie mam zgłoszenia z rezygnacji zamówienia z takiego dnia Osoba przedstawiajaca sie jako Klient to prawdopodobnie złośliwa osoba lub konkurencja , która kontynuje falę hejtu za co poniesie odpowiedzialność ponieważ sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb. Osoba, która pomawia , oczerniania, firmy zapewne poniesie konsekwencje adekwatne do poniesionych strat wynikających ze złośliwych działań. Pragnę zwrócić uwage na fakt, że Portal Go Work daje możliwość wykorzystania udostepnionego narzędzia osobom trzecim w sposób conajmniej wątpliwy , nie weryfikując w żaden sposób osób wstwiających komentarz, oraz zasadnościi prawdziwosći jego treści. W przypadku chęci weryfikacji opini prosimy o bezpośredni kontakt z nami odpowiemy na wszelkie pytania.

Tomasz K

Na całe szczęście szanowny Panie Anonymus nie jesteś taki anonymus Panie A..... Podszywasz się tym razem pod grupę, która w przeciwieństwie do Ciebie robi dobrą robotę. Zapewniem , Pańśtwa , że w niedługim czasie przedstawię Pańśtwu dokumentację kto wystawia te wszystkie opinie jaki miał cel i dlaczego został zwolniony z firmy . Pozdrawiam i życze miłego dnia. Dbając o dobro firmy przestrzegam również na przyszłość, że żaden komentaż nie zostanie pozostawiony bez wyjaśnienia. Tomasz K.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tm-Group Sp. z o.o.?

Tomasz K

Pracownik może liczyć na narzędzia wszystkie konieczne do wykonywania danej czynności na swoim stanowisku

Weronika

Zabawne. ;p A tak serio to czy poważnie podchodzą tutaj do takich rzeczy? Bo widzę, że ludzie się skarżą, to trochę niepokojące

Zostaw merytoryczną opinię o Tm-Group Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Tm-Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tm-Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tm-Group Sp. z o.o.?

Tm-Group Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Polna 21
    87-100 Toruń