Opinie o Glico Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Glico Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glico Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glico Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy Glico Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anemo

dlaczego nigdzie nie ma numeru telefonu do firmy glicko chcialam od raz zadzwonic w sparwie oferty a tu nic ..te cv i aplikuj to so starszne rzeczy dla ludzi kturzy majo fizycznie pracowac

Centrala Telefoniczna
@anemo

Numery telefonów są dostępne na stronie Glico oraz przy wszystkich ich ogłoszeniach.

Bożena
@Centrala Telefoniczna

Wiesz jak przeprowadzana jest rekrutacja w Glico? W języku niemieckim? Telefonicznie, czy gdzieś stacjonarnie?

Mag
@anemo

+48 12 358 59 39

pracuś Nowy wpis
@Bożena

ze mną rozmawiali po polsku, ale po akceptacji rozmawiałem z pracodawcą niemckim

Anna Monika Nowy wpis
@Mag

CZY TO NUMER BEZPOSREDIO DO AGENCJI

Ktos Nowy wpis

Ok

henio

nie odbiera nikt z tej firmy, macie jakis inny kontakt niz ten u nich ? jestem na miejscu w niemczech

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Glico Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
jaro

teraz to lypa raczej z tym ogłoszenem na ciesle czy nie

pytanie

hej jak teraz z pracą będzie ? coś wiemy może ?

Popo

@Karus ale nie wypłacają nadgodzin bo ich nie ma czy za nie nie płacą?

Karus
@Popo

oni mnie nie zatrudnili, a pensję i nadgodziny płacił niemiecki pracodawca

Rekruter Glico
@Popo

Dziękuję za zainteresowanie naszymi ofertami. Chciałbym włączyć się do dyskusji i odpowiedzieć na nurtujące Popo pytanie . Agencja Pracy Glico nie zatrudnia pracowników samodzielnie tylko wyszukuje pracowników na specjalne zlecenie europejskich (głównie niemieckich) pracodawców. Pracodawcy wypłacają pensje i ewentualne nadgodziny zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi obowiązującym w kraju pracodawcy. Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.glico.pl

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Glico Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Karus

Z tego co wiem, to Glico nie zatrudnia samodzielnie w ogóle. Nie wypłaca żadnych nadgodzin. Ja pracowałem bezpośrednio u pracodawcy (Niemca) i to on wszystko regulował

Martyna

Czy warto starać się o miejsce w tej firmie ? Ktoś z pracowników się wypowie ?

Glico
@Martyna

Oczywiście posiadamy w ofercie bardzo wiele miejsc pracy. Jednak aby konkretnie móc odpowiedzieć proszę o precyzyjniejsze pytania. Jakiego typu praca Panią interesuje, w jakim okresie , jakie ma Pani doświadczenie zawodowe??. Chętnie udzielimy wszystkich informacji. Zachęcamy do kontaktu

Ile jest zmian w Glico Sp. z o.o.?

Glico

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, lecz pytanie zadane jest bardzo szeroko. Firma cały czas prężnie działa i się rozwija. Cały czas wysyła pracowników do Niemiec, Austrii, Francji (choć do tego ostatniego kraju w tym roku trochę rzadziej). Znajdujemy pracę dla wielu osób (którzy niejednokrotnie wracają do nas po latach). Proszę o pytania precyzyjniejsze, odpowiemy z przyjemnością. Co Państwa interesuje ??

Agnieszk

Firma Glico poleca (nie podpisuje się żadnej umowy z tą firmą) Firmy nie sprawdzone które oszukują i okradają ludzi po czym Glico umywa ręce Serdecznie nie polecam!

Bolo

Co jest powodem, że od dawna nikt tu nie zaglądał? Podpowiedzcie czy warto szukać w firmie pracy?

Iza

Można w miarę dobrze zarobić? Jak często można przyjeżdżać do domu?

Mc
@Iza

Wiadomo, że musisz wcześniej uzgodnić, ale tylko w ramach urlopu.

Mic

Wyjeżdżałem do pensjonatu w Oberjoch w Niemczech jako pokojowy. Załatwili pracę, pomogli w kontakcie z pracodawcą , warunki były o.k. . Pan Darek pomaga we wszystkim. Na zimę też już załatwiają mi pracę. Polecam ich solidni.

Galjus

Jakby ktoś wyjeżdzał przez nich mogłby jak najszybciej opisać warunki i prace jaka sie wykonuje?! Bardzo ważne Czy wypłacane jest kasa czy przeciągaja i czy prawda ze 200 ojro /msc za mieszkanie zabieraja

Emilia

Witam, ja też jestem zainteresowana pracą przez tę agencję, czy ktoś może coś o niej powiedzieć? Ja doszukałam się w internecie informacji, że właściciele Glico Sp. z o.o. są współwłaścicielami - jest jeszcze jedna osoba - agencji TIBRA Sp. z o.o.w likwidacji. Czy ktoś wie dlaczego Tibra Sp. z o.o. jest w likwidacji? wiem, że Tibra ma swój osobny wątek, ale nie widzę tam jakoś szczególnie dużo negatywnych komentarzy, ani tez za wiele konkretów i nie ma nic dlaczego są w likwidacji...zwidziałam fajną ofertę i aż żal się nie zgłosić, ale strach trochę o co chodzi w tym wszystkim..

Nel

Witam. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy, ktoś kto już pracował przez nich w Niemczech, bo nigdzie nie znalazłam opinii o nich, a chciałabym podjąć pracę przez tą firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Glico Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Glico Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glico Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glico Sp. z o.o.?

Glico Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bronowicka 42 lok. 44
    30-091 Kraków