Opinie o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. w Pruszków

Kuglarz.

Pseudo firma krzak. Płacą pod stołem. Nie wykazują wszystkich przepracowanych godzin. Nie odprowadzają składki zdrowotnej. Ale i na to są sposoby żeby potrząsnąć (usunięte przez administratora)

Lili
@Zyzio.

A umowę dają ? Jak to jest możliwe, że płaca jest mniejsza niż najniższa krajowa, chyba że na pół etatu? Próbowaliście rozmawiać z szefostwem?

Katarzyna Nowy wpis

Witam ! pracuje w tej firmie już od łat . Wszystko pięknie nic do narzucenia. Prowadzący koordynator bardzo w porządku . Dobra atmosfera, dobre warunki pracy , szacunek do pracowników , wypłata zawsze na czas ! Nie ma co narzekać!

Wioleta Nowy wpis

Praca po 48 h to brzmi wręcz nierealnie, wątpliwe informacje ponieważ chyba byśmy musieli być robotami. Narzeczony myśli o podesłanie CV na maila w zakładce kariery jako ochroniarz. Rok temu ktoś tu podał stawkę na h 16,41 zł. Obecnie w 2024 coś się zmieniło?

MO Nowy wpis

To jest najlepsza firma !!! umundurowanie , wyposażenie , wszystko wypłacane co do złotówki !!! Polecam !

Kornela Nowy wpis

Dowiem się od kogoś czegoś o pracy jako pracownik ogólnobudowlany? Napisali, ze to jest praca dodatkowa, czyli po zakończeniu tego jednego zlecenia nie będzie kontynuacji pracy? Czy jest opcja na dostanie oferty do pracy przy innych projektach? Oferują 35 zł netto, czy to jest typowa stawka godzinowa w firmie, czy inne osoby dostają więcej?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko prace ogólnobudowlane przy wykończeniu domu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Hallo policja??

Znam osoby tam pracujące. Totalny brak szacunku do pracowników, pracownicy często robią po 48 godzin przecież to się można wykończyć! Ludzie.. Standardowe 24h to już jest jakiś żart.. a gdzie czas na sen? Ludzi chyba nie mają żeby zrobić jakieś normalne zmiany i pracownicy muszą się co jakiś czas zamianiac i robić po 48godzin masakra. Tą firmą powinny się zająć jakieś służby a osoby które na coś takiego zezwalają powinny już dawno być zamknięte. To jest Jeden z wielu absurdów w tej "firmie" potwierdzam resztę negatywnych komentarzy tutaj. Ciekawe ilu ludzi już padło trupem z tego przemęczenia oczywiście tego się nikt nie dowie

Ignaś
@Hallo policja??

Jeśli to jest prawda z tym pracowaniem po 48 godzin z rzędu, to jaki jest powód, że pracownicy się na to godzą? Firma ich pieniądzmi namawia do tego? A jeśli tak, to ile tu wynosi stawka godzinowa, i ile jest płacone za nadgodziny?

Hallo
@Ignaś

Ludzie są różni ale wydaję mi się że istotniejsze jest to żeby pracodawca monitorował i nie dopuszczał do tak sytuacji niż żeby były jakieś nadgodziny czy cokolwiek. Jeżeli chodzi o stawki to parę osób się wypowiedziało tutaj w komentarzach i niech każdy sam sobie dopowie czy to dużo.. Moim zdaniem 24h to stanowczo za dużo i nie rozumiem dlaczego prawo na coś takiego zezwala. Przypominam że żyjemy w 21 wieku. Im mniej godzin pracy tym lepsze skupienie i lepsza efektywność pracy.

Kuglarz.

Zyzio.
@Kuglarz.

Ja jeszcze dodam że płacą poniżej stawki minimalnej uchwalonej przez Radę Ministrów. Trochę się zbiera tego aż kiedyś pęknie.

Lili
@Zyzio.

Darkman.

Od nowego roku stawka minimalna na godzinę wynosi 16 41 zł. Ochrony takie jak Solid,Ts Patrol,Spektra,Pogoń placą 16,50 zł netto na godz. A takie firmy jak Got,Polescort płacą tą minimalną stawkę. Trafiają się nieuczciwe firmy jak Alfa które oferują stawkę 15,90 zł za godzinę.

Julia
@Darkman.

Są jakieś premie oprócz tego? Jak tak, to za co one przysługują i w jakiej są wysokości?

Devil.

Czy ktoś wie jakie stawki netto będą obowiązywać od 2023 r. Stawka brutto zgodnie z ustawą o minimalnej płacy wynosi 22,80 zł. Np.kolega u konkurencji dostał 16,30 na rekę.

Julia
@Devil.

Jak to możliwe skoro stawka jest 22,80? Ten kolega rozmawiał o tym ze swoim szefem? Wiesz może?

Devil.
@Julia

Wszyscy dostali taką stawkę.

Onnn92

Bardzo polecam!! Jestem pracownikiem i jestem jak najbardziej zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas, super atmosfera. Jeszcze raz POLECAM

Maria
@Onnn92

pracujesz jako ochroniarz? mozesz powiedziec cos o ciuchach ktore zapewnia firma, takich firmowych do pracy ? co daja i jakiej to jest jakosci ?

Bogdan

W zasadzie to jestem zaskoczony tymi opiniami, pracuję w MON już ponad 2 lata i co najważniejsze, pensje dostaje w terminie, a w dodatku pomieszczenie ochrony zostało odremontowane, że aż miło tu przychodzić i to się chwali.

@Bogdan

No widzisz chociaż ty jesteś zadowolony. Masz już doświadczenie więc pewnie i wypłata nie jest mała. Ile można wyciągnąć na rękę na twoim stanowisku? Były jakieś podwyżki z nowym rokiem?

boguś
@Wojciech

Na razie żadnych podwyżek.

@boguś

I nie będzie podwyżek.

Grażyna

A bez podwyżki marnie jest? Najniższa krajowa czy coś więcej?

Elżbieta

A skąd pewność, że nie będzie? Ty chyba nie odpowiadasz za to tylko ktoś inny to ustala?

@Bogdan

I co dostałeś w tym miesiącu pensję na czas, kondonie?

Elżbieta

Sugestia, że nie? A te podwyżki? To kiedy ostatnie były?

Zarządzca osiedla

Współpracuje z Firmą MON24.Na jednym osiedlu wykonują dla mnie usługę ochrony natomiast na drugim osiedlu pełna obsługę sprzątająca. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę tym bardziej,że niejednokrotnie słyszałem pozytywne opinie od mieszkańców co do czystości osiedla oraz że pracownicy tej firmy są uprzejmi oraz reagują gdy , któryś z mieszkańców o coś poprosi. Polecam serdecznie!

Bartek

Mon24 konkretna firma.pracownicy fizyczni jak i kordynatorki bardzo miłe a przy tym oferujący dobry standardy pracy.Pracownicy schludnie ubrani.Polecam

@Bartek

Pracujesz w tej firmie skoro tak chwalisz standard pracy? Jakie są tam teraz warunki zatrudnienia? Chciałem wysłać CV przydałoby mi się info jak przebiega rekrutacja :)

cygan
@Wojciech

Wysyłaj CV, warunki dobre ale trzeba robić a nie się obijać.

Katrina

Dobry i godny zaufania pracodawca.Dobrze ludzi traktuje i zawsze pieniądze w umówiony dzień.

@Katrina

Jak już wspominasz o terminowych wypłatach to może napiszesz ile można zarobić? Przydałby się chociaż widełki finansowe, więc liczę na twoja pomoc.

@Wojciech

Wojtek.. to nie pytaj tutaj tylko zadzwoń i złóż CV. Jak jesteś dobry to zarobisz, jak lubisz popić i kombinować to nie zarobisz i będziesz narzekał jak tutaj kilku poniżej, których zwolniono. Praca w takiej firmie jest oceniana przez mieszkańców. Pijaczków, kombinatorów bądź notorycznych śpiochów właściciel albo zwalnia, albo trzyma i bierze odpowiedzialność za ich pracę. Jako, że dla Klienta firma ta trzyma oczekiwany standard, nie ma tutaj miejsca na wódeczkę, spanie w pracy, brak kultury, przychodzenie do pracy z przetłuszczonymi włosami itd. Domniemam, że stąd te głosy poniżej.

@Wojciech

Jak będziesz dobrze pracował to zarobisz. Nie musisz się martwić.

Paweł G.

Współpracujemy na osiedlu z tą firmą od ponad roku. Dotychczas brak zastrzeżeń. Firma wykonuje swoje obowiązku zgodnie z umową. Z perspektywy mieszkańca wydaje się, że pracownicy również są zadowoleni. Mogę polecić współpracę.

Janusz Park Bajka

Witam serdecznie. Solidna firma wypłacalna pracuje od dłuższego czasu i nie mam powodów do narzekania. Nie rozumiem osób którzy narzekają i gadają bzdury może mieli coś na sumieniu. Polecam współpracę z firmą MON24.

Patryk

Solidna i dobra firma . Współpracuje z nimi od nie dawna i wszystko dobrze się układa, świetny kontakt. Polecam

Marli

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolona z zarobków oraz współpracy.Dobrze pracując da się zarobić i dostac też premie i wszyscy zadowoleni.

Adrian90

Pracuje w tej firmie.Kazdy kto solidnie wykonuje zadania otrzymuje zawsze pensje i to przed czasem oraz dodatki pieniężne. Zarówno ja oraz moi znajomi jesteśmy zadowoleni że współpracy i możemy polecić pracodawcę.

Pan Mateusz

Solidna firma godna polecenia.Bardzo dobry kontakt z koordynatorkami reagują na wszystkie sygnały. Rzetelnie wykonane zlecenia. Współpracuje z ta firma pewien czas i mogę z czystym sumieniem polecić współpracę.

Pracowałam w tej firmię ponad rok nie mam żadnych zarzutów , w porównaniu do innych firm ochroniarskich. Pensja co miesiąc a nie po 2/3 miesiącach Pełne umundurowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wierzbowa 12
    05-804 Pruszków

Mon 24 Security Bis 2 Sp. z o.o.