Opinie o Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. w Sopot

Jaka umowa obowiązuje w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Bydgoszcz
@O

Płacił na czas. Ale jak np się okazało do ZUS-u zgłaszali zupełnie inną kwotę podstawy od której odprowadzali skladki. A pan pseudo brygadzistą woli mieć swoich pracowników co piją w pracy niz tych co pracowali sumiennie i dokładnie

Czy urlop w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Marlena

Umowa zlecenie jak już się doprosisz. Ale nie wpisują kwoty jaką ci wypłacają a tylko zaniżają żeby nie płacić ZUS-u i podatku za dużego

Bydgoszcz

Pan brygadzista z Bydgoszczy to jakaś pomyłka. Zatrudnia ludzi którzy pracowali z nim w firmie irex. Zezwala na spożywanie alkoholu w czasie pracy przez ekipę sprzątającą a jak ktoś mu zgłasza ten fakt to zostaje zwolniony. Ludzie pracujący tam pracują bez umow poni wąż albo mają komorników lub też mają zasiłki na niepełnosprawne dzieci. Czas by zajęła się ta firma inspekcja pracy. Temat alkoholu w czasie pracy był zgłoszony nawet do samego Pana Jakuba majszaka ale to nic nie dało.

O Nowy wpis
@Bydgoszcz

Czy u was też tak płaci jak w Warszawie? Kiedy chce i jak chce. Parę osób jeszcze za luty i marzec nie dostali. Parę osób odeszło bez wynagrodzenia za dwa miesiące. Już pisma złożyli do inspekcji pracy. Zero kontaktu z sołtysem. Piszesz dzwonisz i nic. Odpisuje tylko żeby do niego nie dzwonić. Pseudo kierowniczka z ukrainy jak jej się pytasz kiedy pieniądze to ona nic nie wie. To do czego ona tam jest. Chyba tylko do jednego.

Bydgoszcz Nowy wpis
@O

Jaki jest styl zarządzania w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.?

Ktoś

Nie dawno zacząłem tam pracę. Trochę nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. O co chodzi ? Ludzie przychodzą do pracy , firma chce dać umowy. Na drugi dzień się nie pojawiają i chcą żeby im zapłacić za dniówkę. Bądźmy poważni ...... Po pracuj miesiąc, zobacz i wtedy zrezygnuj...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Yuliia

łukasz sołtys to samo co (usunięte przez administratora). Bumerang będzie

Lidia
@Yuliia

Totalnie nie rozumiem o co chodzi w twoim komentarzu :/ napiszesz może opinie o firmie w trochę inny sposób? O ile jest to związane z pracą w firmie?

Ryfty

Gangon!!!!!! I to wszystko co mogę powiedzieć o tym Klamce

Andrej

Istne (usunięte przez administratora) zalega z płatnościami za trzy miesiące. Czy nikt nie może się za niego wziąć. Po niedzieli już piętnasty a wypłaty nie było jeszcze za tamten miesiąc w mobilisie. Rozumiecie to? A ten pajac wiecznie ma wymówki a to w banku problemy a to coś tam jeszcze. A teraz podobno na urlopie. Masakra. Ludzie jeszcze jakieś przychodzą po pieniądze co w marcu pracowali to co zrobił kazał im opuścić biuro tłumacząc że nie ma pieniędzy. Dobrze że ja już tam nie pracuje.

Joanna

Tobie też tłumaczył, że na razie nie zapłaci, bo na urlopie jest? To chyba najbardziej arogancka wymówka jaką kiedykolwiek słyszałam. Niby nie na czas ale w końcu wypłaca tak? Jak długo u Ciebie zwlekał?

Andrej
@Joanna

Płaci albo nie płaci. Nie obchodzi go że ktoś ma rachunki do zapłaty. Tu w komentarzach widać jaki to jest pracodawca. Napewno odradzam.

