Opinie o Marcel Bus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marcel Bus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marcel Bus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcel Bus Sp. z o.o. w Rzeszów

Trwa rekrutacja na stanowisko kierowcy kategorii D na autobusy. Niestety samo ogłoszenie jest dość zwięzłe i jedynie informuje o tym jak aplikować. Szukam info co do wynagrodzenia. Wiecie jakie zarobki? Czy firma od siebie oferuje również jakieś dodatki pracownicze? Kartę sportowa, pakiet medyczny, premie?

Agnieszka

Na witrynie firmowej jest info, że szukają kierowców, ale nic więcej już na ten temat nie piszą? Zna ktoś konkretne warunki dla nowych osób? Ciekawa jestem czy można tu zaczepić się na dłuższy czas i jaka kasa jest przez pierwsze kilka miesięcy.

Mrpb
@Agnieszka

Na początku pozyskuje się stanowisko skoczka, tz na zastępstwa za kierowców, gdy zwolni się miejsce to wtedy taka osoba wskakuje na stały kurs

San

1 wrzesień 2023 kierowca na trasie z Rzeszowa do Tarnobrzega godzina 18:20 został POPROSZONY 3 razy przez grupkę ludzi o otworzenie tylnich drzwi, na dworcu w Nowej Dębie, ponieważ chcieli wysiąść. Kierowca milczał i obsługiwał wsiadających jak gdyby nigdy nic. Myśle, ze temu kierowy trzeba przypomnieć co to szacunek do drugiego człowieka.

Klient

Szacunek dla kierowcy za umiejętność prowadzenia który miał dziś kurs o 17 z Rzeszowa do Krosna szybko i bezpiecznie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marcel Bus Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy Marcel Bus Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dlaczego szukają kierowcy (kat. D), jak wynika z ich strony? Ja mam kat. D ale od niedawna. Do tego psychotesty i uprawnienia do przewozu osób. Mam nadzieję, że to by starczyło? W sumie to chcę również wiedzieć, jak grafik jest wyznaczany, ile wcześniej się go planuje i czy stałe trasy, co by łatwiej zapamiętać?

fd

co tydzien masz kurs o innej godzinie

Zuzia

Na stronie firmy jest info o przyjęciach na stanowisko kierowców autobusów kategorii (usunięte przez administratora) Był już ktoś na rekrutacji, jestem ciekawa jakie stawki zostały zaoferowane ponieważ w ogłoszeniu nie ma żadnych informacji na ten temat. Z ilu etapów składa się taka rekrutacja i jakich pytań można się na niej spodziewać?

kbud

Marcel to jakaś kpina. Na trasie Rzeszów-Stalowa Wola. Nie zatrzymał się wielokrotnie na przystanku w Nowosielcu, mimo, że w porze zmierzchu machałam latarką w telefonie. Kilkakrotnie jechał 15 minut przed czasem, nawet nie zdążyłam dojść do drogi głównej. A pani w informacji, z którą właśnie rozmawiałam, prezentuje sobą brak jakichkolwiek zasad kultury w rozmowie z klientem. Kiedy zapytałam ją o nazwisko rzuciła słuchawką, bo tak najlepiej załatwić sprawę niezadowolonego klienta. Oceniam tego przewoźnika bardzo negatywnie. Jest mi bardzo przykro, że mają monopol na tej trasie.

Roksi
@kbud

To samo jest na trasie Rzeszów Jasło kierowcy się nie zatrzymują. Zadzwoniłam do firmy z pytaniem dlaczego tak jest pani odpowiedziała mi że trzeba machać. Niestety ja wróżką nie jestem i nie wiedziałam że tak jest więc jeśli wymyślili sobie coś takiego to na tabliczkach z rozkładem jazdy powinno pisać;;chcesz wsiąść do Marcela machaj bo inaczej zostaniesz na przystanku '' Porażka

Kapol

Co się dzieje z tymi busami? Nigdy ich nie ma punktualnie

Hanna
@Kapol

Może mają za mało kierowców i ci się nie wyrabiają? Wiecie coś? Wśród kierowców tutaj kobiety pracują też? Bo ja akurat interesuje się praca tutaj a nie chciałabym być jedyna kobieta

Antosia

Odezwali się do kogoś już w sprawie tej oferty na kierowcę kategorii D? Może ktoś zdradzi chociaż jakieś szczegóły na temat pracy, bo nic na stronie nie jest napisane. Ile proponują na początek? I jaka umowa, od razu o pracę?

Dzień dobry, Jestem przerażony tym jaki jedt stosunek kierowców tej firmy do osób niepełnosprawnych. Sam jestem osobą niepełnosprawna i chociaż poruszam się o własnych siłach, mój chód jest chwiejny i za każdym razem kierowca uważając mnie, chyba, za pijanego, nie pozwala mi nawet wejść do busa. Jestem przerażony bo nigdzie więcej nie zostałem tak potraktowany. Moim zdaniem kierowca powinien być pomocny dla niepełnosprawnych a nie zachowywać się jak (usunięte przez administratora) a przynajmniej powinien pozwolić się wytłumaczyć, czego nikt mi nie pozwala. Jestem oburzony i moim zdaniem ta firma, to cwaniacy, którzy nie patrzą na dobro potencjalnego pasażera...

Adu

Na trasie do Krosna pojawił się nowy kierowca, duży plus dla niego, miły, spokojny, uprzejmy i co najważniejsze jedzie tak, że nie chce po drodze zabić ludzi. Da się przejechać ta trasę spokojnie i tak, żeby ludzie nie rzygali. Nowa jakość w Marcelu???

Iza
@Adu

A często ogólnie nowi kierowcy się pojawiają? Na stronie piszą, że poszukują kierowców i zastanawiam się czy warto aplikować. Jakieś kobiety tutaj pracują jako kierowcy czy raczej sami mężczyźni?

Najbardziej (usunięte przez administratora) busy na świecie spóźnia 40 min plus dużo ludzi

Kina 1234

Współczuję osobą które są zdane na transport z nie którymi kierowcami szczególnie z jednym na trasie Rzeszów Krosno byłam świadkiem dzisiejszego dnia jak kierowca Marcel busa wyprzedzał na czołówkę, nie zdając sobie sprawy że wiezie osoby A nie brzydko ujmując worki z ziemniakami to nie do pomyślenia że przez tak lekko myślnych kierowców narażamy się na utratę życia.

Odnośnie tego ogłoszenia na etat kierowcy to trzeba mieć jakieś doświadczenie ? Umowę dostaje się na czas okreslony czy można się tu zaczepic na dłużej? Jak ktoś mieszka dalej to oddają za dojazdy? Czy pracownicy mają darmowe przejazdy? Jakie zazwyczaj są zmiany w grafiku?

Moncia

Jedno powiem jak macie zniżkę dla osób niepełnosprawnych to nie przyjmie kierowca miałam dziś taki przypadek kierowca nie miły pokazałam mu moje zaświadczenie a on powiedział że jego nie obchodzi

Beata

A na stronie firmy jest ogłoszenie dla Kierowcy autobusu kat D do obsługi linii regularnych. Mojego brata interesuje taka praca, ale nie ma tam żadnych info o pensji, tylko że chcą CV ze zdjęciem. A wiecie, jaka jest kasa? Ile płacą komuś na start pracy i po jakim czasie może oczekiwać podwyżki?

Niezadowolona

Jeśli autobusy nie maja zamiaru zatrzymywać się na przystanku w Rudej Małej to niech zdejmą tablice na przystanku informujące o rozkładanie jazdy tej lini i również niech uaktualnią swoją stronę internetowa która wskazała mi kilka busów, które powinny mnie zabrać z przystanku z ww. Miejscowości do Rzeszowa. Jest dzisiaj dość zimno a mnie minęło 3 busy w godz. od 13:30-14:10, stała na przystanku ale żaden z kierowców nawet nie zwolnił. To kpina bo w ten sam dzień jechałam na tej samej lini i wtedy nie było problemu z tym żeby się zatrzymać i wypuścić pasażera z busa. Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego nikt się nie zatrzymał.

Barbara

Dzień dobry, Mój Mąż dzisiaj rano czekał na Marcela do Rzeszowa o godz. 5.53 w Zawadzie obok muru. Tymczasem kierowca w ogóle się nie zatrzymał. Pytałam telefonicznie jaki jest powód takiego zachowania Pani mi odpowiedziała, że Go nie widział.. Zastanawiam się, czy pasażer ma mieć z sobą latarkę.? Przykre, że nie można nawet spokojnie pojechać do szpitala. Pozdrawiam

latarnik
@Barbara

tak, latarka to obowiazek

Wojtek

Zlikwidować te busy!! Po co one są jak nie jeżdżą. Dzwonić to (usunięte przez administratora)że bus będzie o tej godzinie. Ludzie w mrozie czekają a oni pierd.... Ludzi. Zlikwidować całkowicie to jest debilstwo

Weronika
@Wojtek

Zgadzam się z powyższą opinią. Ponadto kierowcy nagminnie nie przestrzegają rozkładu jazdy i jeżdżą jak chcą, 20 minut spóźnienia lub 15 minut przed czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcel Bus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Marcel Bus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcel Bus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcel Bus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcel Bus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marcel Bus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcel Bus Sp. z o.o.
  • Architektów 1B