counter
5 2 32 5 1
Klijent????

Pracownik Autorezerwacji Pan Mirek bardzo w porządku człowiek. Natomiast PseudoWlasciciel ,)) Słup z Bożej Łaski, pozostawia dużo do życzenia, daleka droga przed Panem Piotrem do umiejętności prowadzenia własnego biznesu... jest cyniczny, nieuprzejmy, gburowaty, a co za tym idzie nie potrafi utrzymać klijenta nawet w momencie kiedy klijent coś ,,zawali,, , nie oszukujmy się kwoty za wynajm takich aut którymi dysponuje Pan Piotr są bardzo wygórowane i płaci się za nie krocie. Panie Piotrze to Pan jest dla Klijentow a nie Klijenci dla Pana !!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Autorezerwacje Sp. z o.o.?

Klient_były Nowy wpis
Klient

mam podobne wnioski i przeżycia. Płaciłem oczywiście na czas. Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego pracownikowi bardziej zależy na kliencie niż właścicielowi...

Tak2Nie
agmemnon Nowy wpis
Klient

ja jestem szczególnie zadowolony, mam od nich auto, auto jest czyste sprawne, dostałem przy wynajmie gratis w postaci dobrego wina, Pan Mirek bardzo pozytywny człowiek. za auto zapłciłem cene praktycznie poniżej rynkowej,,, ja polecam,,,,!!!

Klijent????

Klient xxx
@Klijent????

Podpisam się pod ta wypowiedzią.. krótko prosto na temat. Również nie pozdrawiam pseudo słupa...

Tak1Nie1
@Klijent????

Szanowny Panie "klijent " po piersze ten portal służy do oceny pracy w firmie przez pracowników a po drugie Panie "klijent" jak nie się ma pieniędzy to się nie wynajmuje aut. U Pana był problem wiecznie z płatnościami.

Haha
@Autorezerwacje

Jak się broni. Widzę po wypowiedziach właściciela, że próbuje umyć rączki. Miałam właśnie wynająć tam auto, ale raczej odpuszczę. Widać że to (usunięte przez administratora)i tylko kasa kasa kasa. Nie umie normalnie odpowiedzieć. Tylko ciągle broni się kasa że ktoś nie płaci i e koło walkuje k pieniądzach. Życzę ich szybkiej utraty. Nie pozdrawiam

@Haha

Wszystkie negatywne wpisy to wpisy naszych klientów którzy wynajeli od nas auto po czym przestawali płacić A auta były odbierane w powodu braku zaplaty. Auto ppdczas odbioru Najczęściej byly bez paliwa, brudne i często uszkodzone. Niestety za samochody musimy płacić i nie możemy ich charytatywnie oddawać klientom. Myślę że każdy to rozumie oprócz niezadowolonych klientów .

Haha
@Autorezerwacje

Kasa kasa kasa. Powiem tak mam nagrane jak oddajcie auta klientom. Narażając ich potencjalnie na zakażenie się COVID. Sprawę warto zgłosić do sanepidu. Gdyż nawet nie wiecie ale klient miał potwierdzony wirus. Sprawa już trafiła na policję.

AUTOREZERWACJE
@Haha

W naszej flocie wszystkie auta są odkarzane po każdym kliencie. Ponad to zawsze dezynfekyjemy kierownice klamki oraz inne elementy które najczęściej się dotyka. Nasi kierowcy mają zawsze jednorazowe maseczki. A to że klient miał wirus..no na pewno nie jeden miał, gdyż większość ludzi przechodzi koronawirusa bezobjawowo. A prawo nie nakazuje przeprowadzać testów przed obsluzenirm klienta.

Michał
@Haha

Polska zazdrość w najlepszym wydaniu. Jak sąsiad kupi bierze to passata to się taki modli żeby mu się zespół... albo dzwoni do urzędu skarbowego . To takie polskie

Iga
@Klijent????

Niestety właściciel nie potrafi prowadzić biznesu. Jest człowiekiem mało elastycznym, nie potrafiącym zrozumieć drugiego człowieka. Im bardziej ściska pieniądze tym trudniej przychodzi mu ich zarobienie. Brak jakiegokolwiek polotu nie wspominając o traktowaniu pracowników.

koronawirus Nowy wpis
@Haha

Witam, przyznaje ze to o mnie chdziło ,ale w końcu okazło sie że to był test fałszywie dodatni!! Takze jest super..!!! POZDRAWIAM AUTOREZERWACJE

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak długo czekaliście na odzew z Autorezerwacje Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Kasia
@Pytanie

Raczej im nie zależy na kliencie bo na chacie umówili się ze mną że dadzą do w poniedziałek i mogłabym czekać i czekać do usranej..... Jak sama sie odezwałam to pPiotr chat nie umie się przyznać do błędu nie mówiąc o elastycznosci, nie wiem jak długo biznes się będzie kręcić ale nie wróżę mu długiej przyszłości

Piotr
@Kasia

Proszę o wyjaśnienie o jakim błędzie Pani mówi.? Czy mozna prosić konkrety a nie ogolniki !!

