Opinie o Kusiak Company Sp. z o.o. w Świerszczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kusiak Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kusiak Company Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kusiak Company Sp. z o.o. w Świerszczów

Ktoś taki Nowy wpis

Wypłatę opóźnia, grosze płaci. Pani Judyta nie uprzejma. Resztę da się wytrzymać.

Dawny pracownik Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca pracy. Niestety jak niżej ludzie piszą nic się nie zmieniło tylko jest gorzej. Jedna pracownica prosiła o wypłatę za przepracowany miesiąc to po kilku dniach zaliczka była dana. A innym ludziom za 2 msc wstecz dopiero zapłacił. A tu co chwilę zakupy i to nie małe nowe meble do domu dużym ciężarowym autem A ostatnio fotowoltaika założona została za pieniądze pracowników. Nie polecam tego miejsca pracy. Wtryskiwacz i (usunięte przez administratora) Gdyby mógł to by wogole ludziom by nie płacił. I przy zwolnieniu to dziewczyna usłyszała ze jej się nie chce robić i że lepiej rzucić pracę u nic

Nie polecam

Nie polecam tego miejsca pracy dziwna atmosfera, wypłaty nigdy nie na czas mega opóźnienia w płaceniu albo płacą na raty...

Wojciech Nowy wpis
@Nie polecam

To co, ile się czeka na wypłatę? Ile dni po terminie wpada? Trzeba upominać się wiele razy?

Pani Nowy wpis
@Wojciech

Może całość wyjdzie że zapłacą za miesiąc dwa a upominać się to można i można albo wyganiają albo zbywają albo (usunięte przez administratora) że w następnym tygodniu tak słyszałam

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja pracuję tu od kilkunastu lat i sobie chwalę. Wiadomo, że jak w każdej firmie jest różnie, ale zdecydowanie te komentarze są na wyrost.

Napisałeś, że pracujesz tam od kilkunastu lat. W związku z tym domyślam się, że bardzo dużo wiesz o tym miejscu pracy. I chciałabym cię poprosić, żebyś powiedział, jakie są największe plusy tej pracy. Dlaczego warto się tam zatrudnić, jeśli w ogóle oczywiście?

Rafi

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH JA PRACUJĄC 2 LATA DOSTAŁEM TYLKO 1 RAZ WYPŁATĘ NA CZAS A OPUŹNIENIA Z WYPŁATĄ WYNOSZĄ NAWET 2 MIESIĄCE MASAKRA. NIE WARTO !!!

Marzena
@Rafi

ale chociaż wyplaty byly uregulowane w calosci czy brakowalo ?

Ciekawska

To powiedz coś więcej, może co robisz. Tyle negatywnych opinii nie może być na wyrost i wiadomo kto pisze pozytywne. Czy ktoś dostał większe pieniądze za nadgodziny? Robi się nawet po 200 godzin miesięcznie za minimalną stawkę. Nawet Ukraińcy nie chcieli zostac. Rzeczywiście można sobie chwalić. Na umowie jest jedno, a wychodzi praca na akord i kasa pod stołem i nie wypłacanie należnych świadczeń. Najlepiej żeby każdy zasuwał bo "trzeba zrobić coś dla firmy" ale w drugą stronę to nie działa. Dlaczego ci od pozytywnych opinii już nie pracują? Czyżby było coś lepszego? Reszta została bo nie ma gdzie pójść. Kto i gdzie ich zatrudni?

@Ciekawska

Czyli jednym zdaniem, twierdzisz, że to niemożliwe, żeby tak zachwalał i to jakiś fejk po prostu czy co? Bo ta fala pytań retorycznych jest przerażająca ale za to strasznie dużo sugeruje o warunkach tutaj... :/

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kusiak Company Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Leszek

Nie polecam tego miejsca Po wypłatę można chodzić tygodniami i zawsze jest podobna rozmowa. Jutro, przyjdz później, zrobimy przelew. W umówione terminy nie można nikogo zastać lub ponownie "przyjdź jutro". Ciekawe jest to że w 2020 gdy firma zawiesiła działalność i otrzymała dofinansowanie z ZUS to tan naprawdę wszyscy pracowali poza tymi którzy zostali zwolnieni. Parking jak zawsze był pełny a przecież pracownicy byli na bezpłatnych urlopach. Nie było listy obecności pracowników ale ludzie robię zdjęcia swoim kartom godzinowym z których później naliczana była wypłata. Dziwna niechęć do uczciwego rozliczania. Dofinansowanie otrzymali ale na wypłaty dalej nie ma... Ciekawe co będzie gdy ZUS otrzyma kilka takich zdjęć takich kart godzinowych pracowników gdy przecież zakład nie pracował bo ludzie byli na urlopie? :) Duży by pisać o wszelkich nieprawidłowościach

@Leszek

Ciekawe informacje... Firma nie miała zawieszonej działalności i nikt nie był na urlopach bezpłatnych dobrze jest pisać takie durnoty jak nie ma się pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej i nie ponosi się konsekwencji z tego co nasz rząd wyprawia. Fajnie jest oceniać i dobrze jak pieniążki się zgadzają jak chcesz pisać takie durnoty to najpierw się doinformuj i z tego co się dzieje w firmie i z prowadzenia działalności gospodarczej....

Jakośc

Problem !!! Żadna ilośc ich nie tłumaczy maja na lini pracować !!!!

Leszek

Skoro nie było zawieszonej działalności to dlaczego przez ten czas nie było listy obecności w pracy? Tej która zawsze leży na oknie. Ponieważ oficjalnie nie było pracowników więc należało schować listę żeby ktoś się nie wpisał :) Nie wiem co ma do tego moje pojęcie o prowadzeniu działalności gospodarczej. Skoro zapracowałem na wypłatę to chyba powinienem ja otrzymać chyba że uważasz inaczej :) Umowy o pracę jasno wskazują termin wypłaty ale zarząd chyba nie zdawał sobie z tego sprawy. I kto tu nie ma pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej? :) Jaka jest zatem twoja rada dla pracowników? Nie upominać się o pieniądze i siedzieć cicho bo nie wypada żeby pieniążki się zgadzały? Firma byla zadłużona i miała problemy z pieniędzmi na długo przed tym jak nasz rząd zaczął wyprawiać cokolwiek ale najlepiej winą za swoje porażki obarczyć kogoś :) Nawet gdy kontrahenci dzwonili o zapłatę zaległych faktur to pracownice mówiły: "firma nikomu nie płaci" :) świadczy o tym fakt że te długi są wystawione na sprzedaż :)

@Leszek

ojej... jakie bzdury.... koniec komentarza

Franciszek
@ja

Witam. Trafiłem do tego wątku i chcę ustalić, jak ogólnie postrzegacie tego pracodawcę? Szukam informacji na tego temat i szczerze mówiąc jestem pewny, że czegoś właśnie od Was uda mi się dowiedzieć. Może na dobry początek informacja, czy pracodawca ten normalnie funkcjonuje?

Ciekawska

Widzę sama góra bierze się za komentowanie pracy u siebie :) Zatem uważasz że prowadzenie działalności gospodarczej polega na nie wypłacaniu ludziom pieniędzy? Jeśli tak źle pracują a wymagają to czemu nie dostaną wypowiedzenia? Czyżby nie było chętnych na ich miejsce? Co takiego wyprawia rzad? Nie pozwala opłacać faktur? Nasyła komornika bez powodu? Przecież można kupić długi firmy, wystarczy sprawdzić w internecie :)

Fajna praca w miłej atmosferze. Polecam

Wiktor

@pracownik dlaczego już nie możesz pracować ?

Wiktoria

@pracownik No to czemu zrezygnowales ?

@Wiktoria

Dokładnie tak

@Wiktoria

Nie pracuje bo już nie mogę . Gdybym mógł z mila chęcią i przyjemnością bym tam wrocil

Pieniądze zawsze były wypłacane na czas . Czasem było opóźnienie trwające dzień lub dwa. Pracowałem tam 2lata i co miesiąca pensja była na czas . Nie wiem skąd tyle niepozytywnych komentarzy . Może dlatego że się ludziom nie chce robić.. tylko przyjść posiedzieć i kasę zgarnąć. A pracodawca niech płaci.

