Opinie o Status Market Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Status Market Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Status Market Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Status Market Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Status Market Sp. z o.o.?

Hal.

Nie inwestować w tą złodziejską ukraińską firmę oszukują ludzie zostają z kredytem w banku złodzieje złodzieje, wkręcają żeby im wpłacać w zamian nie dostajesz nic gnoje nie dać się nabrać na miłe słowa,mój mąż został wkręcony w ich kłamstwa mamy kredyt i bez środków do życia, mam nadzieję że karma wróci do gnojków.

Lusia Nowy wpis

Ja chce odzyskać moje pieniądze

Lusia

Zostałam (usunięte przez administratora)przez status market co mogę zrobić

Łucja
@Lusia

ale co się właściwie stało ??

Google
@Lusia

W jaki sposób teraz (usunięte przez administratora) Dalej ta sama.metoda na auta? Czy coś innego wymyślili? Zgłaszaj odrazu sprawę na Policji jest kilka komisariatów które się sprawami (usunięte przez administratora) tej firmy zajmuja

Barbara
@Google

Jaka "metoda na auta"? O co tu chodzi?? Dajcie znać bo aż się przestraszyłam.

Jamal
@Barbara

Pan Paweł wypożyczą auta np. z wypożyczalnia, dysponuje jak swoim mieniem i nie zwraca auta właścicielowi. Albo oferuje, że przejmie cesje leasingu, zabiera auto, nie płaci i samochód znika a Pan Paweł udaje tzw greka. Przeciwko niemu toczy się kilka spraw m.in o przewlaszczenie i ściąganie długów.

@Barbara

Wynajmują auta na umowę długoterminowa z wykupem, lecz niestety żadne z tych aut nie są.ich własnością, zostaw jakiś kontakt do siebie to Ci przedstawię dokładnie ich system dzialania

@Jamal

Dokładnie tak jak to opisałeś , ale jego gierki już niedługo się skończą Czerw...i jak to czytasz to wiesz dokładnie o co chodzi!! Ja nie zapomniałem !!!

Gość Nowy wpis
@Łucja

Jeśli masz odniego jakieś auto nie płać mu żadnych pieniędzy a sprawę zgłoś na policję niech sprawdzą pochodzenie auta! Zrob to bo możesz stracić naprawdę wiele pieniędzy .Na Policji będą doskonale wiedzieli o kogo chodzi gdy sprawdzą jego dane.

Bożena Nowy wpis
@Jamal

I co, że niby serio u nas prawo tak działa, że można sobie takie rzeczy robić notorycznie i teoretycznie być bezkarnym? Każdy z poszkodowanych będzie dokładał wszelkich starań, żeby ten Pan został ukarany, prawda?

Jamal Nowy wpis
@Bożena

Niestety ściągalność długów zwłaszcza z fikcyjnych spółek, które są zwłaszcza spółkami zoo. jest bardzo słaba. Ja po oddaniu sprawy na policję dopiero po blisko roku czasu odzyskałem samochód, bo osoba która była w jego posiadaniu go zwróciła jak dowiedziała się, że auto zostało skradzione przez owego pana. A teraz mija rok czasu od kad sprawa jest w sądzie i jeszcze uwaga nie było pierwszego posiedzenia. Wiec jest tak....A klientów (usunięte przez administratora)uwaga ...przybywa

Ja poelcam kancelarie która mi pomogła od nich pieniądze odzyskać. Zostawiam numer 881501751

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Status Market Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam , jestem.w trakcie zakładania sprawy Czerwiński...... mu czy jest ktoś chętny dołączyć swoją sytuację do pozwu bez ponoszenia żadnych kosztów?? Widzę że jest sporo osób poszkodowanych przez tego gościa więc jeśli ktoś jest chętny zapraszam .

Jamal proszę napisz do mnie adiviper@wp.pl odezwę się

Honorata
@Gość

a czy zgłaszaliście sprawę np. na policję? czy raczej tym się nie zajmują? o ile oczywiście te wszystkie komentarze poniżej są prawdą...

Blee
@Gość

I co założył Pan już ta sprawę???

Blee

Mogę się podłączyć??

@Blee

Jest Pan(i) już 5 osobą do pozwu zbiorowego Tak sprawę założyłem.narazie cywilnokarną prosze o kontakt pod adiviper@wp.pl

Wiktoria
@Gość

napisz prosze potem informacje jaki byl wyrok w tej sprawie, czy udalo ci sie wygrac?

@Wiktoria

Nie bardzo rozumiem.co to ma na celu ?? Dlaczego mam się chwalić wyrokiem ??sprawy szukam ludzi poszkodowanych przez tego pajaca a ktoś pisze o wyroku, chcesz się dołączyć zapraszam wtedy będziesz znała wyrok No chyba że ktoś od Czerw..... dowiaduje się informacji żeby wiedzieć jak.sie przygotować ????

Edward
@Gość

A czego dotyczy tem pozew ? Czym firma zawiniła p, możesz opisać? Jestem ciekawy bo chciałem podjąć współpracę z nimi

@Edward

Firma??? Jaka firma hehe , prosze podjać współprace a potem.pisac komentarze jak.każdy z nas to firma krzak tylko na papierku prosze poczytać wczesniejsze komentarze wtedy sie Pan dowie troszke wiecej A pozew dotyczy przywłaszczenia aut wyłudzenia znacznych sum pieniedzy posługiwanie sie dokumentami niezgodnymi z prawda itd dużo tego

Game Over

(usunięte przez administratora) firma której (usunięte przez administratora)jest prezesem wspólnik(usunięte przez administratora) Są tam spore udziały więc jest z czego ściągać długi

jamal

Wlaśnie jestem po rozmowei wstepnej z przedstawicielem tej firmy, zdziwilo mnie ze chcial zebym przelal pieniadze na konto przed weryfikacja dokumentow a po moim wyjasnieniu ze na tej karcie nie mam srodkow ponowne namawianie na dokonanie transakcji nawet bez srodkow, co wiecej po chwili moja karta zostala zablokowana przez bank a przy odblokowywaniu dowiedzialem sie ze srodki nie byly by transferowane na dolary jak to ustalilismy a na juany. Najlepsze ze ten ukrainiec ma jeszcze dzisiaj do mnie dzwonic...

@jamal

To czerwiński już ukraińcem sie mianował?? Co Panu na obiecywał jakie auto ? Ten gość nie śmierdzi złamanym groszem zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Trewon
@Gość

Pana Czerwińskiego szuka już policja wiec przestrzegam przed robieniem interesów z tym Panem. (usunięte przez administratora) to wszystkie cechy i zawody Czerwińskiego. Korzysta nie że swoich aut które przewlaszcza(usunięte przez administratora)

mirka

wpłaciłam zaliczkę nie mogę jej odzyskać telefon milczy 5000 zł to nie mało. wlczę

@mirka

Proszę o kontakt adiviper@wp.pl

Maciena71mm
@mirka

Udało się odzyskać pieniądze.?

JagatTrans

Miał wynająć auta aby potem zrobić cesje. Nie płacił za wynajem, auta zabrał nie chciał oddać musiała wkroczyć policja. Nie polecam żadnych interesów z tą firmą

ttt
@JagatTrans

Czy policja odebrała te auto, czy też jakoś inaczej udało się je odzyskać?

Halina
@JagatTrans

Ale firma cały czas działa? Bo na forum nie ma żadnych informacji o zamknięciu, tak samo jak na stronie firmy, coś wiesz?

morgan

Przestrzegam przed robieniem interesów z P.Czerwińskim. (usunięte przez administratora) i cwaniak. Wynajmuje auto, wszystkim obiecuje cesję leasingu, potem problem ze zwrotem auta. Nie odbiera tel, kontakt się urywa. Przestaje płacić. Status Market sp. z o.o. firma krzak, nie są nawet czynnym płatnikiem VAT. Spółka na ciotkę zarejestrowana. Pan Czerw. podaje się za wielkiego biznesmena, 30 aut w leasingu itd. Jedna wielka ściema. Nie ma na siebie żadnej firmy, ani majątku, który można z niego ściągnąć. Żałosny gość

ttt
@morgan

Niestety, dałem się nabrać dokładnie na taki sam schemat. Najem na Status Market, jakieś pełnomocnictwo, umowa najmu podpisana u notariusza, niby poważny facet, a jak przyszło do płacenia to nieodbieranie telefonu, korespondencji itd. Samochodu do dziś nie odzyskałem, sprawa zgłoszona na policję.

Cest
@ttt

Witam. Podobna sytuacja. Jakis numer z którego się kontaktował Czerwinski. Bo zmienia i wyłącza. Trudno po dłuższym czasie namierzyc

100000 zł w plecy po spotkaniu z tym panem z dala od niego!

Lema

Nie róbcie żadnych interesów z tą firmą, zwłaszcza z panem Pawłem Cz., same tylko problemy i chodzenie po sądach

Jak wygląda podstawa w Status Market Sp. z o.o.?

podstawy to oni żadnej nie mają, nie radzę robić żadnych interesów z nimi

Widać, że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Czer… Tak samo jak inni nie polecam, żadnych interesów z tym Panem

Jan-trans

Tak jak inni również nie polecam, jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!!

Nie polecam z całego serca robienia jakichkolwiek interesów z tą firmą (usunięte przez administratora)

Lema

Prosze o kontak, officelema@gmail.com mam ta sama sytuacje

Zostaw merytoryczną opinię o Status Market Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Status Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Status Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Status Market Sp. z o.o.?

Status Market Sp. z o.o.
  • Erazma Ciołka 13 lok. 121