Opinie o TVM Transport Sp. z o.o. w Studzienice

TVM Transport Sp. z o.o.
3 60 8 5 1
Pracownik Nowy wpis

Jak firma była jeszcze w Tychach to bez koneksji nie dostałeś się tam zarobki nadal ok ale jak zaczęli przyjmować ludzi z tzw ulicy młodych i nie doświadczonych nie zaprawionych w pracy KIEROWCY liczących na to że dostaną kasę za NIC to się pojawiły opinie negatywne bezpodstawne pracuje już kilka lat znam szefostwo i kierowców. Moje zdanie JEŚLI JESTEŚ PRAWDZIWYM KIEROWCĄ I NIE CHCESZ SPĘDZAĆ ŻYCIA W BUSIE I KURNIKU polecam tę firmę z całego serca JEDT RZETELNA I UCZCIWIE PODCHODZI DO PRACOWNIKÓW jedli oni są uczciwi. Nie pracujesz 4/1 czy tam 6/1 ale doba w trasie i doba w domu i masz jasno określone zadania i zawsze wracasz na bazę a jadę masz na czas i nie PSIE PIENIĄDZE. Irytują mnie opinie o wyzysku gonitwie i braku szacunku do pracownika. POLECAM FIRMĘ TVM TRANSPORT & LOGISTICS sp. Z o.o.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
 Pytanie

fus napisz czy pracowałeś w Veronie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
fuss

Pracowałem jako kierowca, system pracy był OK - weekend w domu. Poza tym same negatywy. Życie mi jeszcze miłe i nie chce nikogo zabić na drodze, dlatego musieliśmy sie rozstać, nie można codziennie przekraczać bariery dźwięku :) i pewnej normy czasu pracy za kierownicą. Obecnie jestem za wprowadzeniem 'tacho' w busach. Druga sprawa to pieniądze, umowa umową a rzeczywistość jest brutalna, do dziś nie mam zusu zapłaconego, a pieniążki w kopercie mnie nie interesują. Chaos panujący na placu manewrowym i na magazynie denerwuje wszystkich.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
nowy Nowy wpis
@fuss

fuss napisz coś więcej na temat warunków pracy i płacy w Weronie,mam propozycje wyjazdu z tej firmy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kamil Nowy wpis

Dobra firma, przynajmniej dla tych którzy chcą i pracują dobrze!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Justyna

@Zainteresowany, czy udało się Tobie zdobyć informacje na temat jakim pracodawcą jest firma TVM Transport? A może już aplikowałeś i możesz podzielić się z nami na forum pierwszym swoim wrażeniem z przebiegu rekrutacji. Jakie warunki pracy i umowy zaproponowano Tobie w tej firmie? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w TVM Transport o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Pomocna?
Tak56Nie5
Zgłoś
Zainteresowany

Czy ktos moze napisac cos o pracy w tej firmie? Zarobki? Atmosfera? Ogolne funkcjonowanie spedycji? Bylbym wdzieczny za maila na outlaw.4life@wp.pl

Pomocna?
Tak92Nie3
Zgłoś
Administrator

Co przekonało cię, aby zostać pracownikiem w przedsiębiorstwie TVM Transport Sp. z o.o. w miejscowości Studzienice? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy potrzebuje twojej wypowiedzi.

Pomocna?
Tak17Nie1
Zgłoś

Zostaw opinię o TVM Transport Sp. z o.o. - Studzienice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TVM Transport Sp. z o.o.