Opinie o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. w Pruszków

Magda

Pracuje w tej firmie już długo i nigdy mi się nie zdarzyło czekać na pensje. Inne firmy płacą po dwóch lub trzech miesiącach. Nie bardzo rozumiem te dziwne wpisy.Każdy może zmienić firmę jak mu ta nie pasuje. Nikt nikogo nie zmusza do niczego. To jest najlepsza firma w Warszawie najlepsi koordynatorzy jakich poznalem pracowałem od lat w wielu firmach i wiem co pisze !!!

SK9

Firma jakich jeszcze nie widziałem, brak kompletnego umundurowania, pracownicy to żart, małżeństwo i jeszcze jeden, śpiący rycerz, w sobotę zmarł z przepracowania, robił 48 godzin, zalegają z wypłatami, (usunięte przez administratora) na podatkach i zusach co się odbije na złożonych donosach, takie firmy wybiera PATIO NIERUCHOMOŚCI, wstyd i obciach.

Emero
@SK9

Jak zmarł? Spał czy dosłowny zgon?

Romek
@Emero

Facet zmarł wycieńczony z przepracowania. Zresztą nie tylko on. Mają braki kadrowe i ludzie pracują po 500 godzin w miesiącu. A podobno żyjemy w państwie prawa.

Justyna
@SK9

A to przeszkadza jak małżeństwo pracuje a jeżeli nie wiesz dlaczego zmarł to po co pisać takie głupoty jeżeli był chory to jak by był w domu to też by zmarł a jemu akurat wypadł dyżur a pracować musiał i nie pracował 48 .A obciach jest pisać takie głupoty

KrytykujeBoMoge

Witam, chciałem was przestrzec przed firmą jaką jest MON24, na początku wydaję się całkiem sympatycznie, firma daje socjal (kawa, herbata, cukier, papier toaletowy itp) tylko, że jak zrobicie zamówienie u koordynatora, to sobie poczekacie tak z miesiąc-półtora, ciuchy jak będą mieli to dadzą, jak nie to kup sobie sam (chociaż oddają pieniądze za to, ale nie wiem, ja nie byłem w takiej sytuacji). Umowa ogólnie to tak jakby jej nie było, niby umowa zlecenie a na niej 300 zł miesięcznych zarobków (XD), więc składki można sobie wyobrazić jakie są, po pieniądze trzeba fatygować się osobiście do biura 20 dnia każdego miesiąca, o ile się nie opóźni, co ma bardzo często miejsce w tej firmie, bo im "przelewy z obiektów" nie schodzą na konto, oraz czekać w kolejce pod drzwiami do pokoju z dziesięcioma innymi osobami. SMS z informacją, że pieniądze masz do odbioru przychodzi powiedzmy o godz. 13:00 z treścią "Witam, pieniądze do odbioru w biurze w godz. 8:30 14:30, jutro 9:00 15:00" Pozdrawiam. Można by było pisać i pisać, ale mówiąc szczerze nie mam ochoty rozwodzić się nad tą firmą, nie polecam pracy tutaj.

KrytykujeBoMoge
@KrytykujeBoMoge

Do tego jeszcze stawki godzinowe, na jednym obiekcie ktoś ma 14 zł netto do ręki, ale na drugim już 11 zł netto. Jak przyjęliście się do pracy za 14 zł netto, a wzięliście powiedzmy dodatek na obiekcie gdzie jest 12 zł netto na godzinę, to dostaniecie na dodatku 12 zł…. Obiekty dostają stawkę a nie ludzie.

Bożena
@KrytykujeBoMoge

300 zł miesięcznie? W sensie pracujecie tak mało godzin?? Bo to dopuszczalne w sumie, nikt wam nie powiedział?

@KrytykujeBoMoge

Chyba się (usunięte przez administratora)i cię wywalili że tak jadem plujesz. I to chyba normalne że obiektami płacą. Jeśli człowiek pracuje na obiekcie i dostaje 12 to Ty będąc na zastępstwie i robiąc to samo a nawet mniej co ten człowiek chciałbyś 14zl? A to dlaczego? Lepiej coś robisz? Idąc na inny obiekt zazwyczaj nic o nim nie wiesz i siedzisz tam tylko aby "ochrona" była.

Ja wiem
@Anonim

Wszystko się zgadza tylko ze 12 zł jest poniżej najniższej krajowej a jak doróbka na drugim obiekcie to przynajmniej 15,58 (usunięte przez administratora) Warto znać jaka jest obecnie najniższa krajowa.

cwks 1916
@KrytykujeBoMoge

Siemka nie opowiadaj bajek ja pracuje w tej firmie i nie narzekam

cwks 1916
@KrytykujeBoMoge

Tak było i jest w każdej firmie to uważasz że w jednej masz 20 zł na godzine i na drugim obiekcie to samo to mylisz się

Ryszard
@cwks 1916

Czyli te stawki były wyssane z palca? Jeśli tak to ile się tu rzeczywiście zarobi?

A.
@Ryszard

Chcesz tu pracować?

Enkate

Było ok ale niestety nie ten poziom zarobków jaki by mnie zadowolił. Pozdrawiam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko prace ogólnobudowlane przy wykończeniu domu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Romek

Większego bałaganu jak ta pseudo agencja ochrony nie widziałem. Praca na czarno, płaca pod stołem. Większość pracowników to dosłownie niż społeczny. Gdzie są takie instytucje jak PIP oraz urząd skarbowy? Odradzam komukolwiek pracy w tej pseudo firmie

Skorosze

Dzień dobry, Zgadzam się z poprzednikiem, widzę wpisy pracowników tej firmy, są nieciekawe, ale ja niestety z przymusu mam ich na swoim osiedlu i nigdy nikomu nie poleciłbym usług tej pseudo firmy, to co wyprawiają na naszym osiedlu to kpiny. Wspólnoty, które chcą korzystać z firmy ochroniarskiej mon24 omijajcie z daleka. Pozdrawiam,

Znajomy

Akurat ja pracuje za groch ,wiesz z czego strzelac moge, hahaha

Znajomy

Klient co to pisal w akupunkturze by sie nadawal

Klient

Przyjdzie na ochronę 3,4 zmiany przesiedzi następną zmiana (usunięte przez administratora) rozdział i sam będzie drzemal

mieszkaniec

Dzień dobry, Witam wszystkich niezadowolonych. Od pewnego czasu przyglądam się pracownikom ochrony świadczącym usługę na naszym osiedlu i stwierdzam, że nie dosięgają do stóp poprzedniej firmie, stare dziadki szlabanowe, ludzie nadający się do pilnowania dziury w ziemi, a nie osiedla, śpią nawet w dzień, łażą w swoich ciuchach i żebrzą o fajki, mon chyba płaci im garść bobu za dobę, he, he, Dogadali się z patio z tym cwaniakiem wiejskim Molendą i robią niby ochronę, do czasu, jak dobierze się do nich urząd za te niskie stawki. Tak jest jak dzieci biorą się za prowadzenie działalności, współczuję tym, którzy mieli z nimi kontakt. Ludzie omijajcie szerokim łukiem ten duet, pseudo ochrona i administracja, mon i patio,

Jaro

Cześć, Masz rację Kolego, ciuchów brak, kasa kiedy chcą to płacą, pracujesz po dwie doby, tak jak ten nieszczęśnik ze Skoroszewskiej 9, panowie chyba nie dorośli do prowadzenia działalności. Nie wchodźcie w ten dramat !!!!!!!

Wujas

Koledzy po fachu, omijajcie tą firmę z daleka, (usunięte przez administratora) jakich mało !!!

SKOROSZE

panowie właściciele, nie płacicie w tej firmie pensji, czy co ? pracownik łazi i żebrze o fajki, zróbcie z tym coś !

Ziom
@SKOROSZE

Lekko przesadzasz chłop zapytał cię O fajkę a Ty Drame robisz

Karol

Faktycznie trzeba czekać na pensje tygodniami?

Doświadczony
@Karol

Jeśli zacząłeś prace to niedługo sam się przekonasz. Sprawdź od razu jaką umowę podpisałeś bo może być niespodzianka

@Karol

na pensję może nie to zależy czy podpadłeś bo lesli tak to poczekasz długo ale do lekarza nie masz co iść bo nie odprowadzają składek zadnych i że takie coś prowadzi firmę ochrony ,porażka że mają na to przyzwolenie .

xxxxxx
@ochrona

hej zostaw kontakt do siebie pilna sprawa

Gabryś

Mon 24! Gdzie są dla nas umowy o prace??? Od 1.09 pracujemy na ministerstwie bez umów!!! To skandal! Pracuje na ministerstwie już 10 lat, kilka firm już tu było ale czegoś takiego jak u was to nawet sobie nie wyobrażałem. Jakby matpol nie zabrał ubrań to pewnie nadal chodzilibyśmy w ich? Gdzie są umowy? O co tu chodzi? Dlaczego COAR nie reaguje???

@Gabryś

COAR nie reaguje mo placą im grosze i dlatego wygrali przetarg i nadal wygrywają obiekty rządowe sądy itp.MOJE PYTANIE BRZMI GDZIE TUTAJ JEST PROKURATOR ?

Nie rozumiem
@Gabryś

Umów nie dali a wszyscy dalej pracują za te marne grosze. Narzekają narzekają i liczą ze kiedyś dostaną te umowy.

Aga

@Gabryś i co dalej tych umów nie macie??

ochrona

Już nie długo prokurator się za was wezmie wszystkich ,tylko kwestia czasu a ja będę patrzył i sledził jak znikacie (usunięte przez administratora).

Loko

Krzak jakich mało. Na pensje się czeka tygodniami. Nigdy więcej nie dam się nabrać.

Skandal

Ta firma nie ma racji bytu. To jakiś ponury żart. Dlaczego coś takiego wogole może w przetargach startować?

Pawel

(usunięte przez administratora)Wygrali przetarg na coar, jakim cudem? Nie dostaliśmy umów , nawet na ubrania ich nie stać. Poprzednia firma kazała zdać umundurowanie i dziś staliśmy w prywatnych ubraniach na ministerstwie. Dziś był pierwszy i ostatni dzień mojej pracy w tym dziadostwie.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wierzbowa 12
    05-804 Pruszków

Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.