OnO

Zacznijmy od tego aby zarobić to jakość est już całkowicie zbędna

@OnO

Jak ktoś rzetelnie pracuje to i zarobi i jakość jest dobra .

Leszek

To dlaczego już tam nie pracujesz skoro było dobrze? Piszesz jak było kiedyś, reszta pisze jak jest.

Dobry zart. Pieniądze na czas,moze i Ty miales bo reszta niestety nie

Xxxx
@Leszek

Te pozytywne opinie to pisza Dmy z biura

Inspektor

Będą kontrole

Xxxxx
@Inspektor

Bardzo dobrze bo pozwalniali ludzi a teraz na czarno ich wzieli. A oficjalnie firma ma przestoj

Nie tylko (usunięte przez administratora) pracowników ale i ZUS. Oficjalnie firma ma przestój aby mogl wyciagnac kase z zusua tak naprawdę pozwalnial pracowników a teraz na czarno pracuja u niego

Nie polecam tego niby zakładu czegos się boi niby pan k napewno bo kamery co krok A i nie można kasy zarobionej wyrwac niewiem czy ktos ma umowe tam pewnie smieciowa jak juz.

Pracownik x

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Ale miejmy nadzieje ze juz nie dlugo

Banda złodziei , wszyscy jak w hurtowni tak na myjni. Nigdy wypłaty na czas nie było a na kamerki by montować zawsze jest. Cikawe czy za gaz juz zapłacone hahhahaha

@pracownik

Zgadzam sie w 100 procentach. (usunięte przez administratora) jakiego nie ma w Hrubieszowie

Nie polecam po wyplate juz 3 raz chodze i mnie wygrania szef tel nie odbiera nie dziwię się że ma takie opinie na miescie.

Praca na 3 zmiany, ludzie znajda sie i czarne owce zobaczymy jak z godzinami i wynagrodzeniem.

Zbyszek

Słaba płaca, kiepska atmosfera

Wojciech
@Zbyszek

Piszesz o słabej płacy, jednak to pojęcie względne. Podaj proszę jakieś konkretne kwoty, jestem ciekaw jakiej pensji można się spodziewać pracując w Kusiak Company. Liczę na Twoją wypowiedź!

Zamiast pisać te bzdury pasowało by wziąć się do pracy i zastanowić samemu nad sobą. Kazdy mocny w gębę poza oczy a nikt nie powie co mu lezy otwarcie tylko wola opisywać tak robia cieniasy. Zastanawiam się dlaczego tam pracujesz jeśli jest tak źle.

Xxx

O proszę chyba ktoś z biura poczuł się urażony. Z tego co wiem a wiem dostatecznie dużo na temat tej firmy żeby powiedzieć niech podniosą stawkę a nie dzielą grosz na pół, bo wiecznie firma nie ma pieniędzy na materiały i na pensje dla pracowników

My

Zgłaszam do inspekcji pracy. Niech się zajmą jak do (usunięte przez administratora) się dobiorą pseudo pani to ta firma oujdze w p...d. I wes się ogarnij

Kategorycznie nie polecam tej firmy. Traktują ludzi jak śmieci. Na umowie masz najniższą krajową a ludzie pracuja za marne pieniądze na akord. Poborow nie ma na czas. NIE ma pracy więc nie masz placone choc masz umowe

Marcelina

Jaka atmosfera panuje w biurze ? warto aplikować ?

Ona
@Marcelina

W co, szukają tam do pracy?

Duży

Nie polecam tej firmy. Dziadostwo nie z tej ziemi, nie płacą wynagrodzenia na czas a jak już coś płacą to w ratach. Płaczą że firma nie ma pieniędzy a na wakacje wyjeżdżają 3 razy w roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Kusiak Company Sp. z o.o. - Świerszczów

• Jak się pracuje w Kusiak Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kusiak Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kusiak Company Sp. z o.o.?

Kusiak Company Sp. z o.o.
  • 71A
    22-500 Świerszczów
  • NIP: 9191827576 REGON: 361085011 KRS: 0000550312

Kusiak Company Sp. z o.o.