Artur
Klient

Ludzie są wprowadzani w błąd, ponieważ wchodząc na stronę cena przy samochodzie większa niż samo zdjęcie samochodu a po kliknięciu w rezerwacje cena wyższa prawie dwukrotnie. Pan na czacie wybrania się, ze na dole drobnym druczkiem napisane „cena do odwołania”. To skoro dowolna to chyba wypadałoby ja zmienić a nie wprowadzać ludzi w błąd. Zdecydowanie nie polecam!

Patryk

Dajcie znać czy ta firma działa online ?

@Patryk

Dziala

Kostek

Bardzo dobrze oceniana firma w internecie. Jestem zadowolony bo fajna praca się trafiła, polecam.

majster

A ja mam zupełnie inne zdanie. Poza tym firma jest dobrze oceniana w internecie !!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 414 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Autorezerwacje Sp. z o.o.?

Jerzyk

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. Moze wiecie czy potrzebują kogoś do pracy?

Tak1Nie2
Nie zadowolone

Ogólnie co do wynajmu nie polecam firmy. Na początku wszystko wygląda super później zaczyna się telefony dokładnie do wynajmu a co do szkód np zaczynają się oszustwa że samochód już wraca naprawiony po czym czeka się 4 miesiące klient jest olewany przez Pana Piotra. Dodam że np jeśli ktoś zrobi szkodę zapłaci udział własny w szkodzie później zadtana mu naliczone nie bagatela kwoty od 5 tysięcy zł. Więc nie polecam firmy. Jak nazwa wskazuje chciał człowiek tanio a ma

Tak9Nie1
@Nie zadowolone

Panie Piotrze, pisze Pan bzdury i zapomniał Pan dodać kilka faktów. Po pierwsze nie wspomniał Pan o tym ze tylko zapłatę za pierwszy miesiąc zrobił Pan na czas bo nie dostał by Pan auta bez wpłaty , o każdą kolejna zapłatę trzeba było do Pana wydzwaniać co najmniej po 20 razy . Po drugie jak już chcelismy odebrać auto bo spóźnienia n były tak duże to wysłał nam Pan PODROBIONE POTWIERDZENIE WPŁATY, sprawa miała być zgłoszona do prokuratury (jak by Pan zapomniał to mamy nadal to zrobione w WORDZIE Pana potwierdzenie). Po trzecie rozbił Pan nam samochód, z powodu szybkiej jazdy, Po czwarte poodmienia ukradkiem oponę, a auto odebrane od Pana było tak brudne ze odechciewało sie dotknąć klamki, tak samo wnętrze z plamami (zdjęcia do wglądu po Pana wynajmie jak by Pan zapomniał) , po kolejne dostał Pan od nas z auto zastępcze pomimo ze umowa tego nie przywidywała , po kolejne z powodu braku środków zerwał Pan umowę po kilku miesiącach. Drobnym szczegółem jest to ze przekroczył Pan umówiony limit kilometrów i jeździł Pan wiecznie na rezerwie co nie jest dobre dla auta. Oplata która została naliczona nie była za szkodę , tylko koszty dodatkowe które wynikały ze zerwania umowy ( wszystko zgodnie z umowa która Pan podpisał). Także jak Pan się wypowiada publicznie o kimś to trzeba się zastanowić chwile czy samemu się było w porządku.

Tak7Nie4
@Autorezerwacje

I dziękuję za tą odpowiedź i oczermienie mnie wśród innych. Tak że do zobaczenia w sądzie (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
...
@Autorezerwacje

apropo panie wielki wlascicielu, z ta prokuratura nie strasz bo sie zesrasz pod koldre w nocy. czy to grozba badz protokol przesladowanie ? juz blad masz 1 udostepnic imie czuje sie szkalowany oraz zastraszony, masz cos na swoja obrone ? bo chetnie zobacze cie w sadzie teraz i ja ci nie popuszcze.

Tak3Nie
Rafał W.

Firma posiada auta które są brudne i zniedbane, czyszczenie odbywa się w jakimś namiocie. Brudu nie zaciera się plakiem, a tapicerki się pierze. Co do pracownika tej wypożyczalni to naprawdę miły i sympatyczny człowiek o ile się nie mylę to albo Marek lub Mirek. A właściciel firmy mógłby włożyć więcej w obsługę aut i klientów. Taka sugestia gówna perfumami nie zakryjesz.

Tak4Nie1
@Rafał W.

Nasza firma nigdy nie używała PLAKA do czyszczenia aut. A wszystkie auta maja czysta tapicerkę. Auta czyścimy po klientach w naszej hali a nie "jakimś namiocie". Jeżeli była sytuacja ze dostał Pan brudne auto proszę o wskazanie konkretnie jakie to było auto i co było w tym aucie brudne. W naszej firmie nie ma możliwości aby auto klient dostał brudne. Chyba ze jest Pan z konkurencyjnej firmy to wtedy zrozumiem wpis. Autorezerwacje

Monika

pracowałam tutaj prawie 2 lata, pracy nie było duzo, wynagrodzenie w miarę ok,

Tak6Nie

Roman
@Monika

Tak oczywiście, wynagrodzenie to można sobie w du... Wsadzić

Tak3Nie

Napiszcie jakie macie info odnośnie aktualnej pozycji firmy Autorezerwacje Sp. z o.o. w miejscowości Elizówka. Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Autorezerwacje Sp. z o.o. - Elizówka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad