Mass Koncept Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mass Koncept Sp. z o.o.

Ilona Nowy wpis

Chciałabym poznać zarobki dokumentalisty researchera. Wiem wiem, nie ma naboru od zeszłego roku, ale ja ogólnie celuję w to stanowisko. Ciekawi mnie, jakie są zarobki teraz, kiedy w showbizie też różne cięcia :3

x Nowy wpis
@Ilona

2k netto podstawy

W Nowy wpis

Witam. Macie może jakieś zdanie na temat pracy na stanowisku asystenta kierownika produkcji?

faf

Pracowałem w firmie Mass Koncept przez 4 lata i nie mogę się zgodzić z wcześniejszymi opiniami użytkowników. Praca po 12-20 godz? To jakieś żarty . W MK pracuję się w biurze standardowo 8 godz a jak są zdjęcia to 12 godz tak jak przy każdym filmie czy programie tv nagrywanym metodą filmową. Wynagrodzenie zawsze było na czas a nawet przed terminem. Inne firmy mogą się tylko uczyć i brać przykład od tej firmy jeżeli chodzi o płatności względem współpracowników. Jeżeli ktoś myśli że przyjdzie pracować do telewizji i będzie siedział grając w pasjansa to niech od razu sobie daruję. Polecam pracować przy fabule to wtedy doceni pracę w tej firmie. Jeżeli ktoś jest sumienny i pracowity to szefostwo to docenia. Atmosfera przyjazna i koleżeńska. Polecam pracę w tej firmie !!! Nie pracuję już w tej firmie z powodów osobistych.

dokumentalista (też człowiek)
@faf

Nie wiem kto napisał ten post, ale podejrzewam, że może nawet sama właścicielka, chciałby się wybielić. Niestety to się nie uda, gdyż firma jest karykaturą i hańbą dla firm produkcyjnych pod względem pracy i traktowania swoich pracowników. Dziwnym trafem poznikały niektóre, najbardziej treściwe negatywne opinie ukazujące faktyczną sytuację pracy w MK. Osobiście nie kojarzę, żadnego dokumentalisty, który wytrzymałby w tej firmie 4 lata.

Emilia
@dokumentalista (też człowiek)

Nie ma co wchodzić w polemikę z tymi ludźmi. Dobrze, że już nie muszę ich i ich zagrywek i zachowań oglądać.

KopKop Nowy wpis
@Emilia

@faf - Rafal, byłeś chyba jedyna osoba zadowolona z pracy w tej firmie...

Krowa

Częstotliwość ukazywania się ogłoszeń o pracę w tej firmie powinna dać do myślenia każdemu chcącemu tam aplikować. Mass Koncept to firma będąca podwykonawcą dla grupy TVN, a jak to z podwykonawcami bywa tną koszty na czym popadnie, a w szczególności na pracownikach. Jeżeli pytacie, jak się tam pracuje w charakterze dokumentalisty odpowiem. (usunięte przez administratora) Charakter pracy. Wymagana jest pełna dyspozycyjność. Z dnia na dzień można się dowiedzieć o konieczności podróży czy raczej tułaczki na drugi koniec Polski, a do tego dochodzi konieczność pisania. (usunięte przez administratora) Atmosfera. (usunięte przez administratora)Podejrzliwość, awantury, (usunięte przez administratora) Nie wspomnę o stałym ciśnieniu na pracę. Moje doświadczenie tam trwało kilka miesięcy, bo chciałem spróbować pracy w TV, z której wyleczyłem się całkowicie.

Zntjdg
@Krowa

Mam takie same doświadczenia z tym miejscem i tymi ludźmi. Szefostwo ma ogromne, ale to ogromne problemy ze sobą. Dodatkowo grobowa atmosfera.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mass Koncept Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Wydawca Programów TV.
Bosss

Każdy kto choć chwilę rozważa zatrudnienie w tej pseudo firemce powinien wziąść na wstrzymanie. Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy jako Dokumentalista. Atmosfera grobowa. Kierownictwo patrzy spod łba na każdego. Na wstępie załatwiłem dwie uczestniczki programu ale przepadłem chyba gdy szczerze wyznałem co myślę o takich programach. Dno i wodorosty. W każdym razie cieszę się że nie marnowałem czasu bo szybko znalazłem pracę w innym miejscu gdzie od razu doceniono moje doświadczenie dzienikarsko-redakcyjne. Omijać szerokim łukiem. To gorsze niż kołchoz.

Daria

@Wvy Czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli? O kogo chodzi?

xxx

(usunięte przez administratora), zarówno dla dokumentalistów, reżyserów jak i operatorów. Praca po 12-20h dziennie to standart przy stawce dziennej 8h. Presja i słaba atmosfera to ich domena

Wvy
@xxx

Bardzo dziwni ludzie.

Maja

Na portalu internetowym z ofertami pracy, znalazłam dwie zamieszczone przez Mass Koncept. Firma zatrudni w Krakowie osoby do pracy w charakterze Wydawcy - Praca w redakcji telewizyjnej i Dokumentalisty - Researcher - Praca w redakcji telewizyjnej. Czy ktoś z Was zamierza spróbować swoich sił? Jeżeli pójdziecie na spotkanie rekrutacyjne, napiszcie proszę jaki był jej przebieg. Będzie to cenna informacja dla przyszłych aplikantów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mass Koncept Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mass Koncept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mass Koncept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mass Koncept Sp. z o.o.