Joanna
@Andrej

Ja to szczere zawsze mam problem z rozróżnieniem, który komentarz może być wiarygodny, a który niestety nie. Jako były pracownik to orientowałeś się jeszcze jak sytuacja się tu ma czy raczej już Cię to aż tak nie obchodzi?

nowakhalina53@gmail.comBardzo

Soltys Zaproponowalam mu zmiane dealera .Do tej pory nie uregulowane platnosci za prace moja i p.Malgorzaty Walinskiej Pracowalam jako osoba ratujaca firme z Sopotu przed utraceniem kontraktu z Jaworznem autobusy Przetarg wygralam z nowa kadra a pieniedzy obiecanych nie dostalismy W czerwcu opuscilam Jaworzno bo nie bylo sensu dalej tam pracowac Rozszyfrowalam tez uklady tam panujace kiedy brakowalo kasy przed swietami i zaczynalo sie straszenie zerwaniem umowy przez Jaworzno Wtedy p.S.wreczal kase a widzialam koperte bo jeszcze mi sie pytal czy nie za malo 50 tys zaby miec spokoj Te pieniadze powinny trafic do nas a nie lapowka bo to my pracowalysmy ponad sily Ja okolo 14 do 16 godz dziennie w kazdy dzien tygodnia bez wolneg Mam wszystkie dokumenty na to Tylko pozew zbiorowy Jestem do dyspozycji Wroclaw Halina

Jeżeli dzisiaj nie będę pieniędzy to wszyscy pracowniki jutro idę do urzędu pracy i PIP

Sam sobie wystawia pozytywną opinię. Ten pan L. Tzn. Łukasz. (usunięte przez administratora) z daleka od tej dziadowskiej firmy się trzymajcie.

Pan L

Firma na 5 z plusem według szkolnych norm oceniania . Wypłaty na czas, możliwość rozwoju w tym finansowego. Pracuje prawie dwa lata i nie zamierzam opuszczać etatu. Pozdrawiam

nowakhalina53@gmail.com

DLACZEGOPRAWDA O FIRMIE ZOSTALA USUNIETA PRZEZ ADMINISTRATORA PRZECIEZ NIKOGO NIE OBRAZILAM DLACZEGO TACY LUDZIE SA CHRONIENI NIEDLUGO NAPISZE WIECEJ I Z DETALAMI

Nike
@nowakhalina53@gmail.com

Każdy tylko mówi. A i tak pracują nie widząc wynagrodzenia. Chociaż tam większość ukraińców to i się nie odzywają. Pozdrawiam

Do Iwony. Płacą tu dwanaście złotych na godzinę żadnych umów praca na czarno. Wypłata to jest wtedy kiedy jegomość pan Sołtys ma ochotę przywiezieźć i to jeszcze nie wiem czy dostaniesz w całości. Non stop trzeba się upominać o wypłatę. A zadzwonisz to albo nie odbiera a jak odbierze to pretensje że wydzwaniasz o swoje pieniądze. Brak ludzi. I wcale się nie ma czemu dziwić kto przyjdzie za 12 złotych pracować. Ja oczywiście piszę o Warszawie. Kary za byle co przykład kara od ztmu za źle sprzątnięty autobus obciążani są pracownicy. Brak słów odradzam.

Molibden21

Pracuję już 3 rok we Wrocławiu oceniam pozytywnie. Wcześniej pracowałam W innych firmach sprzątających. Na ich tle tu jest porządek, każdy ma wyznaczone zadania i trzeba znosić humorków szefostwo. Każdy robi swoje i za to odpowiada. Stawki jak wszędzie lecz tu można dorobić godzinami. Mi pasuje. Inni tu też zadowoleni. Nie wiem jak jest na innych zajezdniach ale wiele jest takich co zajmują się telefonikami zamiast robotą a potem marudzą na forach.

Iwona
@Molibden21

Co prawda akurat ten wątek dotyczy oddziału Pomorskiej Grupy Czystości i Dozoru, który znajduje się w Sopocie, a nie we Wrocławiu, ale na pewno bardzo wszystkim zainteresowanym pomogłeś. Wspomniałeś coś o stawkach, ale nie napomknąłeś nic na temat umowy. Obowiązuje tam umowa zlecenie, czy z czasem można liczyć na stałą współpracę?

Yt

Potwierdzam omijać szerokim łukiem.

DV

Najgorsza firma sprzątająca w Warszawie.. Nie dają umowy, traktują pracowników jak śmieci, nie chcą płacić pieniędzy na czas.. ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4
    81-754 Sopot

Pomorska Grupa Czystości i Dozoru Sp. z o.o.