Opinie o Drogan Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drogan Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drogan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogan Sp. z o.o. w Warszawa

OPMAX Nowy wpis

Potwierdzamy Nie zapłacili nam za dostarczone opony faktura przeterminowana ponad 2 miesiące Odpowiadają jak roboty za dwa dni zapłacimy. Pieniędzy nigdy nie zobaczyliśmy..... Trudno uwierzyć że Ci ludzie mogą spać spokojnie krzywdząc tak wielu innych......

Pan Marcin

Czy ktoś ma informacje czy Pan Marcin dalej "działa" na giełdzie trans ? (oczywiście pod inną spółką.)

Pan Mietek Nowy wpis
@Pan Marcin

Niezaplacone faktury?

Pan Marcin Nowy wpis
@Pan Mietek

Kilka.

Paweł Nowy wpis
@Pan Marcin

Polecam kontakt pod nr tel.: 882-126-851.

Boojany

Pan Marcin C. - tworzą kilka spółek wykorzystanych do oszustw przewoźników na giełdzie Trans, zmienił branże na muzyczną. Został wokalistą zespołu BOOJANY, polecam sprawdzić jak wyglądają jego teledyski za nasze pieniądze.

transport/spedycja

Udało się odzyskać pieniądze za transport , dzwońcie pod Tel 573-225-403 udzielą informacji i pomocy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drogan Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Zbigniew

Uwaga na firmę Fixtrans Sp. z o.o. Namysłów, NIP 7521458610, ten sam właściciel Marcin Ciałkowski co Drogan Sp. z o.o Warszawa NIP: 5272742468. Fixtrans nie akceptuje ofert na giełdzie Trans.eu, ten sam osz**ust.

steven

Gdzie teraz przebywaj , jaki kontakt z nimi ? Proszę o info . Brak zapłaty ,brak kontaktu do Drogan Sp. z o.o. ! Steven Transport

@steven

To są oszuści, składaj wniosek do e-sądu jak najszybciej. Ciałkowski Marcin jest też właścicielem firmy Fixtrans sp. z o.o. Namysłów nip 7521458610. Nadala działają na Trans.eu i naciągają ludzi na transporty.

@steven

Współwłaścicielka Drogan Sp. z o.o., Paulina Ciałkowaska, miała też firmę w CEIDG nip; 7521451039, tam można znaleźć też przydatne dane.

Locotrans

Wszystko na czas, dobra spedycja, można współpracować

TRANS

Czekam na zapłatę już 50 dni. Brak kontaktu... Jeśli coś się zmieni to opinia również zostanie zmieniona, jak narazie cudów się nie spodziewam........

Skrzypczak trans

U mnie również zapłacone, wszystko na czas ,po mimo ciężkich czasów posiadają dobre ładunki i kasa w terminie polecam

Jarek

Bardzo dobra firma faktury zapłacone na czas polecam

Przewoznik

Bardzo dobra spedycja .Kasa na czas .Polecam

@Przewoznik

TO CHYBA ZA KRÓTKO JEŹDZISZ POCZEKAJ JESZCZE TROCHĘ A PŁATNOŚCI SIĘ SKOŃCZĄ TYPOWY CWANIACZEK

UWAŻAJCIE NA TEGO OSZUSTA NIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z NIM BO ON TYLKO MA FIRMY ŻEBY WYZYSKIWAĆ LUDZI DLA MNIE TO (usunięte przez administratora) NE PŁACI ZA FAKTURY!!!

Dawid

(usunięte przez administratora)NIE PŁĄCA ZA FAKTURY !! NIE ODBIERAJA TELEFONU ! (usunięte przez administratora)

UWAGA (usunięte przez administratora) - nie płacą za transporty, Marcin (usunięte przez administratora) - wg KRS posiadają inne spółki także UWAGA !!!

Nie polecam współpracy z tą firmą ani żadną inną spółką Pana M nie wypłaca pieniędzy za wypracowane faktury dla mnie to zwyczajny (usunięte przez administratora)

fhujaro

nie polecam wspolpracy z ta firma. nie placa za fv. od wrzesnia faktura nie zaplacona a mamy styczen, UWAGA

Poszkodowana

A ja czekam juz 100 dni na płatnoś za 2 fakturki , niestety .... prośby o zapłatę bez skutku , ciągłe kłamstwa o terminie płatności , lub zero kontaktu o odpowiedzi ze strony p.Marcina C. Aktualnie wpis do kRD i windykacja, zobaczymy czy odzyskam swoje pieniądze ...

Poszkodowany

Miałem problemy z tym nie będę się wyrażał na forum. Zgłosiłem sprawę do firmy windykacyjnej 30 tyś nie chodzi piechotą. Pomogli , opłaty były no i 6mc czekałem ale warto było . Pan Marcin C. i Paulina C. ma jeszcze cztery inne spółki więc było z czego ściągnąć. Tel 573-225-403 może się komuś przyda .

Zostaw merytoryczną opinię o Drogan Sp. z o.o. - Warszawa

Drogan Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa