3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 30 12 5 1

Opinie o TITUTO Sp. z o.o.

Me Nowy wpis

Niestety ale praca w tej firmie powoduje wypadanie włosów i niekoniecznie jest to spowodowane obowiązkami w pracy a charakterem i stylem bycia pracodawcy. Jakość świadczonych usług także nie zadowala ponieważ często są one wykonywane w pośpiechu przez niedoświadczonych pracowników. Tak jak zostało wspomniane we wcześniejszych komentarzach jedynym plusem jest świetna atmosfera pomiędzy pracownikami.

Tak23Nie2
co

@Leon Zawodowiec nie ma tu wcale pakietu medycznego???

Elo Nowy wpis
@co

Nie ma nic, oprócz niezadowolenia, że śmiałeś się rozchorować...

Tak26Nie1
Szukający

Jak się ma sprawa z doświadczeniem pracowników? Jest się od kogo uczyć? Czy można liczyć na wsparcie seniorów?

TrueStory Nowy wpis
@Szukający

Jakich seniorów, nikt tam nie pracuje dłużej niż rok i wszyscy to studenci xD

Tak21Nie1
TrueStory Nowy wpis

Z całego serca nie polecam, powiedzieć że pracownicy są nie szanowani to niedopowiedzenie.

Tak19Nie1

Jak jest z pakietem medycznym w Tituto Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak6Nie1
Leon Zawodowiec
@Pytanie

Prosimy o poważne pytania... nie ma czegoś takiego jak pakiet medyczny ale za to wypłata przychodzi co miesiąc więc jak Ci jej wystarczy to na własną rękę możesz to gdzieś załatwić :)

Tak2Nie23

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak2Nie2
xamarin
@Pytanie

Niestety nie, polityka firmy jest taka, że na samym początku musisz pracować przez miesiąc za darmo na umowie o praktykę, a później dopiero dostaniesz umowę (jeśli UOP to wiedz, że spotkasz się z dezaprobatą ze strony pracodawcy, najchętniej każdemu oferowano by umowę o dzieło), jednak nie spodziewaj się, że dostaniesz ją od razu, może po miesiącu od podpisania, może po pół roku. Atmosfera ogólnie jest przednia, szczególnie jak spotykamy się po pracy z byłymi pracownikami (oczywiście bez udziału szefa). Rozmawiając z pracownikami raczej będą przekonywali Cię, że nie warto tutaj pracować ale prawda jest taka, że jeśli jesteś studentem to zawsze zarobisz na zupkę chińską żeby nie głodować ale w pracy będziesz patrzył jak świta zajada się tłustą pizzą. W zimie polecam chodzić do pracy w kalesonach.

Tak9Nie
xDDDD
@xamarin

no nic dodać nic ujać :D Prace w tej firmie mozna porownac do siedzenia w domu tylko za jakas smieszna studencka stawke :) ze strony techniczej zero wsprarcia ze strony doswiadczonych pracownikow bo ich poprostu tam nie ma. Atmosfera w firmie to chyba jedyny plus :)

Tak10Nie

No i jak ma się firma Tituto Sp. z o.o. w mieście Rzeszów? Coś się dzieje w firmie? Oczekujemy na aktualne wieści.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o TITUTO Sp. z o.o. - Rzeszów