Opinie o Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. w Zmyślona

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. w Zmyślona

Klijent Nowy wpis

Szkoda chłopaków co po stacjach robią za ????Pisę pieniądze. Wiem co mówię bo tankuje się na wszystkich ich stacjach i co nieco wiem. Pozdrawiam

Weronika Nowy wpis

Czytałam w sieci, że kilka lat temu kierowcy-dostawcy mogli w Gal-Gazie liczyć na 5 tys. zł pensji. Czy to prawda? A może stawki wzrosły od tego czasu? Będę wdzięczna za rzetelne informacje.

Bieniek Agnieszka

Moja opinia ma temat tej firmy jest bardzo negatywna!!!

Bieniek Agnieszka Nowy wpis
@Bieniek Agnieszka

W sumie nie znam tam pracowników. A to wydarzenie miało miejsce około 8 lat temu jak tankowałam tam gaz. Może naprawdę ten pracownik miał zły dzień. Właściciciele to mili I uczynni ludzie. Sponsorują nawet klub sportowy w Galewicach wièc udzielajă siè społecznie. Nic osobiscie do nich nie mam. Raz zdarzyła mi siè taka niemiła obsługa jednego z pracowników nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji. Wiècej już tam nie tankowaĺam gazu. Jeżeli inni chcà tankowaç to nie mam nic przeciwko.. W POLSCE MAMY USTRÓJ DEMOKRATYCZNY!!!

Bieniek Agnieszka Nowy wpis

Nie wiem. Może ten Pan co był dla mnie taki nieuprzejmy kilka lat temu tankując mi gaz do auta miał POPROSTU zły dzień!!! Ja osobiście więcej już tak gazu nie zatankujè!!! Taka jest moja opinia. Jeżeli inni chcà niech tankują w firmie państwa OLSZOWIAKÓW...Jeżeli właścicieli uraziłam to bardzo przepraszam!!! Osobiście nic do właścicieli nie mam... BARDZO PORZĄDNI I DOBRZE WYCHOWANI LUDZIE!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Bieniek Agnieszka

Bardzo nie miła obsługa. Pracownicy powolni I nieuprzejmi. Kiedyś tankowałam gaz do auta to jeden z pracowników resztè prawie rzucił mi pod nogi. MAŁO KULTURY, OBYCIA I TAKTU! Niewiem czy wszyscy pracownicy w tej firmie sà tacy nieuprzejmi, ale SZCZERZE niepolecam zaopatrywania się w tej filmie w gaz!!! W WIERUSZOWIE NA STACJI ORLEN TO JEST OBSŁUGA... MILI, KOMPETENTNI,UŠMIECHNIĘCI..BYĆ MOŻE MAJĄ TAM BARDZO DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ I DLATEGO SĄ TAK PRZYJAŻNIE NASTAWIENI DO KLIENTA!!! Nie polecam firmy państwa OLSZOWIAKØW!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. - Zmyślona

Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o.
  • 11
    98-405 Zmyślona
  • NIP: 9970151974 REGON: 101601655 KRS: 0000461481

Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o.